Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hallo czy wszyscy już pojechali do Złocieńca :cry: .....chyba tak tylko ja pracuję. :? Ale mam nadzieję że w sobotę sobie to odbiję ;)

 

[ Dopisane: 26-08-2005, 15:26 ]

to jak czy ktoś jedzie w sobotę i o jakich godzinach??

ja jadę w sobotę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hallo czy wszyscy już pojechali do Złocieńca :cry: .....chyba tak tylko ja pracuję. :? Ale mam nadzieję że w sobotę sobie to odbiję  ;)  

 

[ Dopisane: 26-08-2005, 15:26 ]

to jak czy ktoś jedzie w sobotę i o jakich godzinach??

ja jadę w sobotę ;)

 

no to chyba wszyscy już pojechali oprócz nas... hehe chyba że jeszcze jakieś rodzynki zostały... to może się umówimy jutro ja jakąś godzinę i polecimy razem. odemnie z Gryfina jeszcze parę maszyn ma lecieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co umawiamy sie.... na jakąś godzinkę?????? Ja chciałam jechać około 12-tej no...ale mogę się dostosować ;)

 

[ Dopisane: 26-08-2005, 16:02 ]

ja wciąz siedzę w pracy. My jedziemy jutro o 15-ej. A wy?

Nie martw się... ja mam gorzej ja dziś idę na noc na 12h ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jakieś male przywitanko na forum :roll:

 

Racja,jak zwykle brak mi kultury :oops:

Co niektórzy mnie znają, dla pozostałych: ;) www.szczecin.riders.pl ;) zakładka "o nas"

Generalnie wyznaję zasadę,by jeździć więcej, bo życie jest krótkie :P

 

Witam wszystkich znajomych i tych właśnie poznanych!!!

Do zobaczenia na trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie pekaj Grzesiu Twoje zdrowko wypijemy

 

wierze ;] .. ja dzisiaj wypije wasze .... u mnie teraz jakies bank holideje i iluminacje sie zaczynaja czyli 2 tyg iprez angielskich ... wroce goly jak swiety turecki ..

 

[ Dopisane: 27-08-2005, 11:22 ]

właśnie, właśnie, Grzesiu, ale tak w ogóle to kedy ty do nas wracasz?

 

jak dobrze pojdzie to juz za 33 dni .. i odliczanie trwa....

 

[ Dopisane: 27-08-2005, 11:24 ]

Witam wszystkich znajomych i tych właśnie poznanych!!!  

Witamy sinior Bandzior...

 

Do zobaczenia na trasie.

 

Za jakis czas na pewno ... ;]

 

[ Dopisane: 27-08-2005, 11:28 ]

A tak w ogole to bylem ostatnio na spotkaniu motonitow angielskich .. spotykaja sie w miejscowosci obok co poniedzialek .... maja dla siebie zamkniety spory parking, otwierane specjalnie na ta okazje stoiska-namioty z gadzetami do kuni, no i co najwazniejsze sponsorem tego jest lokalny diler motocyklowy....

Ludzie w porzadku, spokojnie mozna pogadac, a jak powiedzialem ze tyz jestem bikerem to traktowali mnie prawie jak swojego 9prawie bo jednak pierwszy raz mnie widzieli)... Jak bede mial wolne w poniedzialki to bede do nich zachodzil, moze uda mi sei jakies fotki popstrykac to wam potem pokaze....

 

3mcie sie ... do zobaczeia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...