Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka osób mnie zna (Buddha, Konrado, Hiszpan, Mikoch) - mam nadzieję że pamiętają

Siemka! Witam nowego forumowicza,ja tez naleze do grona wymienionych,w zeszlym roku latales na czerwonej GSXFie w tym kawka 6. Mozesz mnie jeszcze pamietac jak jezdzilem srebrna RF. Kurcze ale swiat jest maly ,do zobaczenia na browarku albo na drodze . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jutro skonczym z nimi na browara to kilka osob sie pozna na zywo a nie tylko literki i literki  

 

Oczywiście koniecznie a myślę, że okazja będzie poznać dość szerokie grono osób. A tak w ogóle to WITAJCIE W NASZYCH SZEREGACH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka osób mnie zna (Buddha, Konrado, Hiszpan, Mikoch) - mam nadzieję że pamiętają

 

No jak nie pamiętają............ jak pamiętają. :-) :-)

Fajowo że jesteś. A z tą knajpką to może kilka osób np. Carioka, Gitta, Diesel i wiele innych wpadną i ocenią lokalik. Nie mówię że teraz w środę ale może w następną? Co wy na to?? Mówię wam klimacik jest fajny.

 

To do jutra.

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to WITAJCIE W NASZYCH SZEREGACH.

 

Dziekuję za przywitanie w sumie to ja się powinienem przywitać jak się pojawilem :D Ja nam się zachce ruszyć stare tyłki to pojawimy się jutro na browarku lub soku:D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tą knajpką to może kilka osób np. Carioka, Gitta, Diesel

Prezes zapoznała się ze sprawą i obiecuje że decyzja zostanie podjąta na najbiliższym gremium w Rio.

 

Witam motoforumowiczów

Witamy Cie na HALO, bo widze ze na forum to jestes i jesteś

Ale TRAFIŁEŚ :-D :-D DO TAKIEJ BANDY :D ;)

 

Widze laleczki, że trochą nowej krwi tu sie zlatuje............ ( to do naszego zarządu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes zapoznała się ze sprawą i obiecuje że decyzja zostanie podjąta na najbiliższym gremium w Rio.

 

O dziękuję za tak szybkie rozpatrzenie mojego podania o wspaniały zarządzie.

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...