Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niedźwiedź ja z Michalem bedziemy lecieć okolo 16-17 i myslę ze w tych okolicach spotykamy sie na Walach i stantąd wyjazd.

 

No to ja z moją Misią będziemy czekać w rejonie Reala, albo juz na autostradzie, bośmy są z prawego brzegu. Jeszcze się zdzwonimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo! Właśnie Gitta pisała, że na Błoniach czeka na wszystkich motocyklistów Telewizja Polska i przeprowadza wywiady i takie tam ;-)

Kto chce zostac gwiazdą w te pędy na motorek!!!

 

Już, już teraz!

 

Wiem, wiem Generał, że juz o tym pisałeś! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo! Właśnie Gitta pisała, że na Błoniach czeka na wszystkich motocyklistów Telewizja Polska i przeprowadza wywiady i takie tam ;-)

Kto chce zostac gwiazdą w te pędy na motorek!!!

 

Już, już teraz!

 

Wiem, wiem Generał, że juz o tym pisałeś!  :evil:

 

 

Ta jest byliśmy w TVP1 kurde na zywo-normalnie Polskie Gwiazdy ze Szczecina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

genereał:

ja sie pisze na palenie czarownic, na wszelki wypadek wezme ze soba bialy kaptur moze jakiegos czarnego zawiniemy po drodze :evil:

 

Gitta: zarezerwuj miejsce tak jak to pieknie zrobilas w polanowi to sie rozbijemy obok was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale dopiero teraz udało mi się siąść przy kompie :-) . Jestem z szczecin-gumieńce,a jeżdże na motocyklach od ...chciałabym napisać od urodzenia ale nie...od 5-6 lat tego GS-a mam od 5 miesięcy. Serdecznie wszystkich pozdrawiam i witam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale dopiero teraz udało mi się siąść przy kompie :-) . Jestem z szczecin-gumieńce,a jeżdże na motocyklach od ...chciałabym napisać od urodzenia ale nie...od 5-6 lat tego GS-a mam od 5 miesięcy. Serdecznie wszystkich pozdrawiam i witam :evil:

 

Ale sie dalas podpuscic!:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak nie ma co dociekać jesteśmy jedną ekipą czy hoopla czy cos innego' date=' o czym wielokrotnie się się przekonałem.W tamtym roku niebieski GS teraz czarny XT-ek.[/quote']

 

GS stał zaraz przy wjezdzie na tym parkingu?Jesli tak to wpadł mi w oko:D

A na XTeka sama bym się chętnie przesiadła.Zresztą myślę o małej zmiance na przyszły sezon' date='ale to tylko od delgu zalezy.

 

P.S.Cześć debiutująca Sylwiojo!Część ludzi jedzie w sobote.Śledź gdzie i o której sie spotykają.[/quote']

Tak ten na wyjeździe dobrą masz pamięć swoja drogą.Nie wyświetlały mi się wcześniej avatary bo juz w Polanowie koło błota bym się przywitał :evil: teraz naprawiłem i widzę kto jest kto dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale dopiero teraz udało mi się siąść przy kompie :-) . Jestem z szczecin-gumieńce' date='a jeżdże na motocyklach od ...chciałabym napisać od urodzenia ale nie...od 5-6 lat tego GS-a mam od 5 miesięcy. Serdecznie wszystkich pozdrawiam i witam :evil:[/quote']

 

Hej Sylwia, ja również z Gumieniec.....witaj Somsiadko :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jou ptysie

ekipa w skladzie dizel i kołak zjawia sie wieczorkiem. kołak koczy tyre o 17:30, wiec kolo 19:00 powinnismy ruszac w trase. jesli ta godzina wyjazdu pasowalaby komus to prosba o danie znaku, to moze sie ustawimy?

pzdr

p.s. zapytajcie "jaki kołak?", prooooosze :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto nie jedzie na Zlocieniec to "mięki pisior"

 

eee.. bez takich mi tu ... ;]

 

[ Dopisane: 25-08-2005' date=' 12:21[/i'] ]

Nie ma szans na piątek ja napewno będę mogła jechać w sobotę....to napisz' date=' jak będę mogla Was poznać' date=' a jeśli bym mogła to może bym się rozbila gdzieś niedaleko was,bo ja sama będę jechać prawdopodobnie[/quote'']

 

 

Poznasz odrazu bo wszysy maja takei same koszulki!!!!

 

Taaa.. a poza tym to najwieksza i najglosniejsza banda na zlocie od ktorej bije "cytrynowa swiezoscia" :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...