Skocz do zawartości

xt660x


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem właśnie na etapie zakupu sm. Biorąc pod uwagę moje gabaryty 190cm/110 kg, oraz to że to będzie moje 1 moto, zainteresowałem się xt660x. Czy jest ktoś tu z Wawy kto śmiga takim sprzętem i mógłby się podzielić opinią o tym sm? Generalnie moto ma być do przyjemnej jazdy po mieście.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niestety chyba to nie jest zbyt popularny sprzęt, bo nikt sie nie odezwał:notworthy:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M598083

 

Co sądzicie o tym egzemplarzu? Warty uwagi? Widział go ktoś z Was na żywo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam

Jestem właśnie na etapie zakupu sm. Biorąc pod uwagę moje gabaryty 190cm/110 kg, oraz to że to będzie moje 1 moto, zainteresowałem się xt660x. Czy jest ktoś tu z Wawy kto śmiga takim sprzętem i mógłby się podzielić opinią o tym sm? Generalnie moto ma być do przyjemnej jazdy po mieście.

 

Pozdrawiam

 

Cześć,

Od miesiąca użytkuję ten model, jest to mój pierwszy motocykl.

Pokrótce moja opinia o nim jak na razie jest bardzo pochlebna. Motocykl prowadzi się stabilnie i precyzyjnie na zakrętach i jest bardzo poręczny na nasze dziurawe drogi - jak dla mnie to największy plus tego moto, dziury, krawężniki nie są straszne.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Kolega kupił w Lipcu nowe XT660X 48KM i jak na pierwsze moto to super sprzęt, do poruszania się po mieście nic lepszego i mocniejszego tak na prawdę nie jest potrzebne. A do nauki jest to rewelacyjny sprzęt.

 

Ja śmigam poprzednikiem w wersji enduro XT600E i do poruszania się po ulicach W-wy jest rewelacyjna, zaletą jest kierownica wyżej nad lusterkami samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Również jako użytkownik tego motocykla mogę powiedzieć, że jest to bardzo dobry sprzęt, który nadaje się i dla kogoś kto już ma jakieś doświadczenie z motorem jak i dla osoby która dopiero zaczyna swoją przygodę motoryzacyjną.

Plusy były już wymienione: małe spalanie, idealny do miasta i na nasze dziurawe drogi. Moc może nie być zbyt zadowalająca, ale uwierzcie na słowo, że jak się chce to idzie poszaleć :) Dla mnie największym minusem była jego waga (ok 177kg w stanie suchym) ale naprawdę jak się wsiądzie i pojeździ to nie jest to takie odczuwalne jak by się mogło na początku wydawać.

Tak więc ja również dołanczam się do osób zadowolonych i polecam motor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...