Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja także zrobiłem kilka wyjazdów poza miejsce zamieszkania. Na pierwszy ogień poszła trasa na kaszuby. Zwiedziłem z moją Panią Trójmiasto, Hel, Malbork. Kolejny rok to wyjazd do Krakowa. W planach były też góry ale niesyeyu okoliczności sprawiły inaczej i zakończyliśmy trasę na Wieliczce. Kolejny rok to wyprawa do Francji zwiedziliśmy Nogent, Dijon, Paryż. W tym roku była trasa do Zamościa. Po drodze był Poznań , Lublin a na powrocie Toruń. Na przyszły rok mam w planach wyprawę do Czech włączając w to wizytę na GP w Brnie. Niestety tegoroczna trasę jak narazie planuję już jako singiel (mam więc wolne tylne siedzenie :) )

Konrado byc może także poleci w trasę do Brna sa jeszcze chętni? :P

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak terminu to jeszcze nie znamy... Jak zostanie ogłoszony kalendarz FIA na 2006 rok to dopasujemy plany urlopowe do terminu GP w Brnie. Jak pamietam to kalendarz imprez GP i SBK pojawia sie jakoś na początku roku. Zazwyczaj Brno wypadało w okolicach sierpnia.

Na stronce http://www.tickets-gpwc.com/ widać że są/będą w ofercie bilety na Brno z data 20-08-2006

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam tu wczoraj pogoda troche odpuscila, wyjrzalo slonko i jakos przyjemnie sie w powietrzu zrobilo. Rozprostowalem Suzi kosci :) Nie za dlugo, ale jaka przyjemnosc! ...tylko potem trzeba bylo caly ten bialawy nalot zmyc co by na przyszly sezon rama nie poszla do malowania...

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z racji tego ,że forum nazywa się "Zloty...." mam pytanko:

-gdzie w tym sezonie dotarliście(na które zloty)?

-jaka jest wasza najdłuższa trasa (w tym lub w poprzednich sezonach)?

i oczywiście na jakim sprzęcie :)

 

No to i ja sie pochwale. W tym roku wyjazd: Świnoujście - Lwów - Zakarpacie - Tarnopol - Krym - Krzywy Róg - Kijów - Warszawa - Swinoujście. Razem około 6,5 tys. km. Motocykl; oczywiście niezniszczalne M-72 :P

Na przyszły rok planujemy w pazdzierniku wypad do Neapolu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złocieniec(zadyma pod sceną kobieta kontra facet

Kochanie nie wiedziałam' date=' że tegoroczny Złocieniec kojarzy Ci się ze mną - jakie to miłe :-D :-D :-D

 

 

Marku S.! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!

 

Sto lat sto lat niech pije pije nam

 

No to i ja sie pochwale.

A kto Ty jesteś :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrado byc może także poleci w trasę do Brna sa jeszcze chętni

 

Przepraszam bardzo jak "byc moze" normalnie lecimy panie' date=' ostatnio nawet siedzialem nad mapa i zaznaczalem punkty ktore warto odwiedzic, oczywiscie najwieksza kropa to Brno.

 

Ci co byli widzą co się działo na każdym zlocie

 

No ja cholercia bylem a jakos nie pamietam :-D :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witam kolegów i koleżanki

jestem tu nowy ale w miare upływu czasu mam nadzieje że się poznamy

Pogoda dzisiaj nad możem dopisała awięc ja nie zastanawiając się długo odkryłem moją S Tenerke i ją troche przepaliłem <stówka pękła>

troszkę zmarzłem ale co tam zaraz herbatka z prądem i jest git

Prośba

Jak ktoś ma fotki z Polanowa to niech mi walnie na meila bo ja miałem aparat ale zdjęcia nie wyszły dobrze no wiecie dlaczego :split:

POZDROWIONKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...