Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się bardzo ze ci się podobało.Czy ty byłes z dziewczyna ktora miala koszulke Rockerów?Czy ty to ten chłopak który mi pozyczał nóż do krojenia kiełbasy.a ja na pewno pojawie sie na rozpoczeciu sezon na Lubieszynie.Daj znaki niebeżaco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem przypomnieć ' date=' że niedługo będzie oficjalne rozpoczęcie sezonu , w Grzepnicy pod Szczecinem :']

 

Gitta , a zdięcie z twojego avatarka to skąd ? :>

 

O rozpoczęciu juz wiemy:)

Tylko o co chodzi avatarką?Niepojmuje??Jesli gdzie było zrobione?To odp:Za zlocie w Złocieńcu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się bardzo ze ci się podobało.Czy ty byłes z dziewczyna ktora miala koszulke Rockerów?Czy ty to ten chłopak który mi pozyczał nóż do krojenia kiełbasy.a ja na pewno pojawie sie na rozpoczeciu sezon na Lubieszynie.Daj znaki niebeżaco
Ta dziewczyna w koszulce rokerow to moja zona,dzisiaj wieczorem bede wiecej wiedzial na temat Lubieszyna takze napisze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D no to widzę że sie troszke imprez kroi na najbliższy czas w okolicy :D super bedę śledził zapowiedzi... Gryfino jak narazie prawdopodobnie odwiedzę... Reszte jak czas pozwoli także pozwolę sobie zwiedzic :P

ciekawe tylko jak pogodowo bedzie to wyglądało? Od kilku dni zapowiadają deszcze... ale jak narazie jest pieknie i mam nadzieje że tak juz pozostanie ;)

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko z innej beczki , a mianowicie co można kupić niedrogiego i fajnego chłopakowi motocykliście na urodziny ?? Bo jakos zaden pomysl mi nie przychodzi do glowy , jakby ktos pomogl to bylabym bardzo wdzięczna , PZDR for all...... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko z innej beczki ' date=' a mianowicie co można kupić niedrogiego i fajnego chłopakowi motocykliście na urodziny ?? Bo jakos zaden pomysl mi nie przychodzi do glowy , jakby ktos pomogl to bylabym bardzo wdzięczna , PZDR for all...... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:[/quote']

 

Ja dostałem ostatnio na urodziny od kumpla pojemnik ze smarem do łańcucha :D praktyczny prezent zawsze na czasie :D (oczywiście o ile motocyklista posiada sprzęt z łańcuchem a nie na pasek czy kardan)

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O qrcze ' date='pomysł fajny i praktyczny, ale nie od dziewczyny :-DDD[/quote']

no to następne pytanie jest a ile chcesz/możesz na prezent przeznaczyć? to także definiuje możliwości...

Z fajnych prezentów motocyklowych widziałem też ostatnio:

pokrowiec na motocykl i turystyczna latarkę na diody LED zasilaną z prądnicy (latarkę "nakręcasz" korbką przez minutę a ta dość ładnie świeci przez około 30minut) fajne na wyjazdy biwakowe i zloty pod namiotem :D cen nie znam - wszystko ostatnio było w ofercie Lidla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow ta latarka to fajny pomysł , a że do Lidla sie akurat wybieram po zakupy na biwak jutro więc napewno znajde cos skoro tam takie rzeczy można znaleźć :-)) Dzieki wielkie Hiszpan , a jeżeli komuś by jeszcze wpadł jakis pomysł do głowy to piszcie....Z góry dziękówa...PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow ta latarka to fajny pomysł , a że do Lidla sie akurat wybieram po zakupy na biwak jutro więc napewno znajde cos skoro tam takie rzeczy można znaleźć :-)) Dzieki wielkie Hiszpan , a jeżeli komuś by jeszcze wpadł jakis pomysł do głowy to piszcie....Z góry dziękówa...PZDR

kurcze ale pogoda mocno nie biwakowa :D a co gorsza zapowiadaja takie coś do końca tygodnia z weekendem włącznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...