Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gitta, przepraszam że dopiero teraz odpisuję i że tak namieszałem ;)

Mieszkam teraz na kaliny. Za kilka miesięcy wyprowadzam się (najpradopodobniej) na swoje do Dąbia. Zimować będę mógł w garażu rodziców na kaliny bo mają wykupiony na własność a miejsca jest dosyć tylko właśnie latem chciałbym mieć go tam w Dąbiu koło siebie, zakładając, że w ogóle się tam przeprowadze :P

mam nadzieję że teraz troszkę rozjaśniłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a Justynka- landrynka dała radę :P zrobiła to niechętnie ale zawsze to jednak zapisać musze jej na plus. Normalnie zimowe auto kupiłem mówie Wam :D Zmartwił mnie jedynie odgłos silnika przez pierwsze kilka sekund. zapewne olej o konsystencji miodu potrzebował chwilke aby dotrzeć np do głowicy. Zresztą skoro ruscy w zimę jakoś jeżdżą Ładami, Wołgami, Zazami i innymi Kamazami, Ziłami czy Krazami to dlaczego Japoniec miałby nie odpalić?

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, ha, ha... Samochodziarze... Trzeba się było dzisiaj tramwajem bez ogrzewania przejechać... Tram dał radę przejechać dwa przystanki i zamarzły mu drzwi... Wcale nie było wesolo :| Dwudziestominutowa trasa do pracy zajęła mi dzisiaj dzięki uprzejmości komunikacji miejskiej jedynie 55 minut :!: :!: :!:

 

[ Dopisane: 23-01-2006, 10:30 ]

Aha, no i dzięki za super imprezkę w sobotę... Magda, jesteś wielki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też jedne auto nie odpaliło i to nawet benzyna była , akumulator padaczka . :?

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawulonik dales czadu  
Taka jazda choc troszeczke przypomina adrenalinke z sezonu . Jak dobrze zauwazylem to kolega"KRAKA" zrobil kilka bardzo udanych zdjec, prosze o przeslanie na adres [email protected] Szacun dla Hiszpana ,Konrado, i ziomka z ktorym przyjechal Mikoch ze Scolinka , tez wiedza jak dryftowac po sniegu. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez wiedza jak dryftowac po sniegu.

Maćku wpadni do mnie na cmentarz stary ci pokaze jak sie robi dryftingi polonezem truckiem miedzy pomnikami to jest dopiero adrenalina zeby nie uszkodzic a jak poldzio w łuki wchodzi normalnie bajka.

 

"Majkel cmentarny rajdowiec"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...