Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Środa - spotkanie :)

 

A własnie z miasta wróciłem - wyobraźcie sobie, że pewnien taksówkarz próbował mnie zepchnąć z drogi, wywrócić, po czym złamał caaaaałąąą masę wszelakich przepisów i po zatrzymaniu (bo uczciwie postanowiłem za gadem pojechać, co by mu rura nieco zmiękła) rzucił się na mnie z gumową pałką?? :evil2:

Oj, wkurzył mnie ostro. Mam numery jak ktoś chce...

No cóż, generalnie był moment, że gość chciał mnie zabić, potem kilku przechodniów i jednego rowerzystę. I na koniec strzał z pałą. Zastanawiam się jak gnoja ugyźć tak żeby mu się odechciało raz na zawsze czuć się Panem Ulic. Jakieś propozycje? Z chęcią wysłucham jutro w Rock City :lol:

Trzymajcie się i uważajcie na siebie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środa - spotkanie :)

 

A własnie z miasta wróciłem - wyobraźcie sobie' date=' że pewnien taksówkarz próbował mnie zepchnąć z drogi, wywrócić, po czym złamał caaaaałąąą masę wszelakich przepisów i po zatrzymaniu (bo uczciwie postanowiłem za gadem pojechać, co by mu rura nieco zmiękła) rzucił się na mnie z gumową pałką?? :evil2:

Oj, wkurzył mnie ostro. Mam numery jak ktoś chce...

No cóż, generalnie był moment, że gość chciał mnie zabić, potem kilku przechodniów i jednego rowerzystę. I na koniec strzał z pałą. Zastanawiam się jak gnoja ugyźć tak żeby mu się odechciało raz na zawsze czuć się [b']Panem Ulic[/b]. Jakieś propozycje? Z chęcią wysłucham jutro w Rock City :lol:

Trzymajcie się i uważajcie na siebie!

 

 

No dawajcie!Jakieś namiary na kolesia się złapie.Podjedziemy grupą pod jego dom w nocy i zrobimy pobódkę!!!!

 

[ Dopisane: Wtorek Wrzesień 13, 2005 2:34 pm ]

Daj mi szanse prosze daj mi szansę!!!!!!!!!!

 

 

Bardzo proszę!Daję ci szansę :D :P :P :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żurek sądzę że małe "ognisko" pod domem faceta na którym motocykliści by upiekli kilka kiełbasek dało by gostkowi do myślenia :twisted: a tak na poważnie to jak masz numery tego fi*ta to zawsze mozna złozyć doniesienie na komisariacie, Już na forum jeden z uczestników opowiadał jak to miał nieprzyjemności po tym jak przyblokował pana w autku a ten złożył skargę na Policji. Ty zawsze możesz zrobić dokładnie to samo. A jak być miał świadka to juz w ogóle sprawa była by dla gostka przechlapana.

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie DZIĘKUJĘ

 

będę a co?

 

 

Kurde własnie dlatego ze wiedziałam że wy będziecie to napisałam :) :D :P

 

[ Dopisane: Wtorek Wrzesień 13' date=' 2005 4:06 pm[/i'] ]

obrze' date=' dobrze jej powiedziałaś tak trzymać!!![/quote']

 

 

SPOKÓJ!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra..........

Niedźwiedź tłumaczyć mi się tutaj zaraz. Jak to Stepnica nieaktualna???

Masz za zadanie dowiedzieć się wszystkiego na pewno!! Do środy. Nie no żartuję. Ale miło by było wiedzieć gdzie jechać. Jak bedziesz na spotkaniu jutro to pogadamy. Będziesz?? :?: :?: :?:

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak być miał świadka to juz w ogóle sprawa była by dla gostka przechlapana.

PZDR!

 

 

Ha, żeby ja go miał! To nawet 5min bym się nie zastanawiał. Ale ani on, ani ja nie mamy świadków. No, może pół autobusu, gdy słuchali jak się obrzucaliśmy mięchem na Moście Długim :)

Ale na te numerasy, które później wycinał w mieście to już niestety nikogo. Żeby chociaż jakiś znajomy...

 

No nic - jutro opowiem jak było :D

 

Pozdr.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ten miły gosciu jeździ w jakimś zrzeszeniu? jeśli tak to trza zamówić jego taxoweczke i z nim poważnie porozmawiać :twisted: :twisted: :twisted:

W zrzeszeniu to ony był' date=' kiedyś.... Ale rozpoznam wszędzie. POza tym i tak mu rura zmiękła bo myślał, że się go przestraszę i odpuszczę. A tu zonk 8)

 

Ok, słuchajcie - taka zapobiegliwa sprawa na nasze spotkania środowe. Masa ludków zaczyna przyjeżdżać maszynami, a to niestety sygnał dla amatorów cudzej własności. Żeby chociaż jedna osoba zmieniała się po jakiś czas na zewnątrz. [u']Co o tym myślicie? [/u]

Ja ostatnio dość często wyłaziłem na zewnątrz właśnie z tego powodu. Tam jednak jest ciemno i łatwo podejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zurek ile razy widzę twojego posta, tyle razy mi głupio z powodu Twoich hamulców. Wszystko ok?? Tarcze się nie zwichrowaly?? Klocki nie piszczą?? :oops: :oops: :oops:

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No dawajcie!Jakieś namiary na kolesia się złapie.Podjedziemy grupą pod jego dom w nocy i zrobimy pobódkę!!!!

 

 

 

Jak przyszłam do domu i uslyszałam historyjke o po....bańcu to aż mnie zatrzęsło - jak Tomek nie poda numerow to ja podam a jak gada spotkacie to mu się mozecie przypomnieć że mamy go na oku.. :twisted:

 

[ Dopisane: 13-09-2005' date=' 22:40[/i'] ]

Żana

 

 

Dostałam info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zurek ile razy widzę twojego posta' date=' tyle razy mi głupio z powodu Twoich hamulców. Wszystko ok?? Tarcze się nie zwichrowaly?? Klocki nie piszczą?? :oops: :oops: :oops:[/quote']

 

:-D :-D :-D Spoko, teraz przynajmniej wiemy, że są skuteczne (co dziś miałem w rzeczonej sytuacji sprawdzić).

Nie musi być Ci głupio - daj spokój... Ja przecież żalu nie zgłaszam.

Wypijemy piwo i już :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedźwiedź jak obiecałem tak zrobiłem... przynajmniej częściowo... fotki (tak około 1/3) znajdziecie na : http://www.socalsvriders.org/modules.php?s...=view_album.php

na tej stronie jest też kilka :twisted: (dziesiąt) innych fotek z różnych wyjazdów :)

miłego oglądania!

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...