Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zyje i mam sie dobrze, pozdrawiam serdecznie, widze ze sie dobrze bawicie...oby tak dalej :biggrin: Gorace pozdro z GB... :wink: :icon_biggrin: :icon_mrgreen:

 

Witam koleżanke a gdzie to przebywasz, bo ja w Slough koło Windsoru a ty ? może gdzie blisko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęścia zdrowia pomarańczy nich ci Buddah naGo tańczy:)

Najlepsze Zyczenia Ana!

hmm

Dosc ciekawe:) Pomysle nad tym, Konrad nie bedzie Ci raczej dane zobaczyc takiej akcji:D

My wczoraj po uroczystym obiadku ruszylimy (oczywiscie konno) w poszukiwaniu miejsca na urlopik nad morzem. Niestety nie jest to takie proste jak sie chce wydac malo kasy, nie byc w najwiekszym tlumie i miec ze soba czworonozne zwierze. Wyjazd ciekawy (270 km) tylko poczatek malo przyjemny bo mielismy "szczescie" zobaczyc wypadek po Goleniowem. Nie ma to jak "najlepszy" kierowca na swiece pedzacy z cala rodzina nad morze. Tym super kierowca ciezko pojac ze ABS i inne uklady maja pomagac w prowadzeniu pojazdu a nie likwidowac ich debilizm. A podobno motocyklisci to najwieksi wariaci na drogac. ehh.

Ania pewnie sie ucieszy jak przeczyta zyczonka.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vizka wczoraj miałaś ale dzisiaj masz je forumowo.Najlepsze zyczenia urodzinowe.

I SzymonKa tobie tez.

Sto lat!

 

Dzieki wielkie za życzenia. Dokładam swoje spóźnione dla Vizki. Życze 200% normy (przynajmniej w kwesti przejachanych kilometrów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Wam bardzo za zyczenia :) Zdradze wam w tajemnicy :icon_razz: ze Buddha juz mi tancowal :icon_razz: hehe niesamowity widok ale szaaaaaaaa... zeby sie przypadkiem nie dowiedzial, ze Wam powiedzialam :banghead:

A ja wczoraj zrobilam 720 km ale aftem i to bez klimy i mam dosyc pojazdow 4 kolowych na tydzien a na dodatek polowa ulic w Gdansku jest pozamykana bo robia jakies przebudowy. hmmm miodzio w takim upale. Biorac pod uwage podroz dzien wczesniej kuniem jako plecaczek i wczorajsza jazde nie czuje dzis tylka

 

 

Diego moze to dla Ciebie nie jest dobry pomysl ale dla mnie bombeczka :banghead:

 

 

pzdr 4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie pisałem i mam zaległości w skladaniu życzeń. Więc wszystkim solenizantom z ostatniego miesiąca WSZYSTKIEGO NAJ!! :icon_razz: :) Mam nadzieję że spotkamy się w komplecie na Suominie i imprezka bedzie trwała do białego ranka. :icon_razz: Bardzo proszę o rezerwację większej ilości miejsca dla Halo tak jak to było w Polanowie. Jest nas juz spora grupka więc ten kto przyjedzie pierwszy nech weźmie to pod uwagę.

Do zobaczyska więc! na :banghead: lub przy :banghead:

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie pisałem i mam zaległości w skladaniu życzeń. Więc wszystkim solenizantom z ostatniego miesiąca WSZYSTKIEGO NAJ!! :banghead: :banghead: Mam nadzieję że spotkamy się w komplecie na Suominie i imprezka bedzie trwała do białego ranka. :icon_razz: Bardzo proszę o rezerwację większej ilości miejsca dla Halo tak jak to było w Polanowie. Jest nas juz spora grupka więc ten kto przyjedzie pierwszy nech weźmie to pod uwagę.

Do zobaczyska więc! na :biggrin: lub przy :P

 

 

szkoda ze mi sie nie uda do Was dołączyc nie wiem jak to wytrzymam ale mam nadzieje ze niedługo nadrobie zaleglości :icon_razz: bawcie sie dobrze i wypijcie moje zdrowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę miłej pracy w takim upale (ja mam klimę :banghead: )

Nawet mnie nie szczuj!! :D :D Prawie się wczoraj stopiłem a dzisiaj ma być jeszcze mocniej.

Będziecie na Suominie??

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...