Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po dzisiejszym przyjęciu w RIO BRAWO wnoszę szanowne gremium o rozpatrzenie wniosku o zmianę lokalu.

Dobrze mowi...

czeba by cos w koncu znalezc.. coby nie siedziec tak na pszejsciu...

 

A my dzisiaj bylim w namiocie na chwile.. fajnie' date=' milo, pszyjemnie, cieplo i tanio ;']

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ja bedę pisał. Moja Subarynka jest jak ta na fotce: 1.jpg

nic dodać nic ująć...

 

Hehe, Hiszpan, Ty to masz poczucie humoru :-D Ale gratulacje za fajny pojazd! 4x4?

Aha, jakby Ci przyszlo do glowy nie przyjsc na Sylwestra to usiadz w kaciku i poczekaj az Ci przejdzie... Chyba, ze wolisz podroz w bagazniku wbrew wlasnej woli :-)

 

Pozdrowienia dla wszystkich pozytywnie zakreconych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe' date=' Hiszpan, Ty to masz poczucie humoru Very Happy Ale gratulacje za fajny pojazd! 4x4?

Aha, jakby Ci przyszlo do glowy nie przyjsc na Sylwestra to usiadz w kaciku i poczekaj az Ci przejdzie... Chyba, ze wolisz podroz w bagazniku wbrew wlasnej woli Smile

 

Pozdrowienia dla wszystkich pozytywnie zakreconych![/quote']

 

 

Żurek decyzja zapadła, bede bawił sie z Wami na imprezie. Kasa wpłacona wiec nie bedziecie mnie musieli wozić w bagażniku ;) Kolor auta nie jest ideałem jak dla mnie ale jakbym kupował nowe to bym grymasił a jak z drugiej ręki to brałem to co było. Jest to jednak mały problem gdyz podobno kobietom kolorek sie podoba :P a ja ze środka i tak go nie widze :D za to jeżdżąc nawet po mokrym juz deceniam zalety napędu 4x4 :D

a co dopiero jak spadnie snieg? to dopiero będzie zabawa ;) już sie nie mogę doczekać a za oknem jak na złość nadal jesień.

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAPRAWDĘ NALEGAM................ Przynajmniej rozpoznajcie teren!!!!!!

 

 

Jestem jak najbardziej za zmianą i może być wasz teren' date='ale czy możaby poczekać z wyjazdami za drugą stronę Odry do wiosny kiedy to sprzętami będzie można podjechac?

Na dzien dzisiajszy nasza dwójka nie ma możliwosci szybkiego dojazdu a i w srode gitta srita sie edukuje az do 21.Wiem wiem ze od jednej osoby nie uzaleznia sie pozostalych,ale na kazdym spotkaniu od ponad 3 miesiecy bylam :mrgreen:

 

[ [i']Dopisane: Czwartek Grudzień 08, 2005 9:52 am[/i] ]

.....A wczoraj minęło 14 lat Radia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co dopiero jak spadnie snieg? to dopiero będzie zabawa Smile już sie nie mogę doczekać a za oknem jak na złość nadal jesień.

 

No nie mogę. Hiszpan od kiedy motocykliści wypatrują śniegu? TFU' date=' paskudztwo. :-) :-) . Kto by pomyślał. No ale jak się ma 4X4 to nie dziwota. :-) HEHE Poprzewracało się w łepetynkach.

 

 

Jestem jak najbardziej za zmianą i może być wasz teren,ale czy możaby poczekać z wyjazdami za drugą stronę Odry do wiosny kiedy to sprzętami będzie można podjechac?

Na dzien dzisiajszy nasza dwójka nie ma możliwosci szybkiego dojazdu a i w srode gitta srita sie edukuje az do 21.Wiem wiem ze od jednej osoby nie uzaleznia sie pozostalych,ale na kazdym spotkaniu od ponad 3 miesiecy bylam Mr. Green

Gitta jasne. To tylko taka propozycja, do rozpatrzenia. Wiadomo że wiekszość nas jest z lewobrzeża a dojazdy jakie są każdy wie. :roll: :roll:

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Szczecin

Z nudów chyba zacznę sie odzywać;) Słaboręka Ania bez motocykla

Kto sie domysli ten sie domyśli kim jestem... (raczej nikim obcym)

Pozdrowienia

 

ha a jednak żyjesz! a juz się zastanawiałem czy cię wcięło? co tak długo nie dawałaś znaków życia? ani na zlotach ani w pubach...

 

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żurek decyzja zapadła' date=' bede bawił sie z Wami na imprezie[/quote']

 

Potwierdzam, widziałam na własne, zielone oczy, jak płacil... Samochodu niestety nie obaczyłam, ale pewnie dlatego że się szybciutko zabrałam z pubu

Tym przydługim wywodem chciałem dać upust niezadowolenia z obsługi w lokalu RIO BRAWO.

Opowiadajcie, co sie wydarzyło po naszym wyjściu, że az takie opinie, bo to że na wejściu pani-kielnerka od siedmu bolesci miała jakieś wątpy, to ja miałam okazję się przekonac na własne oczy... Czekam na szczegółową relację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha a jednak żyjesz! a juz się zastanawiałem czy cię wcięło? co tak długo nie dawałaś znaków życia? ani na zlotach ani w pubach...

 

PZDR!

 

Prowadzę bardzo intensywne i męczące życie między.. półkami sklepowymi a uczelnią, wiele bym dała aby czasem wyjśc z domu wypoczęta. A na którym zlocie ostatnio mnie nie było?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my dzisiaj bylim w namiocie na chwile.. fajnie' date=' milo, pszyjemnie, cieplo i tanio ;[/quote']

Ale i tak potem wszyscy wylądowaliście w Rio

Jestem za zmianą lokalu, ale tak prawdę mówiąc to nigdzie po raz drugoi nas juz nie wpuszczą

 

Ja nie wiem co za banda............................... ci motocykliści :-D :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha a jednak żyjesz! a juz się zastanawiałem czy cię wcięło? co tak długo nie dawałaś znaków życia? ani na zlotach ani w pubach...

 

PZDR!

 

Prowadzę bardzo intensywne i męczące życie między.. półkami sklepowymi a uczelnią' date=' wiele bym dała aby czasem wyjśc z domu wypoczęta. A na którym zlocie ostatnio mnie nie było?;)[/quote']

poczekaj niech ja sobie tylko przypomne gdzie to ja Cie ostatnio widziałem? bo cos jakos tak nic mi do głowy nie przychodzi :P

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...