Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ano takie zycie.... cienzko w Polska zarobic' date=' dlatego ja wyjechac, ale ja wrocic, wienc ja nie byc stracony ;'].. Zurki tyz wrocom....

 

ano mam nadzieje ze nie wrocimy... nie obrazajac Was - do czego?? jesli chodzi o standard zycia to norwegia wygrywa....tylko Was bedzie nam brakowalo :cry:

 

[ Dopisane: 27-09-2005, 10:51 ]

Hej towarzycho a może za jakiś tydzień zrobimy jakąś imprezę pożegnalną sezonu ale tu w mieście w pabie (taka ja była w pierszą środę po weselu Moniki ) bo do Niechorza nie wszystkim się uda dojechać a do pabu to każdemu uda się wyskoczyć . Co wy na toooooo

 

 

Tak tak tak :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

 

 

no co wy przeciez srody sa w pubie!!! zawsze mozna przyjsc a ze wiekszosc nie przychodzi..no to juz inna bajka;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano mam nadzieje ze nie wrocimy... nie obrazajac Was - do czego?? jesli chodzi o standard zycia to norwegia wygrywa....tylko Was bedzie nam brakowalo Crying or Very sad

 

No mam nadzieję, że tam gdzie będziecie nie zabraknie netu. Będziecie z nami forumowo.

Nie łamcie się w końcu to tylko kilka godzin lotu. Będziecie wpadać na środowe spotkanka. :) :)

A ja bardzo się ucieszę jak wam się powiedzie.

Wiecie dlaczego??

BĘDZIEMY MIELI METĘ W NORWEGII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) :-) :-)

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez waly to przejezdzalam dzisiaj chyba z 3 razy miedzy 18 a 20 i nic czy Wy juz nie jezdzicie wieczorami ??
pustawo bylo....
jesień idzie to i motocykli mniej na drogach

Ufff...a myślałam że to tylka ja mam kłopoty ze znalezieniem jakiegoś motocyklisty na mieście 8O

 

Ja dzisiaj z gittą jade na miasto mam nadzieje kolo 14;-)tak na 2 godzinki

 

[ Dopisane: 27-09-2005' date=' 11:05[/i'] ]

BĘDZIEMY MIELI METĘ W NORWEGII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) :-) :-)

 

 

No a powiem ci ze tam jest gdzie polatac;-)

i nie jest to daleko 900km przez niemcy i danie a potem ok3 godzin promem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano mam nadzieje ze nie wrocimy... nie obrazajac Was - do czego?? jesli chodzi o standard zycia to norwegia wygrywa....

 

To sie zgadza' date=' w angolii tyz standard zycia wyzszy niz u nas... pracujac przez rok tak jak pracowalem w polsce to w anglii bym mial konia nowke sztuke nie smigana z salonu i autko(uzywane).... a tu mam za to moja fzr ;']

 

BĘDZIEMY MIELI METĘ W NORWEGII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak' date=' tak, tak.... juz wiem gdzie jade za rok do pracy ;'] ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Niechorza nie wszystkim się uda dojechać a do pabu to każdemu uda się wyskoczyć . Co wy na toooooo

Każda środa to może być zakończenie poprzedniego tygodnia, ale wszyscy muszą wykazać chęć przyjścia. A mozna milo spedzić czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano mam nadzieje ze nie wrocimy... nie obrazajac Was - do czego?? jesli chodzi o standard zycia to norwegia wygrywa....tylko Was bedzie nam brakowalo

pewnie piwa również' date=' bo ceny mają tam dość wygórowane :mrgreen:

no i te śmigłowce policyjne z radarami :)

 

poza tym-super kraj! powodzenia Wam życzę!

 

No a powiem ci ze tam jest gdzie polatac;-)

i nie jest to daleko 900km przez niemcy i danie a potem ok3 godzin promem

nie szybciej/taniej do Ystad popłynąć ze Świnoujścia? O ile pamiętam, za most w kopenhadze dośc sporo wołają :) Właściwie gdzie konkretnie jedziecie, byśmy mogli planować odpowiednio przyszłoroczną trasę na nordkapp? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda środa to może być zakończenie poprzedniego tygodnia, ale wszyscy muszą wykazać chęć przyjścia. A mozna milo spedzić czas.

Masz rację !!!! ale z opowieści słyszałam że ta impreza która odbyła się w pierszą środę po slubie była zaje.....co zreszta widziałam na zdjęciach.

 

[ Dopisane: 14 ]

Może ktoś podpowie gdzie u nas można zrobić stelaż pod sakwy?

ooo...mnie też by to interesowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w końcu wyjechalam na miasto po dwoch tygodniach przerwy i co- cala masa smerfow , normalnie w korkach musialysmy stac tyle suczek jezdziło ;-)

 

Gitta dzięki za przejażdżkę

 

nie szybciej/taniej do Ystad popłynąć ze Świnoujścia? O ile pamiętam, za most w kopenhadze dośc sporo wołają :) Właściwie gdzie konkretnie jedziecie, byśmy mogli planować odpowiednio przyszłoroczną trasę na nordkapp?  :twisted:

 

ale my nie przez kopenhagę- to miasteczko leży zupełnie na południu (kristiansand) promem z samego czubka dani wpływa sie prosto do jego centrum :)

 

[ Dopisane: 27-09-2005, 16:50 ]

Masz rację !!!! ale z opowieści słyszałam że ta impreza która odbyła się w pierszą środę po slubie była zaje.....co zreszta widziałam na zdjęciach.  

 

 

no to sie umówmy że w tą środę przychodzimy wszyscy i wiadomo im wiecej ludzi tym bedzie weselej;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Ależ się tu działo pod moją "netową" nieobecność. Wybaczcie, byłem troszkę zapracowany.

Przede wszystkim... ogromnie, ale to OGROMNIE się cieszę, że wkrótce zobaczę Wasze mordki! Tak jak Kasia określiła - WAS na pewno będzie nam brakować. Ale całe szczęście ktoś wymyślił internet, więc tak naprawdę "zbyt daleko" od Was nie będziemy.

 

W Niechorzu pełne balowanie! :)

Orzełek - dzieki za organizację i zaproszenie ekipy!

 

Co do potencjalnej mety... Moi drodzy, przyczółek pod wizyty, wyprawy na północ macie jak w banku! Goście mile widziani.

Jakby kogoś przypadkiem napadło, że chce sobie walnąć wyprawę życia, ale bez przelatywania na drugą półkulę to skandynawia jest wyśmienitym miejscem. Jak to Bandzior określił: Piwo jest horrendalnie drogie, ale jaka okolica! Hehe! <patrz: Shrek 1> :)

 

No to pozdrawiam i do szybkiego zobaczenia! (Niechorze kto może, a w środę... i nie wiem jak zrymować z pierwszym zdaniem... :))

 

Ps. Sorki, że się tak rozpisałem, nadrabiam zaległości :D

 

[ Dopisane: 27-09-2005, 17:52 ]

To sie zgadza, w angolii tyz standard zycia wyzszy niz u nas... pracujac przez rok tak jak pracowalem w polsce to w anglii bym mial konia nowke sztuke nie smigana z salonu i autko(uzywane).... a tu mam za to moja fzr ;]

 

Myślę, że tak naprawdę to nie o standard chodzi... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Norwegia, Anglia ... A ja nadal siedzę tutaj w kraju :) Jakoś nie mam pretekstu, aby stąd wyjechać... Może poprostu jestem zbyt leniwy?

Turystycznie czemu nie ale wyjechac na zawsze to chyba bym nie chciał... Ale ja zawsze byłem jakiś "inny' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich HALO SZCZECIN :) od dłuższego czasu tu zaglądam i wiem, że może to dziwne pytanie ale gdzie się mieści Rock City czy w ogóle jest takie miejsce gdzie w środowy wieczów można wypić małe piwko?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...