Skocz do zawartości

Wywiad z Adamem Badziakiem


Izzy-MM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wcale nie,właśnie w tym momencie wyscigi bardzo się rozwijają.Jest coraz więcej ludzi scigających się i coraz większe zainteresowanie

 

Team POLand Position nie znika z areny tylko zostaje zawieszonyna ten sezon nie z powodów finansowych ale czysto zawodowych.Czasem trzeba poświęcic jedno zeby zbudowac drugie.

 

Oficjalnie jest mowa o powrocie teamu na sezon '09... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie,właśnie w tym momencie wyscigi bardzo się rozwijają.Jest coraz więcej ludzi scigających się i coraz większe zainteresowanie

 

Team POLand Position nie znika z areny tylko zostaje zawieszonyna ten sezon nie z powodów finansowych ale czysto zawodowych.Czasem trzeba poświęcic jedno zeby zbudowac drugie.

 

Oficjalnie jest mowa o powrocie teamu na sezon '09... :biggrin:

 

No zgodzę się że w ostatnich latach się ruszyło i to konkretnie, ale myślę że z jednym torem w kraju to nie ma co marzyć o tym że zbliżymy się do zachodnich sąsiadów, zachodnich teamów gdzie są sponsorzy i gruba kasa... tym bardziej że nad torem Poznań zawisły czarne chmury w postaci okolicznych mieszkańców, którym przeszkadza hałas i którzy walczą o ograniczenie imprez i treningów... zatem rozwój wyścigów w Polsce osiąga już pewną granicę której bez nowego dodatkowego konkurencyjnego toru raczej nie da się przeskoczyć... Druga sprawa to kasa... sam ścigałem się w zeszłym sezonie w amatorach i na treningach Grandysów, ale w tym roku już nie wrócę (chociaż bardzo bym chciał) bo trzeba sporo siana mieć niestety... no ale mimo to już na treningach Grandysów tor pękał w szwach... zatem nie mówię że jest źle..tylko że raczej lepiej już nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgodzę się że w ostatnich latach się ruszyło i to konkretnie, ale myślę że z jednym torem w kraju to nie ma co marzyć o tym że zbliżymy się do zachodnich sąsiadów, zachodnich teamów gdzie są sponsorzy i gruba kasa... tym bardziej że nad torem Poznań zawisły czarne chmury w postaci okolicznych mieszkańców, którym przeszkadza hałas i którzy walczą o ograniczenie imprez i treningów... zatem rozwój wyścigów w Polsce osiąga już pewną granicę której bez nowego dodatkowego konkurencyjnego toru raczej nie da się przeskoczyć... Druga sprawa to kasa... sam ścigałem się w zeszłym sezonie w amatorach i na treningach Grandysów, ale w tym roku już nie wrócę (chociaż bardzo bym chciał) bo trzeba sporo siana mieć niestety... no ale mimo to już na treningach Grandysów tor pękał w szwach... zatem nie mówię że jest źle..tylko że raczej lepiej już nie będzie.

Jest trochę w tym racji. Brak konkurencyjnego toru nie skłoni zarządu do walki z sąsiadami, którzy w ostatnich latach wyrośli jak grzyby po deszczu. Tor powinien być wizytówką Przeźmierowa, a nie jego największy przekleństwem. Dla mnie to całe zamieszanie z chałasem jest prostym przykładem na wyciągnięcie od AW kasy, aby okoliczni sąsiedzi mieli za co pić piwko przy grilu. Sam mieszkam przy najdłuższym wiadukcie kolejowym w Europie i nie staram się o odszkodowanie od PKP bo wiadukt ten istnieje od stu siedemdziesięciu lat. :lapad:

Dlatego troszeczkę umiaru Państwo sąsiedzi, bo jestem za tym aby treningi grandysów przenieść na okoliczne osiedla. Do tej pory nie wyobrażałem sobie długiego weekendu bez jazdy na torze. W sezonie 2008 będę latał po drogach w Przeźmierowie i okolicznych wioskach. :lalag: :lalag: :lapad: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ani słowem bo to nie jest informacja oficjalna. Postaw się sam na miejscu właściciela salonu w który wpompowałeś x milionów złotych aby wyglądał jak wygląda (rozumiem że każdy był w PP to wie o czym mówimy) i nagle przychodzi do Ciebie dyrekcja krajowego zarządu dróg i mówi że musisz zwinąć business bo na miejscu tego slonu będzie droga..... o ile ktoś ma działkę leśną na trasie takiej drogi to się cieszy, ale jeeśli ktoś ma chociażby taki salon w który wpompował mnóstwo kasy, to juz sytauacja wygląda zgoła odmiennie...

 

 

 

A co do toru to i tych pier*****ych moherowych beretów, to po protu powystrzelałbym !!! Mario jak niedajboże AW się ugnie pod naciskiem tych pożalsięboże działkowców to jestem pierwszy który pojedzie tam zaorać im te je**ne działeczki :icon_mrgreen: :flesje: :P

 

 

 

pozdro

 

Śliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no w takim wypadku trza bedzie sie przeprowadzic do posen na tydzien dwa. ja sciagne tlumik, a i torowek do jarania bedzie raczej pod dostatkiem :D nie bedzie mozna polatac na ul. wyscigowej to sie posmiga gdzies po okolicy :notworthy: i nie bedzie juz ku*wa testow glosnosci wydechow :icon_mrgreen: 130db wystarczy zeby uprzykrzyc zycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:crossy: Co to pomyslu twojego pozdro600 to juz powiedzialem to na zgrupowaniu automobilklubu, a oni powiedzieli, ze dobry pomysl, ale jakby co to automobilklub nic o tym nie wie!! Trzeba bedzie zrobic taki manewr naprzyklad na pierwszej rundzie wieczorem i zobaczymy gdzie wola zeby jezdzily sprzety pod domem czy na torze!!! :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<ciach>

mówimy) i nagle przychodzi do Ciebie dyrekcja krajowego zarządu dróg i mówi że musisz zwinąć business

<ciach>

 

A jesteś pewien, że to krajowy zarząd dróg - czy to tylko taki hipotetyczny przykład? Bo o ile mi wiadomo, to po prostu właściciel budynku im wypowiedział umowę, PP bedzię tam zdaje się do października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jesteś pewien, że to krajowy zarząd dróg - czy to tylko taki hipotetyczny przykład? Bo o ile mi wiadomo, to po prostu właściciel budynku im wypowiedział umowę, PP bedzię tam zdaje się do października.

Szczegółów nie znam, wiem tylko że ma się z tamtąd zawinąć i tyle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...