Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyste Jezioro zapewniam nawet nie jedno a jeśli chodzi o pogodę dołączamy sie do zadymy z przyjemnością. :evil:

 

Kogut a ty jestes Hooplowcem?Jesli tak to dla kobiet wyjazd bonusowy co?Ja swoim koniem nadjadę i liczę na wyjatkowe skasowanie wjazdu dla jamasonki:P

Wasz zlot rozreklamowałam aż w Poznaniu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złocieniec.... hmmm Sunia dzisiaj dostała nowe klocuszki na tył bo stare miały juz na koncie około 20.000km wiec wypadało by je gdzies dotrzeć :evil: byc może dołączymy do was w sobotę w Złocieńcu... ale to sie dopiero okaże w piątek...

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złocieniec.... hmmm Sunia dzisiaj dostała nowe klocuszki na tył bo stare miały juz na koncie około 20.000km wiec wypadało by je gdzies dotrzeć :evil: byc może dołączymy do was w sobotę w Złocieńcu... ale to sie dopiero okaże w piątek...  

PZDR!

 

WOW jestem pod wrażeniem?Super!!!

Pozdrawiam jak sam to piszesz często-wciąż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyste Jezioro zapewniam nawet nie jedno a jeśli chodzi o pogodę dołączamy sie do zadymy z przyjemnością. :evil:

 

Kogut a ty jestes Hooplowcem?Jesli tak to dla kobiet wyjazd bonusowy co?Ja swoim koniem nadjadę i liczę na wyjatkowe skasowanie wjazdu dla jamasonki:P

Wasz zlot rozreklamowałam aż w Poznaniu:D

Co do wjazdu trzeba będzie jakos z tego wybrnąć :P Hoopla jako nazwa tak jak znikąd się wzięło tak samo zniknęło ale ekipa pozostała ta sama także nie ma się o co obawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyste Jezioro zapewniam nawet nie jedno a jeśli chodzi o pogodę dołączamy sie do zadymy z przyjemnością. :evil:

 

Kogut a ty jestes Hooplowcem?Jesli tak to dla kobiet wyjazd bonusowy co?Ja swoim koniem nadjadę i liczę na wyjatkowe skasowanie wjazdu dla jamasonki:P

Wasz zlot rozreklamowałam aż w Poznaniu:D

Co do wjazdu trzeba będzie jakos z tego wybrnąć :P Hoopla jako nazwa tak jak znikąd się wzięło tak samo zniknęło ale ekipa pozostała ta sama także nie ma się o co obawiać.

 

 

dziwna sprawa bo na polanowie gadalam z tym chlopakiem co prowadził i mowil ze bedzie zlot tylko ze on mial katane hooplowcow,wiec...a nie wiem i nie dociekam.W kazdym razie ja bede walczyla z milymi chlpakami na bramie;)

Kogut a ty czym jezdzisz jesli mozna spytac?Bo niewiem jak ciebie mozna rozpoznac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak nie ma co dociekać jesteśmy jedną ekipą czy hoopla czy cos innego, o czym wielokrotnie się się przekonałem.W tamtym roku niebieski GS teraz czarny XT-ek.

 

GS stał zaraz przy wjezdzie na tym parkingu?Jesli tak to wpadł mi w oko:D

A na XTeka sama bym się chętnie przesiadła.Zresztą myślę o małej zmiance na przyszły sezon,ale to tylko od delgu zalezy.

 

P.S.Cześć debiutująca Sylwiojo!Część ludzi jedzie w sobote.Śledź gdzie i o której sie spotykają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrzyłem na statystyki naszego tematu i mamy niełe osiągi na forum. Mało gdzie jest 1400 odpowiedzi i 17000 wyświetleń.... nono aż miło popatrzeć :evil::) :twisted:

 

Ps z czego na całym sub-forum "zloty" jest 20600 wyświetleń :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak przyglądałam się innym forum to to jest najbardziej "żywe" tu się ciągle o czymś klka. Już mi się podoba :evil:

 

A zaczęlo się tak niewinnie!Prawda Kriso?Jeszcze rok temu było spokojnie i cichutko a teraz?Wspaniale i żywo!Myślecie jak tu zime przetwać bo mnie juz martwi że nie będzie można pojeździć.

Zaraz wsakuje na kunia i latam.

 

Sylwia czy ty na zlocie szczecinskiem gsem niebieskim bylas?Kilka razy widzialm tego sprzeta ale nie wyglądało żeby nim jechała dziewczyna.

kurde ale faza powiększa się grono kobiet.

Kurde zdecydowanie mówię otwarcie ze szczecińskie babeczki zakładany swój mini odręb motonitek!!!

Musimy się spotkać na Złocieńcu i przy % ustalić coś nie coś!!!

Ale mi się gęba już cieszy:DDDDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć !!! (to mój debiut  )

 

Cześć! Witamy nową motonitkę w naszym coraz liczniejszym gronie :evil: Szykuj sie na dobrą zabawę, bo z nami nie sposób się nudzić, jesteśmy w porządku i bardzo skromni :P

 

 

jak tu zime przetwać

Gośka, jakos to będzie, będziemy uprawiać troche bardziej stacjonarne sporty ekstremalne, jak: bilard, kręgle, %, kuligi, itp, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...