Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kriso czy mnie oczy mylily czy zielona kawinka juz poskladana?Pomnkela mi pod balkonem kiedy sie papieroskiem delektowalem z gipsem za barierka z mysla o skoku na motocykl stojacy pod blokiem :) Pogratuluj przyjacielowi szybkiego powrotu na szose :) Ja niedlugo tez bede juz lotny, jeszcze kilka tygodni tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam ja jestem z Ogrodowej ))

No proszę...świat jest bardzo malutki :)

P.S. Jednak do Gryfic jak pojadę to katamaranem. Dzisiaj podczas wyjazdu do Szczecina rumaczek "sie popsuł" w samym centrum miasta oczywiście. Dzięki pomocy Adama z motomaru (któremu jeszcze raz dziękuję) usprawniliśmy go trochę i dojechałem jeszcze do domku (100km). Ale więcej się nie da trzeba naprawić...

I z kolejnej imprezy lipa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kriso czy mnie oczy mylily czy zielona kawinka juz poskladana?Pomnkela mi pod balkonem kiedy sie papieroskiem delektowalem z gipsem za barierka z mysla o skoku na motocykl stojacy pod blokiem :) Pogratuluj przyjacielowi szybkiego powrotu na szose :) Ja niedlugo tez bede juz lotny' date=' jeszcze kilka tygodni tylko.[/quote']

 

Ano udało się nam trochę go poskładać i zrobić. choć ostatnio znów podłapaliśmy doła bo spawy na ramie zaczęły znów pękać :D:( coś troszkę pechowa ta kawka.

Ps. Apropo Twojego motorku, jeśli będziesz go robił to z chęcią oferuję swoją pomoc bo lubie pogrzebać przy kobietkach. Więc jak coś to krzycz chętnie pomogę w naprawie.

 

Pozdrowionka dla Ciebie i Kasi. Wracajcie szybko do zdrowia.

Pozdrowionka dla wszystkich.

 

[ Dopisane: Czwartek. 28.07.2005, 07:34 ]

Witam!

Czytam was od paru dni i postanowilem sie w koncu ujawnic. Piotr z tej strony znany w roznych kregach pod roznymi pseudonimami artystycznymi :D Zurek jakis czas temu zapodal mi linka do waszej strony (thx). Jak zobaczycie na miescie kolesia na czarnej CB 500 to jest duza szansa' date=' ze to ja:) Tyle ode mnie na razie, moze czasem sie jeszcze udziele publicznie a moze nawet gdzies sie spotkamy. Pozdro dla wszystkich :!:[/quote']

 

Witam na forum. Fajnie że przybywają nowe osoby... O to chodzi... :twisted:

 

[ Dopisane: Czwartek. 28.07.2005, 07:38 ]

Witam wszystkich! :D

 

Od dziś jestem z Wami i do Gryfic też jedziemy (Ja i Maciej GSXR - Pawulonik).

Mamy nadzieję że zabawa będzie przednia do białego ... 8)

 

Witam także Monię i Maćka...

Jak już pisałem im nas więcej tym lepiej :D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rama peka?? o fuck... radzil bym zmienic ta kawke jednak w takim przypadku :/

 

Co do mojej Suzi to nie jest zle :) Dwa popoludnia i bedzie zrobiona, jedynie kola mi jeszcze brakuje tylniego ale to mam juz zaklepane u Kucza wiec spoko, teraz bede mial wielgachne kolo jak w dragu :] W sumie to mam zamiar odbudowac go w stylu drago-sporta z elementami caferacera :) Zwlaszcza ze nie chce nikogo juz wozic na plecaka (za duze ryzyko) wiec jednoosobowa wiscigowka z wygladem draga i charakterem caferacera bedzie idealem :D

 

Ale jak zdejma mi betonowy bucik napewno dam znac to zakupie zgrzewke i bedzeimy grzebac :D

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madmax moze nie, nie lubie robic czegos na wzor innego :D Napewno bedzie oryginalnie i niepowtarza;nie. Jeszcze postaram sie walnac kilka elementow charakterystycznych dla ratbika i bedzie to chyba moj ideal motocykla :) Tylko z kolei nie chcial bym pogorszyc wlasciwosci prowadzenia w zakretach, a wrecz odrotnie, bede sie staral poprawic je aby tak nie bujalo przy szybkich zakretach.

 

Jak skoncze to dam zdjecka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak skoncze to dam zdjecka :)

 

Akurat zdjęcia!! Też coś!

Po prostu przyjedziesz się pochwalić :-)

 

Pozdr.!

 

[ Dopisane: 28-07-2005' date=' 09:34[/i'] ]

.. ja jestem z Ogrodowej :-)))

 

To ciekawe, że jakos nie mam nigdy okazji żeby Cię w końcu spotkać... A blisko jestem, oj blisko :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisane: 28-07-2005, 09:34 ]  

21maja napisał:

.. ja jestem z Ogrodowej ))

 

 

To ciekawe, że jakos nie mam nigdy okazji żeby Cię w końcu spotkać... A blisko jestem, oj blisko

Bo ja od pewnego czasu to tylko na skuterku smigam :-( Narazie jestem w trakcie poszukiwania jakiegos sprzeciorka dla siebie. Pisząc ze jestes blisko co masz na mysli :?: Tez z Gumieniec :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za stary juz chyba jestem na spanie w namiotach

 

Chciałam zauważyć że starsi od ciebie śpią w namiotach, więc nie wymiękaj. Możesz stracić dobrą zabawę :buttrock:

 

[ Dopisane: 14 ]

planowany odjazd na zlot GRYFIC to piatek z walow chrobrego godzina 17.

 

Wyjazd już jutro, czy godzina 17 jest aktualna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rama peka?? o fuck... radzil bym zmienic ta kawke jednak w takim przypadku :/

 

Co do mojej Suzi to nie jest zle :buttrock: Dwa popoludnia i bedzie zrobiona, jedynie kola mi jeszcze brakuje tylniego ale to mam juz zaklepane u Kucza wiec spoko, teraz bede mial wielgachne kolo jak w dragu :] W sumie to mam zamiar odbudowac go w stylu drago-sporta z elementami caferacera ;) Zwlaszcza ze nie chce nikogo juz wozic na plecaka (za duze ryzyko) wiec jednoosobowa wiscigowka z wygladem draga i charakterem caferacera bedzie idealem ;)

 

Ale jak zdejma mi betonowy bucik napewno dam znac to zakupie zgrzewke i bedzeimy grzebac :P

 

Pozdro!

 

no Misiek... fajne wezwanie... nie ma wyjścia będzie musiał fajnie wyglądać. Ja czekam tylko na "HALO" i jestem gotów do boju :evil::) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Ano udało się nam trochę go poskładać i zrobić. choć ostatnio znów podłapaliśmy doła bo spawy na ramie zaczęły znów pękać :buttrock::( coś troszkę pechowa ta kawka.

 

witaj nie chciał bym się wymądrzać bo nie oto mi chodzie ale jeśli pęknięta jest główka steru moto to lepiej tego już w ogóle nie spawać bo na pewno pęknie. nie jestem mistrzem spawaczy ale wydaje mi się ze najmniejszą wytrzymałość mają druty migomatu oczywiste te zwykłe, niby łatwo się spawa ale spawy są za słabe . najtwardsze spawy to elektrodowe ale trzeba umieć tym spawać a najlepiej to gazowo używając do topienia tego samego materiału. Jeśli pękła część ramy mocowania silnika wystarczy dołożyć kawałek blachy , rurki i wzmocnić pęknięte miejsce ale pewnie już o tym wiesz :]

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...