Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam! jak tam odliczanie do Sylwestra? wszyscy juz gotowi poustawiani w blokach? ja już sznuruję buty  No dobra to miłego dnia!

 

 

Ja ja odliczam.Hyszpan czy odebrałbyś ode mnie dzisiaj lub jutro przezd wpadnieciem na sale baloony i serpentyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJJJJJJJJ bardzo dobrze znam Białogard

No to fajnie... ja w sumie to dobrze znam tylko okolice stadionu, dworca, internatu, parku i oczywiscie kilku pobliskich monopoli, biedronki i netto ;] ale narzekac nie moge bo imprezki zawsze rozkrecalismy przednie :]

 

A teraz na sylwkowy weekend B. bedzie opanowany przez Szczecinskich studentow ;]

witam! jak tam odliczanie do Sylwestra? wszyscy juz gotowi poustawiani w blokach?

Ano mi sie sylwester zaczyna dzis ok 16, a skonczy 2-go (wtedy dojde do siebie)... duzo czasu juz nie mam ;]

 

3m cie sie... bawta sie gut;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! jak tam odliczanie do Sylwestra? wszyscy juz gotowi poustawiani w blokach? ja już sznuruję buty  No dobra to miłego dnia!

 

 

Ja ja odliczam.Hyszpan czy odebrałbyś ode mnie dzisiaj lub jutro przezd wpadnieciem na sale baloony i serpentyny?

 

podstawowe pytanie to skąd mam odebrać te balony? mam dzisiaj inwentarke w pracy :D wiec nie mam pojecia kiedy skończę... najblizej mam do Vidlaka bo po drodze do domku więc może tam?

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zobaczenia za rok

 

 

Chyba raczej w przyszłym roku... Widzę pewną różnicę...

Oczywiście także pozdrawiam całą rodzinke niedźwiadków :D

PS Niedźwiedż nie leciałes może 28 XII około 20 w stronę Stargardu przez Kijewo? Coś podobnego do Twojej Subarynki nisko obok mnie przeleciało z przydźwiękową :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstawowe pytanie to skąd mam odebrać te balony? mam dzisiaj inwentarke w pracy wiec nie mam pojecia kiedy skończę... najblizej mam do Vidlaka bo po drodze do domku więc może tam?

PZDR!

 

Ja mieszkaju na Łukasińskiego koło NATO.Moze byc jutro odbior dekoracji sylwestrowych.Niestety ja nie mam jak dojechac i jestem zawalona bigosem;) i przeprowadzką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUDŁATY BAW SIĘ WSPANIALE !!!

Dziekuje - nawzajem...

Przecież to zależy od ludzi jak człowiek się bawi' date=' a nie od miejsca w którym się znajduje.

[/quote']

Masz 100% racji... a wyladowalem u kolesia kolo internatu ;] super znajome tereny ;]

Gitta szkoła jest na Brodnickiej, koło pętli 8

Musisz isc od petli w strone LO nr 4 i po prawej bedziesz miec taka mala waska uliczke.. wejdz w nia i za ok 100m po lewej jest szkola

 

PS. pozdro z Bialogardu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS tak późno to jeszcze tutaj nie zagladałem

 

Ja też Ombre. A jeszcze dzisiaj muszę odebrać Skolinkę z pracki. Lecę zatem w kimkę.

Pa wszystkie nocne zwidy. :D

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Życze wszystkim szampańskiej zabawy w dzisiejszy wieczór oraz bezpiecznie i zdrowo przebiegającego roku 2006 :D.Kasy na zupe,superprzyczepnego asfaltu,mniej dziadków w czapce z nutrii w Deawoo Tico i ogólnie wszystkiego NAJ for ALL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sala juz przystrojona, chickeny w solarium, zaraz trzeba będzie się zbierać. Wszystkim którym nie złożę życzeń osobiście, życzę udanej zabawy sylwestowej, szczęśliwego Nowego Roku 2006 i wielu bezpiecznych winkli! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...