Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"TYLKO BARDZIEJ CENISZ DOM I PRZYJACIÓŁ OD KASY,SZACUN ZIOMAL !!!!

Ja tam popieram Kasie,gdybym mógł to sam bym wyjechał są takie czasy że kasa jest potrzebna,przyjaciel przyjacielem Macku ale czy przyjaciel zapłaci ci czynsz zrobi zakupy czy kupi sieciowke i inne takie rzeczy otóż NIE! Także Kasiu powodzenia i odwiedzajcie nas częściej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszka gdzies blisko mnie' date=' czesto go widuje z psem.......[/quote']

Daj bliższe namiary na adres, gdzie można panka spotkać, bo jakoś naszła mnie straszna ochota na częste jeżdżenie tamtędy

:twisted: :twisted: :twisted:

No i pieska opisz, żebym wiedział, kogo szukać 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pieska opisz' date=' żebym wiedział, kogo szukać 8) 8) 8)[/quote']

 

Jak juz to tylko typka, jedyna wina psa jest to ze ma za wlasciciela tyfusa i to wlasnie wlasciciela powinna spotkac kara :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj bliższe namiary na adres' date=' gdzie można panka spotkać, bo jakoś naszła mnie straszna ochota na częste jeżdżenie tamtędy

 

No i pieska opisz, żebym wiedział, kogo szukać [/quote']

 

Jak juz bede mogla sie ruszac to odrazu wyskakuje na dzielnice i spaceruje do upadłego, namierze dziada choćby niewiem co, Gumieńce nie takie duze a ze czesto go widywalam i mieszkam obok miejsca gdzie cale gumience przychodza z psami to napewno namierze.......przeciez dziad nie nauczy psa zalatwiac potrzeb w wc ;-))

 

Jak juz to tylko typka' date=' jedyna wina psa jest to ze ma za wlasciciela tyfusa i to wlasnie wlasciciela powinna spotkac kara .[/quote']

 

Masz racje, pies nie jest niczemu winien, to ze ma debila za wlasciciela to nie jego wina......

Nie no dziadek teraz przesadził.

Dawaj im prędzej namiary z dokładnym opisem dziada to się nim zajmiemy.

Kilka rundek na linie podczepionej do konia i się nauczy.

Hmmmm

 

DEJAY nie jestes pierwszy :) juz planow zemsty jest duzo, wiem ze moj Tubik mu nie odpuści..jak dorwie dziada to bedzie afera...zreszta ja tez nie odpuszcze tylko musze sie podleczyc.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dziś było fajowooooooooo

pabik jest extraaaaaaaaaaaaaa

 

Jestem tego samego zdania' date=' kolejny mily wieczor w dobrym towarzystwie :)[/quote']

 

Dzieki za rozmowy , slowa otuchy ..;-) i za wszystko ...a tobie major dzieki ze moglam sie napic piwka....

 

[ Dopisane: 28-09-2005, 23:37 ]

 

juz planow zemsty jest duzo' date=' wiem ze moj Tubik mu nie odpuści..jak dorwie dziada to bedzie afera...zreszta ja tez nie odpuszcze tylko musze sie podleczyc.....[/quote']

 

Najważniejsze że Tobie nic sie nie stało poważnego....odpuść sobie..są ludzie i parapety.. i tak nic nie zrozumie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze że Tobie nic sie nie stało poważnego....odpuść sobie..są ludzie i parapety.. i tak nic nie zrozumie....

 

Nio tak, ale 2 tysiaki to niewiem skad wezme na naprawe a jak go zlokalizujemy to mam sprawe wygrana jak na dłoni, tak mi przynajmniej policja powiedziala.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Trafilem tutaj za namowa kolegi. Kilka osob z waszego forum znam chociazby z widzenia.Mam jednak nadzieje poznac wszystkich duzo lepiej :)

Wiem ze spotykacie sie gdzies co tydzien... Moze tez mi sie tam kiedys uda trafic ;)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zobaczenia w Niechorzu!

 

 

no tak mysle ze sie pobawimy,zabawimy do samego rana :-D ,aby tylko nie padało.ale i na to jest sposob zgrabny kondonik i juz,tak jak w tej reklamie PASUJE MI ,DOBRZE LEZY BIORE :) no to pa do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam i przyłaczam się do opinii że:

 

1) dziadka należy namierzyć i conajmniej obciążyć wszelkimi kosztami :) jak taki z niego "willowy mądrala" to niech teraz łapiew sie za portfel

2) wczorajsze spotkanie było jak zwykle bardzo miłe ;)

 

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...