Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I jak?? mi sie bardzo podobało ;). hehe tylko pare godzin a tyle bedzie do opowiadania. Zaczynajac od zrywajacych sie lin, worka na sztywniaki, gbura ktory wyskakuje z tekstem "wy skur#@$ny" i wiele wiele innych :D. Niedługo trzeba bedzie zorganizowac cos równie miłego ;)

 

P.S. hehe Mikołaj ile razy wyłapałes w czosnek ode mnie ??;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiórka chętnych na kulig o 12 na pętli na Głębokim

 

 

 

BYŁO SWIETNIE CO TU KRYC BEZ NASZEGO KOLEGI MAGDZIKA BY SIE TAK NIKT NIE BAWIŁ,ALE KONCOWA JAZDA NA MAXA 8O NIE JEST DO OPISANIA :D POPROSTU TAM BYLI SAMI TWARDZIELE A PISIORY WROCIŁY W AUCIE ;)

ABY TAK DALEJ,WIELKIE DZIEKI DLA WSZYSTKICH ZA MIŁA ATMOSWERE ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiórka chętnych na kulig o 12 na pętli na Głębokim

POPROSTU TAM BYLI SAMI TWARDZIELE A PISIORY WROCIŁY W AUCIE ;)

ABY TAK DALEJ,WIELKIE DZIEKI DLA WSZYSTKICH ZA MIŁA ATMOSWERE ;)

 

haha chyba nie wiesz co mówisz, po dojechaniu do miejsca docelowego wyglądaliśmy jak polarnicy, z wyjątkiem dizla który miał kask :D.

 

Tamta przejażdżka była w stylu za szybcy za wściekli ;) , z bonusem w postaci goniącego psa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Mikołaj ile razy wyłapałes w czosnek ode mnie ??

 

Dokładnie 2,56 raza , ale i tak rzadziak jesteś bo na worku nie jeździłeś :D

 

POPROSTU TAM BYLI SAMI TWARDZIELE A PISIORY WROCIŁY W AUCIE

 

Michał o czym ten Pan pisze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyłaczam sie do opinii że impreza była mega! normalnie ;) ;) :D a co do powrotu to nie ma racji ten kto nie jechał na sankach ;) miejscami miałem wrazenie że spadne albo przestrzele pampersa ba nawet odkryłem że jednak mam kontrolke zapalajacą sie po przekroczeniu pewnej granicy :( było mocno a nawet za mocno! Magda to była próba wielokrotnego zabójstwa ;) trzeba było widzieć te snopy iskier od czasu do czasu sypiace sie z pod płóz sanek :banghead: jutro pewnie po tej przejażdżce bede miał zakwasy bo troszke sie napracowałem aby nie zsiąść z sanek gdzies po drodze. Z jaka predkością jechalismy maksymalnie? Ile tam było?

PZDR! Do jutra na pasie!

ps MAM 36 FOTEK ;) postaram sie przynieść CD w srodę do ułańskiej. Jak ktos przyniesie lapka a zainteresowani CDR to bedzie można je zgrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka twardziele!!! Jade na pas startowy zakatowac zoltego bereta , mile widziane kamery i aparaty fotograficzne , start egzekucji ok 12 , a i jeszcze jedno , leza u mnie buty i spodnie ktore znalezlismy po imprezce sylwestrowej , czekam na wlasciciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby sie przejechal w worku wtedy moglby powiedziec cos na temat twardzieli

Ja z Żaną jako jedyne babki jechałysmy na worku dla sztywnych i same też byłyśmy sztywne, ale czad był niemiłosierny.

Magda, wiekie dzięki za pomoc i realizację zajebistej zabawy dla duzych dzieci.

Si3wca sorki za sanki.

 

Jak ktos przyniesie lapka a zainteresowani CDR to bedzie można je zgrać.

Czy to chodzi o mnie?

oki załatwione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...