Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Atmosferka byla naprawde swoista za*eb....

 

Dziękujemy wszystkim za przybycie' date=' za w miarę kulturalne zachowanie, bo nasze to mały pikuś w porównaniu z zachowaniem panów z bractwa rycerskiego-u nas takiej trzody nigdy nie było(połamane stoły, krzesła, urwane umywalki i kibel) co oznacza, ze ta pseudo ochrona z pewnością jest do wymiany w tym lokalu, bo przedszkolaki chociaż pokrzyczą a oni nic. Właściciel narzekał na nasze zachowanie, ale po końcowych występach naszych sąsiadów napewno zmienił zdanie, bo się prawie popłakał.

[b']Dlatego też wszystkim naszym gościom i osobom towarzyszącym dziękujemy i aby nasze imprezki zawsze takie były. i trwały do 3 NAD RANEM[/b]

Jeżeli ktoś ma inne zdanie lub jakiś żal to prosimy o wypowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich moja osoba by też chciała złożyć najlepsze życzenia dla

GENERAŁA dawno mnie nie było na forum chciałbym wszystkich pozdrowić co byśmy do wiosny przeczekali i na jakiegoś zlota pojechali i co byśmy jakiegoś browca razem wychlali

 

Dzięki bardzo a jakiegoś browca to możemy co środę w Rock City wypić bo jakoś musimy przetrwać zimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun za imprezkę :banghead: ;) Poczułem się jak na zlocie. Pełen wypas.

Dziewczyny jubilatów jesteście wielkie Buttrock Buttrock

O tak!!!! Są wielkie!!!! Bez dwóch zdań!!

Imprezka była w moim przypadku o tyle lepsza że połączona z dzienno nocnym lataniem w całkiem niezłej pogodzie.

Nie zapomnijcie przestawić zegarków!!! :twisted: :twisted:

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę że wiele oj wiele stracilam Sad Wy to macie fajnie imprezy' date='wielkie masto...a ja nawet do internetu mam ograniczony dostęp Sad Serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję że jeszcze nadrobię tych imprez z Wami.[/quote']

 

No fakt. Straciłaś. Ale ciągle nie rozumiem, Stargard to 20 minut jazdy od Szczecina, a pogoda piękna, nie latasz?? :?: :?:

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze mi morde na zewnątrz obili jakies pajace to i tak było zajebiscie

 

 

To sie działo!!Gdzie ja wtedy byłam?

 

w ogóle razem z Szachciorem chcemy od siebie odnośnie imprezki coś dodac:

Generał jesteś Szacum Ziom normalnie!Kazdy za kazdym razem mial polane!Full serwis!Bardzo dobrze ze nie stala wodeczka na stole.Klasa!Organizacja rewelacja!Alkohol byl idealnie wyliczony.Nie bylo go za malo ani za duzo(Macie na to jakis wzor matematyczny? :-D )!Nikt nie narobil tak jak Zana wspomniala wyzej trzody.Nie rozumiem dlaczego po zamówinej Dzemówca nikogo po za Żana na parkiecie nie widzialam????

Tomek i Iza czy nasz rajdowy taxowkarz dowiozl was calych.Co naszym skromnym zdaniem byl na jakis prochach lub wypil za mocna herbate :-)

Powiem wam ze jestesmy do dzisiaj pod wrazeniem wczorajszej potrójnej imprezki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Nooooo impreza urodzinowa była super! Duże podziękowania dla organizatorów. Jak zwykle wybawiłem się. Dzisiaj mam wielką migrenę, ale już ją leczę. " KRWAWĄ MERII". Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje za wspaniałą zabawę w super towarzystwie. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek i Iza czy nasz rajdowy taxowkarz dowiozl was calych.Co naszym skromnym zdaniem byl na jakis prochach lub wypil za mocna herbate Smile

 

Jezeli byl to ten sam gosc co wiozl Adriana i Jole to jestem pewny ze jechaliscie na dodtkowym gazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...