Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie ale milo bedzie jak się pokażesz wreszcie w tym sezonie

Pszeca poki bylem w Sledziowie bylem zawsze i wszendzie...

 

Zaginiony w akcji nasz Grześ

Znaczy sie impreza byla dobra skoro tak dlugo do domu wraam ;]

 

Miekkie Pisiory

Malo powiedziane ..

 

 

PS. Niedlugo czarna Jamaha powroci aby siac postrach na szczecinskich ulicach ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prośbe wielu z Was robimy 2 edycję koszulek forumowych

Kto chętny - to proszę o zgłoszenia z podaniem rozmiaru i Loginu

Z tego co wiem to mikoch chcial koszulkę,ale on jest w Warszawie na szkoleniu więc ja pisze w jego imeniu. Rozmiar L chyba że jest mała rozmiarówka to XL z napisem Mikoch. Napisała żona.

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po powrocie z Pyrlandii. Jeden dzien w biurze i nareszcie weekend :D oj przyda sie bo zaczynam być chyba przemęczony. Grunt jednak, że pogoda dopisuje bo na sobotę mam plana wyjazdowego wymagającego dobrej pogody. Niestety plan nie obejmuje dojazdu nad morze - ba powiem więcej znowu jadę na południe względem śledziowa. Chyba zaczynam lubić droge na Poznan :P od weekendu do weekendu pokonam ją przynajmniej częściowo trzeci raz :P

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dwóch... A może nawet w trzech i będą małe hondziątka Skąd taki pomysł' date=' Gitta' date=' a może to ty jesteś w ciąży??? [/quote'']

 

 

A tak jakoś do głowy mi przyszło!Moją ciąża została wykluczona na ostatniej imprezce :twisted:

 

Byłam i czytałam.. i to się robi normalnie forum ciążowo imprezowe a nie motocyklowe;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...