Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wydawalo mi sie' date=' ze BMT jest 24-26.03.2006 ... ale moge sie mylic [/quote']

Możesz i się mylisz :lol: :lol: Targi są w lutym' date=' dokładnie pierwszy wekend lutego.[/quote']

 

No coz, nikt nie jest nieomylny :D ... Zmylila mnie miedzy innymi ta strona: http://www.berliner-motorrad-tage.de/ No ale skoro sa w pierwszy weekend lutego, to dzieki za info, bo jeszcze bym sie przejechal na darmo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz' date=' nikt nie jest nieomylny Smile ... Zmylila mnie miedzy innymi ta strona: http://www.berliner-motorrad-tage.de/ No ale skoro sa w pierwszy weekend lutego, to dzieki za info, bo jeszcze bym sie przejechal na darmo...

 

To ja już głupi jestem. Mam w domu naklejkę przytarganą z BMT gdzie jak byk stoi 03-05.02.2006. Właśnie ja trzymam w łapkach.

Ciekawe może zmienili daty??

Przepraszam dr.Big Myślę, że Twoja informacja jest jednak bardziej aktualna od mojej. :roll: :roll:

Wybaczysz?? Wiesz święta i te sprawy, ludzie powinni sobie wybaczać potknięcia :D :D

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gitta napisał:

!Wkońcu Gittka Bandytka

 

 

Towarzystwo wzajemnej adoracji gratuluje zakupu!!

Ja tez w koncu to SUZUKI

Czy są jeszcze twardziele w szczecinie czy same miętkie pisiory?? Normalnie nikogo na pasie nie było w niedziele na motorku. Przecież są jacyś endurzyści w szczecinie. Ja żem skatorzył DR'a po śniegu

Mikolaj byl tak mily i troszeczke pomoglem, ale nikt nie zaprzeczy ze dla bereta bylem bezlitosny . Na paru zdjeciach zwyczajnie go nie widac, tak rozpylal snieg krecac sie jak wsciekly. Foty wyszly zajefajne , zabawa jak zwykle przednia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Naczekalem sie troche zeby pokazac Wam cos co mi przypadkiem wpadlo w rece. Dobre dla tych, ktorzy tesknia za przygoda w zimowe wieczory ;)

Tekst po ang., ale spokojnie, poczekajcie az zaladuja sie zdjecia.

Lata 50', ameryka...

 

http://galskap.nu/ext/5650.html

 

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w odwilżowy wtorek. Gitta coś Ty narobiła? Co to za chlapa za oknem? A gdzie białe tradycyjne święta?! Hę?! Gdzie nastrój?!

 

 

To wkoncu jaka chcecie pogode?Doba na swieta macie zime ale po nowym roku zaczynam ostra prace nad suchymi drogami.musze wkoncu sprawdzic japanische technische ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w odwilżowy wtorek. Gitta coś Ty narobiła? Co to za chlapa za oknem? A gdzie białe tradycyjne święta?! Hę?! Gdzie nastrój?!

 

 

To wkoncu jaka chcecie pogode?Doba na swieta macie zime ale po nowym roku zaczynam ostra prace nad suchymi drogami.musze wkoncu sprawdzic japanische technische ;)

 

Tak tak po nowym roku to jak najbardziej poproszę nawet +15C i suche drogi! ;) też chętnie przypomnę sobie o co chodzi w jeżdzie motocyklem ;) ale teraz przed świętami?! Gitta wstydź się! Gdzie świąteczny klimat?!

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ehh dziewczyna chciala dobrze a wszyscy narzekaja. Nie ma sniegu za to jest woda i tez jest wypas:) Biorac pod uwage ze ja mam jutro do przebycia 700 km po naszych super polskich drogach to chyba lepszy deszcze niz snieg i zaskonczeni drogowcy:) Wesolych Swiat bo moge sie juz przed nimi nie pojawic.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...