Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj kolejne 450ml krwi zostało dodane do Motocyklowego Banku Krwi, ale w kwietniu ma ponoć dojść dużo więcej?! :P pozdrawiam

 

 

:buttrock: :clap:

Podziękowania Kopytku.... A co do kwietnia, to: tak, ma jeszcze trochę tego przybyć :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja dzisiaj otwarłam sezonik:)Pogoda dopisała i km'y nabite:)

Nie spotkałam nikogo z was na mieście?Czyżby wszystkich choroba/y nie chciały zostawić?

No ja nawet na pas podjechałem po południu i pusto było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do kwietnia, to: tak, ma jeszcze trochę tego przybyć

 

A dokładnie kiedy ? Bo już nie pamiętam. I przy okazji musze rafuszowi czekoladki zabrać ;] nie powinien jeść słodyczy.

 

No ja nawet na pas podjechałem po południu i pusto było...

 

Ja cały czas słysze jak chłopaki jeźdżą po Mieszka... dziś jak jest koło makro restauracja CHAŁUPA stało ok.6-7 ścigaczy... kurde sezon... ;D W czwartek dojdzie do mnie linka od sprzęgła aha takie pytanie da się to samemu zamontować ? Bo nie wiem... nie znam się nie umiem nie potrafie dlatego chciałbym to nadrobić.

 

Pozdro 600. Miłej jazdy życze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dokładnie kiedy ? Bo już nie pamiętam. I przy okazji musze rafuszowi czekoladki zabrać ;] nie powinien jeść słodyczy.

 

 

Dokładne info w będzie w dziale Bank Krwi Szczecin. Termin w okolicach 20-25. ;) Makak.... A ponoć Makaki są na jakichś specjalnych dietach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie wysyłałem Ci ten artykuł że makaki sa na djecie dziś ogarnełem 3 banany ale wiesz jaki rafusz robi się po czekoladzie... :)

 

 

taaaa... Przede wszystkim robi się trzech rafuszów zamiast jednego ;)

Edytowane przez madriana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze Was! Nie ma czegoś takiego jak otwarcie sezonu,sezon jest przez cały rok,cały czas jezdzimy,ja od grudnia nabiłem 2000 kilosów,więc sezon chyba cały czas trwa? Nie mówcie że dopiero teraz wyciągacie swoje rumaki. Pozdrawiam ,Gitta co Ty robiłaś przez ten czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj było wczoraj na pasie bardzo miło. Sporo konikow i co cieszy sporo nowych ludzi. Moje nowe oponki trzymają doskonale i pokręciłem kilka rundek dla wprawy. Mikołaj szacun dla twojej GSX-R bombowy konik na Poznań. A tak na marginesie nie wie ktoś kiedy zaczynają sie treningi w Poznaniu??

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj było wczoraj na pasie bardzo miło. Sporo konikow i co cieszy sporo nowych ludzi. Moje nowe oponki trzymają doskonale i pokręciłem kilka rundek dla wprawy. Mikołaj szacun dla twojej GSX-R bombowy konik na Poznań. A tak na marginesie nie wie ktoś kiedy zaczynają sie treningi w Poznaniu??

 

Ano spoko - konik jeszcze do roboty ale chyba da rade na torze :icon_biggrin: Treningi z tego co Bandzior mowil od poczatku kwietnia, pewnie na stronie AW jest ale komu sie chce tam wchodzic :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...