Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polatanka w duzym gronie, deszcz, piwo po polatance - czego chciec wiecej.

Pzdr

Ps ilosc osob ktore dzis przyjechaly milo mnie zaskoczyla, moze jutro powtorka???

Tylko żeby nie padało :P:):crossy:

Ale było zajebiście i deszcz nie stanowił.

Edytowane przez Szszaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elou!

Jak na razie, to pogoda nas dziś nie rozpieszcza. Czasami to dobrze nie mieć urlopu i siedzieć w suchej pracy :P

 

Gitta, ale ty zacznij działać, please - jakieś tańce przeciwdeszczowe czy co - bo jak ty chcesz jechac w Polskę w takim deszczu??? Zrób to dla siebie :crossy: i dla mnie :clap: , bo ja tez w poniedziałek ruszam z Majorem w świat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu do was sie przyłącze bo podobało mi sie wczoraj , było super(ale ten deszczyk własnie)

 

Jak pogoda dopisze to może i ja wpadne. Tylko się spoźnie bo mój pociąg "ląduje" w Szczecinie dopiero o 19:47 a jeszcze musze sie do garażu dostać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy deszcz był pikusiem dla takich jak wy przeciez.Szumu i hałasu narobilśmy w szczecinei i Pilicach.Milo bylo poznac nowych kolegow Rolnika i Robusia.

Niestety pogoda na dzisiaj jest wyjątkowo mizerna i nie poprawi się.Od wtorku mają zajść konkretniejsze zmiany.

Pomimo tego deszczu ja jadę i się nie zastanwaiam czy mnie zmoczy czy nie...bo mam kondonka:DDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wtorku mają zajść konkretniejsze zmiany.

Pomimo tego deszczu ja jadę i się nie zastanwaiam czy mnie zmoczy czy nie...bo mam kondonka:DDD

 

Myszko, ja też mam kondonka i deszczu się nie boje!!! Więc ruszamy na długo oczekiwane wojaże mimo deszczu. A że ja ruszam w poniedziałek, to może załapię sie już na tę konkretnie zmienioną :clap: pogodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra koleżanki i koledzy!Do zobaczenia za ponad dwa tygodnie.Bawcie się dobrze na zlotach i uważajcie na siebie.

Do nowych forumowiczów: spotykajcie się z tymi staruszkami, jeździjecie-oni nie są źli ;)

Do starych wyjadaczy: przyjmijcie miło nowych użytkowników forum i nie tyrajcie :clap: .

Aha i macie dwa tygodnie bez strażniczki więc pewnie jak wrócę to spamu będzie tu do kasowania wiele :flesje: ...chyba że nie wytrzymam i dorwe jakąś kafejke.

Nereczki

 

P.S. Sorki za kulfony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...