Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no to sie pochwale... :banghead:

 

R1 roztrzaskana w drobny mak :smile: tak sie konczy proba jazdy z urwana stopka kiedy spadnie z niej noga... :buttrock:

jestem troche poobdzierany, ale ogolnie jest git, zawsze to jakies nowe doswiadczenie i wiekszy respekt dla motocykla bo juz zaczynalem troszke przesadzac, a 180 koni nie wybacza zadnego bledu... :buttrock:

na szczescie jest AC wiec niedlugo znowu polatamy :buttrock:

 

 

O KURCZE!!!! Nie do wiary!!! Całe szczęście choć Ty wyszedłeś z tego cało!!! Trzymaj sie i wracaj do zdrowia :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie pochwale... :banghead:

R1 roztrzaskana w drobny mak :smile:(...)

na szczescie jest AC wiec niedlugo znowu polatamy :buttrock:

Czy już nie było mówione, że na szlify,dzwony i gleby nasze towarzystwo limit już wyczerpało-oj nie słuchasz kolego !!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam i życzę szybkiej rekonwalescencji Twojej i kunia :icon_mrgreen:

Edytowane przez Sylwia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie pochwale...

 

R1 roztrzaskana w drobny mak tak sie konczy proba jazdy z urwana stopka kiedy spadnie z niej noga...

jestem troche poobdzierany, ale ogolnie jest git, zawsze to jakies nowe doswiadczenie i wiekszy respekt dla motocykla bo juz zaczynalem troszke przesadzac, a 180 koni nie wybacza zadnego bledu...

na szczescie jest AC wiec niedlugo znowu polatamy

Zeby mi to było łostatni raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie wróciłem z wypadu z kolegą do Polanowa!

 

zmokłem jak bura suka

 

ale powrota droga i te piekne winkielki (takie czoperowe winkielki) poprostu piknie!! sam na drodze ruch minimalny cudo!!

 

ps. Walkie to tacy jak ty te sie przewracają??

zybko sie podnies i lataj :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zabawa skonczyla sie w piatek wieczorem, cala droga do Żnina to przeginanie paly na maksa, piekny asfalt, jazda na kole po kilkaset metrow, po prostu rewelacja :icon_mrgreen: skonczylo sie przewrotka z endo przy predkosci 0km/h i zlamaniem lewej stopki, a dalej to juz mozna sie domyslic :banghead:

 

Pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche spóźniony ale dopiero wstałem :banghead: a w rumbie było ostro :smile: nawet bardzo ostro. Tego mi było trzeba chociaż teraz troche głowa boli ale damy rade. Koernik Wasz klub jest w deche nie wiem tylko czemu wczesniej nas tam nie zabraliście :icon_mrgreen: POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zabawa skonczyla sie w piatek wieczorem, cala droga do Żnina to przeginanie paly na maksa, piekny asfalt, jazda na kole po kilkaset metrow, po prostu rewelacja :smile: skonczylo sie przewrotka z endo przy predkosci 0km/h i zlamaniem lewej stopki, a dalej to juz mozna sie domyslic :buttrock:

 

Pozdrawiam :buttrock:

 

 

no to lipa bo my juz własnie wrocilismy ze swietnej zbawy z super koncertani zwiedzaniem WENECJI,BISKUPINA ITP, :banghead:

CI CO MIELI BYC A NIE BYLI BO ... NIECH ZAŁUJA :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to lipa bo my juz własnie wrocilismy ze swietnej zbawy z super koncertani zwiedzaniem WENECJI,BISKUPINA ITP, :buttrock:

CI CO MIELI BYC A NIE BYLI BO ... NIECH ZAŁUJA :icon_razz:

 

Witam! Wróciliśmy właśnie ze zlotu u Starego sierżanta. To znaczy dotarliśmy w piątek o 21:00 z powodu przygody technicznej kolegi Szuwarka. A zwinęliśmy się z tamtąd w sobotę 0 10:00. Zlot . Totalna porażka. Ale wyprawę uważamy za udaną nawinęliśmy na licznik 920 km. Wszystkie maszyny sprawiły się na "6". Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałęm sie pożegnać.. :P kończy sie jak narazie mój czas w szczecinie jutro wracam do domku ;) dzieki wszystkim za mile spedzony czas było ostro ;) ........... i nie cieszcie sie tak bo jeszcze tu wróce i to mam nadzieje ze niebawem :icon_razz: :buttrock: :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...