Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Majkel.. masz to moje zdjecie ktore Ci podeslalem ?

podeslij mi jeszcze raz bo gdzies posialem>stronka nie jest jeszcze komletna z powodu braku czasu jak dobrze pojdzie to 2 dni i bedzie zakonczona trzeba jeszcze troszke bledow poprawic wkleic tekst ktory Gitta konczy i bedzie OK

 

Jezeli bedziecie miec jakies uwagi co do poprawek to piszcie zawsze jakies modyfikacje mozna zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślamy się jakich - nie ma Ciebie w dziale "o nas"  

Strona zapowiada się fajnie - gratuluje pomysłu.

 

No proszę jak sie pogoda poprawiła to i Rebelka jak ten grzybek wyszła wkoncu na forum.

A tak nie ma mnie w dziele o nas bo ja jestem człowiek widmo.

A w ogóle to gdzie jest Kermadec???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę jak sie pogoda poprawiła to i Rebelka jak ten grzybek wyszła wkoncu na forum.

 

Rebelka śledzi Halo Szczecin na bieżąco, ale jest tak leniwa,że nie chce jej się nawe poklepać w klawiaturę :)

 

Czy nadal się spotykacie w tym zacnym Barze Ułańskim? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na tekst

 

a to ja zadam pytanie: miałem przesłac tekst, przesłałem , dotarł i podobno sie nawet podobał ale na stronie go nie widzę... :? pojawi sie tam czy jednak trafił do smietnika?

Do zobaczenia dzisiaj około 20 :banghead:

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ja zadam pytanie: miałem przesłac tekst' date=' przesłałem , dotarł i podobno sie nawet podobał ale na stronie go nie widzę... pojawi sie tam czy jednak trafił do smietnika?

Do zobaczenia dzisiaj około 20

PZDR![/quote']

Pojawil sie i zostal troszeczke poddany tuningowi przez Gitte i bedzie juz nie dlugo nawet jutro moze juz byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć towarzystwo :)

No i byłam na sronce :banghead: jestem pod wrażeniem 8O zapowiada się bardzo fajnie :lol: Najbardziej użekło mnie Moto-gotowanie :oops: nareszcie się coś ruszy w mojej nudnej kuchni :D to był przedni pomysł. Gratuluję !!!!!!!!! I pozdrawiam serdecznie TWÓRCÓW. A...a sobotnią imprezkę uważam za udaną, trochę byłam zaspana w pracy- nie żałuję bo jak to się mówi w NIEDZIELĘ PRACA W G....SIĘ OBRACA :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...