Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam całe Halo Szczecin :)  

 

Może ktoś podpowie gdzie u nas można zrobić stelaż pod sakwy?

Moze znacie jakiegoś kolesia który zajmował się czymś takim?

Coś w tym stylu jak na zdjęciu: http://www.sierp.com/stelaz2

 

Dzięki za każdą odpowiedź  :mrgreen:

 

 

 

robi jurek raczka z cruiserow

 

 

mam zamiar jechac lublinem i motorkiem do NIECHORZA jak sie organizujemy ? moze jakies info? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam co do dekoracji pabiku to poszperam w garagu z adim i cos moze przytargamy........

 

A kim jest Moby? :)

 

[ Dopisane: Wtorek Wrzesień 27, 2005 8:06 pm ]

Witam wszystkich HALO SZCZECIN  od dłuższego czasu tu zaglądam i wiem, że może to dziwne pytanie ale gdzie się mieści Rock City czy w ogóle jest takie miejsce gdzie w środowy wieczów można wypić małe piwko??

 

 

Juz ci pisałam w smsie gdzie sie znajduje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam całe Halo Szczecin :)  

 

Może ktoś podpowie gdzie u nas można zrobić stelaż pod sakwy?

Moze znacie jakiegoś kolesia który zajmował się czymś takim?

Coś w tym stylu jak na zdjęciu: http://www.sierp.com/stelaz2

 

Dzięki za każdą odpowiedź  :mrgreen:

 

 

walnij do mojego braciszka

sam sobie zrobił mocowania pod sakwy do swojej cb-iny

wyszły mu rewelacyjnie w końcu jest spawaczem.

potem pokrył wszystko farbą proszkową i wygląda rewelacyjnie

503 76 00 09 to jego nr kom

 

[ Dopisane: 27-09-2005, 21:31 ]

Ludziska!!!

Będę jechał do niechorza autem i mam 5 wolnych miejsc w samochodzie

kto chętny to dawać info

Będe jutro w klubie więc wiadomo o co biega

a jak nie to nr kom 698 628 843

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Norwegia, Anglia ... A ja nadal siedzę tutaj w kraju  Jakoś nie mam pretekstu, aby stąd wyjechać... Może poprostu jestem zbyt leniwy?  

Turystycznie czemu nie ale wyjechac na zawsze to chyba bym nie chciał... Ale ja zawsze byłem jakiś "inny'

 

SIEMKA!POZDRAWIAM WSZYSTKICH,TO MÓJ PIERWSZY DZIEN NA FORUM.PRZEGLADAŁEM POSTY, UWAŻAM "HISZPANKU" ZE NIE JESTEŚ "INNY"TYLKO BARDZIEJ CENISZ DOM I PRZYJACIÓŁ OD KASY,SZACUN ZIOMAL !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

WITAMY CIĘ NA FORUM RAFAŁKU

 

WITAMY RÓWNIEŻ KOPERNIKA NA HALO SZCZECIN

 

SIEMKA

i Ciebie tez pijaku bardzo serdecznie

 

oraz saimona - gorąco

 

mam zamiar jechac lublinem i motorkiem do NIECHORZA jak sie organizujemy ? moze jakies info?

Jedziemy wszyscy razem, może godzina 17-18?

Jak pasuje dawajce tutaj znac i bedziemy się grupować i wiązać w pęczki. :-D :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

UWAZAM "HISZPANKU" ZE NIE JESTEŚ "INNY"TYLKO BARDZIEJ CENISZ DOM I PRZYJACIÓŁ OD KASY,SZACUN ZIOMAL !!!!

 

 

Jak na swój pierwszy dzień to nieźle nas podsumowałeś.......My jedziemy tam za PRACĄ a nie za KASĄ....jakbyś nie pamiętał to Tomek dostał wrotki z roboty......A mój dom jest tam gdzie jest mój mąż dlatego jedziemy razem.....przyjaciół napewno będzie nam brakowało...ale życie to sztuka wyboru....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tak naprawdę to nie o standard chodzi...

 

No ogolnie koszty zycia w porownaniu do zarobkow (o to mi chodzilo ale sie bardzo nieprecyzyjnie tez wyrazilem ;])

 

Turystycznie czemu nie ale wyjechac na zawsze to chyba bym nie chciał...

 

Ale ja nie na zawsze.. ja tylko na wakacje... Pretekst : praca (w sz-nie sie jej pozbylem, wiec decyzja byla nagla i zorganizowanie wyjazdu zajelo mi tydzien)

 

 

Ludziska!!!  

Będę jechał do niechorza autem i mam 5 wolnych miejsc w samochodzie  

kto chętny to dawać info

 

Adi... jaki koszt pszelotu u ciebie (moja siostra moze by sie zabrala)..

 

życie to sztuka wyboru....

110% racji

 

 

SIEMKA!POZDRAWIAM WSZYSTKICH,TO MÓJ PIERWSZY DZIEN NA FORUM.PRZEGLADAŁEM POSTY, UWAŻAM "HISZPANKU" ZE NIE JESTEŚ "INNY"TYLKO BARDZIEJ CENISZ DOM I PRZYJACIÓŁ OD KASY,SZACUN ZIOMAL !!!!

 

Witam... ale tu sie z toba niezgodze... bo czasem nie ma wyboru, a z czegos czeba zyc...

 

Pozdro ziomale ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Uważam, że część ludzi wyjeżdża z kraju nie z własnej woli tylko jak część z Was zauważyła "z musu". Mam to szczęście, że ja nie musze bo tutaj mam jak narazie za co żyć, zalać paliwka i wypić piwka :) Gdybym jednak z dnia na dzień znalazł sie na "bruku" to pewnie inaczej bym podchodził do wyjazdu. Nie uważam jednak, że w wyjeżdzie jest coś złego. Ja poprostu jak narazie sie na ten krok nie zdecydowałem i mam nadzieję że nie bedę musiła się decydować.

PS Hejka Konrado! Jak dzisiaj lecimy wieczorkiem? Pogoda zanosi sie na iście barową więc może tym razem to Ty będziesz łoił browarek?

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda zanosi sie na iście barową więc może tym razem to Ty będziesz łoił browarek?

Szkoda że nie mamy autobusu, bo bym i ja się napił.

Pavulonik i Konrado siemka!!! 8) 8) 8) 8)

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim ale smutna pogoda :? i co z nami będzie :?

Czy ktoś przyjdzie do pabu jak taka smutna pogoda ?????

 

My jedziemy tam za PRACĄ a nie za KASĄ....jakbyś nie pamiętał to Tomek dostał wrotki z roboty

Smutne to...że trzeba opuszczeć swoich bliskich, kraj tylko dlatego że chce się normalnie funkcjonować... poprostu godnie żyć. mnustwo moich znajomych wyjechało ale 70 % wróciło do kraju po kilku dobrych latach-zarobili kasy... Podobno nie ma to jak w domu. Życze Wam powodzenia !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim ale smutna pogoda

cześć!

nie taka smutna, gdy od rana z bananem na twarzy śmiga się w siodle :)

 

 

Smutne to...że trzeba opuszczeć swoich bliskich, kraj tylko dlatego że chce się normalnie funkcjonować...

jeszcze 3 semestry i prawdopodobnie czeka mnie podobny los :|

 

 

załatwiłaś już wolne na weekendowe niechorze? :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...