Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do czwartku ma byc nieciekawa pogoda ale potem ma się poprawić.Zamawiam pogode ale może byc to za małą stawka i ktos mnie przebije;)
ok ja tez ja zamawiam moze cos to pomoze cieszy mnie to ze bedziesz ale sprawiedliwosci nie ma tez bym chcial za darmo jezdzic na zloty ;jakos sie z tym pogodze do zobaczenia juz w piatek pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono motocyklistów.

Niedawno dowiedziałem się o istnienu tego forum od Karioki (którą oczywiście serdecznie pozdrawiam) i czym prędzej postanowiłem stać się uczestnikiem forum.

Zabawę z motorami zacząłem w 2000 roku od zlotu w Polanowie gdzie zostałem zaproszony jako kierowca busa (zaplecza technicznego) i od tego czasu załapałem tzw. bakcyla.

Obecnie poruszam się Suzuki Volusia.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono motocyklistów.

Niedawno dowiedziałem się o istnienu tego forum od Karioki (którą oczywiście serdecznie pozdrawiam) i czym prędzej postanowiłem stać się  uczestnikiem forum.

Zabawę z motorami zacząłem w 2000 roku od zlotu w Polanowie gdzie zostałem zaproszony jako kierowca busa (zaplecza technicznego) i od tego czasu załapałem tzw. bakcyla.

Obecnie poruszam się Suzuki Volusia.

Pozdrawiam.

 

 

Cześć.Witam w swoim imieniu.Czy Volusie kupiłeś w Szczecinie od Preunka????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono motocyklistów.

Niedawno dowiedziałem się o istnienu tego forum od Karioki (którą oczywiście serdecznie pozdrawiam) i czym prędzej postanowiłem stać się  uczestnikiem forum.

Zabawę z motorami zacząłem w 2000 roku od zlotu w Polanowie gdzie zostałem zaproszony jako kierowca busa (zaplecza technicznego) i od tego czasu załapałem tzw. bakcyla.

Obecnie poruszam się Suzuki Volusia.

Pozdrawiam.

witaj dzieju no to mamy kolejnego de.roker na forum to milo

 

 

Cześć.Witam w swoim imieniu.Czy Volusie kupiłeś w Szczecinie od Preunka????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konia kupiłem od RYBY  :banghead:

 

Od Ryby z Gryfina ? Czy może od Ryby z Gumieniec ?? Witam serdecznie i pozdrawiam...

Ps. Ja juz usmiecham sie do moich zaufanych szamanow o piekna pogode na Junaczka ale niewiem jak to bedzie , 2 tygodnie temu jak ich poprosilam o pogode na urodzinkowego grilla to caly wieczor lało :-((((( No ale nadzieja jest ;-) PzDr all... :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też czuje. Chyba Zlot Junak Przejdzie do histori jako "Zlot Junak Deszcz". Ale chodzenie w "kondonie" też ma swoje uroki. Nie robimy tego co dzień, a sprzęt niech się amortyzuje.
no jak najbardziej 'kondonik' na kazdym zlociku potrzebny bo jak to sie mowi' noscie go chlopaki i dziewczyny bo nie znacie dnia ni godziny' :banghead: a pogoda sie nie ma co przejmowac jakos to bedzie liczy sie dobra atmosfera i zabawa lepsze to niz siedzenie w domu przy kompie przecież trzeba byc twardkim anie mietkim narka pa licze na was do zobaczenia na junaku bracia i siostry ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...