Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestes sama  Ja mialem leciec z pewna osoba (nie bede mowic glosno) do Mielenka, ale niestety ta osoba zmienila plany. Co sie dzieje z tymi ludzmi, caly czas zmieniaja zdanie  Wiec weekend zapowiada sie sympatycznie przed tv w domu

 

 

No powiedz powiedz kto? :) :) ;) :P :roll: :roll: :roll: :twisted: :twisted: :twisted: :-D :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę powiedzieć kto mnie tak użądlił. Ci którzy to zrobili będą wiedzieli.

Witam! Jakim prawem i dlaczego ktoś ośmielił się żądlic moją koleZANkĘ !!!? Niestety dzisiaj siedzę w domu. Ale słyszałem, że jest zlot starych motocykli w Lipianach i się tam wybieram. Przy okazji odwiedzę rodzine. POzdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty kudlaty twoja yamahe wstawimy' date=' i tak na niej nie jezdzisz teraz :'] A przez zime bedzie garazowana w cieplym lokalu, no i striptizerki zostawia na niej slady

 

Ni ma bata... jamaszencja grzecznie czeka na moj powrot ...

A jako stelaz dla striptizerek to moge zaproponowac..... siebie ;] .... moga zostawiac na mnie slady, a ja zostawie na nich ale to juz prywatnie ;P

 

Juz niedlugo ..... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo ekipa szczecinska! w sobote przypada kolejna rocznica wypadku szweja i slabego. jest w tym terminie zlot w mielenku i zielonej gorze wiec moze podjedziemy jutro wieczorem zapalic u nich na pasie znicze? Moge z mloda sie tam pojawic okolo 21 (a nawet prawdopodobnie dopiero kilkanascie minut po ...). troche pozno ale taka praca :) kto sie pisze na taki wypad?

 

Hej wszystkim- nie moglismy pojechać na pas kiedy hiszpan to proponował

ale może spotkamy się dziś na Wałach o 18.15 i pojedziemy na ten pas.....

 

[ Dopisane: 11-09-2005' date=' 12:07[/i'] ]

My z zurkiem jedziemy na bank

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce abyscie dodrukowali koszulke z napisem na plecach "Mandaryna".

Słów brakuje i ręce opadają na głupote co niektórych forumowiczów.

 

Jakie to szczęście, że grupa trzyma się razem, jest nas naprawdę wielu, razem jezdzimy i pomagamy sobie. Mamy super pomysły. (organizacja parady w Szczecinie, nowy pub dla wszystkich motoludzi itp.)

Czy to jakaś zazdrość? :-D :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim !!!! Właśnie wróciłam z Zielonej, szkoda że Was tam nie było :) pogoda się udała,impreza...jedna z lepszych...polecam !!!! fakt że wiazd nietani (70zł-panowie,35zł-panie i pasażerowie,0zł-przez płot :) ) ale nagrody były extra,20litrów paliwa,śniadanko itp. kilku ludków było nawet ze Szczecina. Warto pojechać na nastepny rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim- nie moglismy pojechać na pas kiedy hiszpan to proponował

ale może spotkamy się dziś na Wałach o 18.15 i pojedziemy na ten pas.....

 

[ Dopisane: 11-09-2005' date= 12:07 ]

My z zurkiem jedziemy na bank

Pomysł zacny. Ja co prawda byłem już dzisiaj na pasie, jak wracaliśmy ze Mielenka ale z chęcią wpadnę tam jeszcze raz. Będziemy tam około 19.00

 

Sylwia wpadaj też to powymieniamy wrażenia ze zlotów.

Twój był fajny?? A masz czarny pas w karaoke jak Domel z Generałem?? mówię Ci 3 dan. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko ,musze powiedziec ze na zlociku w MIELENKU było super z nasza ekipa szczecinska,byli tez kolesie na swoich garbuskach,nawet przez chwilke sie zintegrowalismy razem :-D ,ugoszczono nas cała geba,byl poprostu super klimacik szkoda tylko ze was tam nie było :) ,A TERAZ NAM ZAZDROSCCIE,mozna bylo sobie pospiewac na scenie co uczyniłem i dzieki za wyrozumiałosc -bo był nawet pan co chciał oddac aplauz własnymi butami[nimi chciał rzucac] naprawde bylo super.pozdrawiam pa

 

 

a odnosnie zdjec z zielonej to ok,ale wynika z nich ze nic nowego nie pokazali,wiec warto zainwestowac w nowe miejsca bo tam zawsze sa nowe pomysły i inne klimaty mozna czegos sie nauczyc itd,itp NAJBARDZIEJ MAŁO ATRAKCYJNA JEST DUZA CENA ZA ZLOT 8O

 

 

a juz za tydzien STEPNICA :-) NA PEWNO BEDZIE SUPER :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...