Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ja w sobotę w robocie pewnie do 13 bede ale później jak mi nic nie wypadnie to z chęcią się podepnę, wiem że dzieci bardzo się cieszą z takich przyjazdów więc jak coś to będe :D:)

 

Ps. Witam wszystkich nowych na forum... ostatnio sam się trochu opuściłem w pisaniu ale teraz mam już więcej czasu więc będe smucił tu trochu :twisted: :twisted: hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem uzależniony od dostawy dętki, obiecali na piątek. Jakby co to pisze się na listę i jestem o 11.00 na Wałach.

Dziejas a cio Ty tam bedziesz robił na tych Wałach od 11:00 ;-) ;-) ;-) ;-)

Witam małe przekręcenie 11,06 o 15,00

 

[ Dodano: 08-06-2005, 07:36 ]

A tak apropo któż to nowy się pojawił???Vito???Dziejas czy top twój koleżka od kieliszka???

Może zbyt wielkie słowa "od kielicha" obecnie jeżdzi na "dupie" to może sobie pozwolić na pyszne browarki :D

A z drugiej strony to się nie przedstawił i tu jak zwykle macie rację.

Dzieju ty nie fisiuj tylko składaj Volusie i jedziemy popyrkac po miescie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście ja też bym wyskoczył na jakieś ognicho tylko jak Dziejas mnie zabierze  oczywiście jak będzie miał sprawną chabetę
Witaj Krzychu na forum, mam nadzieje, że dopelnisz formalności i się ladnie przywitasz z calą wiarą - nawet z przytupem.

 

Gitta dobrze by bylo mieć jakieś "wyjście awaryjne" i calą bandę pociągnąć w ustalone czesniej miejsce. :D

Wszystko wskazuje na to, że nam pogodynka figla nie sprawi i ze będzie czadowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Gitta czy oprócz czesci oficjalnej masz juz zaplanowane jakies tam ognicho czy może gdzies się przeniesiemy i zorganizujemy malą bibkę?"

 

jak widać Karioka to tobie tylko imprezy chodzą po głowie :D

ale spoko ja też jestem otwarty na każdą propozycję.

Panie Dzieju - jakie imprezy ja tylko bardzo chcialam pogrilowac w milym towarzystwie. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich motocyklistów i pasjonatów dwóch kółek sory, że się nie przedstawiłem, ale teraz to naprawiam mam na imię Krzysiek jestem ze Szczecina pasjonuję się motocyklami, chociaż nie posiadam motocykla, ale w najbliższym czasie może moje marzenia się spełnią i jakiś sprzęt będę posiadał o forum dowiedziałem się od Dziejasa a Dziejasa od swoich przyjaciół kilka razy pomykałem razem z Dziejasem na chabecie zaliczyłem parę zlotów, ale jeżdżenie na dupie to nie jest to myślę, że to w nie długim czasie się zmieni to by było tyle o mnie myślę, że nie macie żalu do mnie o to, że się Nie przedstawiłem pozdrawiam wszystkich motocyklistów i nie tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytkich nowych

Ruch tu teraz taki że aż nie wiem o co chodzi.

Szkoda że weekend juz zaplanowałem bo byśmy z ekipa z Chojny dojechali do Was, ale ja jadę na zlocik do Sopotu

A ognicho to super sprawa warto sie poznać bliżej bo jak do tej pory to tylko z Krisem sie znamy "na żywo"

 

Udanego weekendu

Forum Kołobrzeskich Motocyklistów www.moto-kolobrzeg.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpan a gdzie lecicie nad morze ?? Bo my tez z Tubikiem planujemy skoczyc gdzies na weekend powdychac troszke jodku ;-))

hmmm dobre pytanie... Obiecałem swojej kobicie wyjazd nad morze i tyle... nic o szczegółach nie rozmawialiśmy jeszcze. najczęściej jednak ganiamy do Świnoujścia i tam robimy sobie zazwyczaj spacer do "wiatraka" na wejściu do portu.

Wszystko jednak jest jeszcze do dogadania.

Czym planujecie lecieć? i kiedy sobota czy niedziela? My najprawdopodobniej polecimy jednak dopiero w niedzielę bo młoda w sobote pracuje do 15:00.

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niop my jesli polecimy to standardowo ja autem a Tubik motorkiem :-D , planujemy jechac w sobote kolo 10:00 rano a wrocic w niedziele wieczorkiem. Bedziemy w Miedzyzdrojach bo tam mamy kwaterke ... Jesli uda nam sie wyjechac to zapraszamy na kawke :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobote o 14' date='15 zbiorka na cpn w goleniowie kolo szpitala, wyjazd do golczewa na dni golczewa. grochowecza badz flaczki dla nas gratis i ponoc maja nam wlac do baku po 7 litrow. zainteresowanych i chetnych zapraszam.[/quote']no i slak mnie trafi bo oczywiscie mnie nie bedzie jutro o4 rano jade na poligon drawski az do 1 lipca i omina mnie napewno super imprezki co za pech pozdrawiam narka :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...