Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak apropos przedszkola to trudny piszemy przez 'u' otwarte :lapad:

 

A jesli chodzi o temat bardziej motocyklowy to kto z ekipy wybiera sie na zlot militarnych do Darlowa w ten weekend ??? Jakby co to sa 3 miejsca wolne na pace :icon_mrgreen:

Jakieś szczegóły?

kiedy wyjazd-powrót i jaka forma noclegu :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd Samurajem w piatek ok. 11-12 , spanie gdzie sie przewrocisz tam spisz, obowiazkowe ciuchy wojskowe styrane lekko zywotem :icon_mrgreen: :lapad:

Hmmm może być ciężko z wolnym..... w razie co dam jutro znać (o ile będą jeszcze wolne miejsca)

 

JUTRO NATOMIAST OSTATNIE KARAOKE W KAKTUSIE at 21:00 (przerwa wakacyjna.....tak bywa z klubami studenckimi)

Przydało by się zwjawić i dać czadu :flesje:

SĄ CHĘTNI??? :icon_mrgreen:

HOŁk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja !! Ja !! Ja !! Ja wylatuje za tydzien i nie bede Was widziala przez 4 miesiace wiec jestem bardzo chetna na Kaktusa i darcie mordy :flesje: !! PzDr... :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :lapad:

Edytowane przez Maja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja !! Ja !! Ja !! Ja wylatuje za tydzien i nie bede Was widziala przez 4 miesiace wiec jestem bardzo chetna na Kaktusa i darcie mordy :flesje: !! PzDr... :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :lapad:

 

 

a tak dla kogoś z zewnątrz to fajnie brzmi "jestem bardzo chętna na Kaktusa"

:flesje:

dobrze że wiem gdzie i co to jest Kaktus :flesje:

Edytowane przez Boras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja!ho!dziękujemy wszystkim za przybycie na nasz ślub!!!!!!!bylo super!!! Spasiba balszoj!w sobote spadamy na sybir ,ale bedziemy was informowac o przebieguwyprawy!pozdrawiamy!!!!

Redu+Basia

powodzenia robaczki i bawcie się cholera dobrze :icon_mrgreen: :lapad: :icon_mrgreen: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...