Skocz do zawartości

Prośba o radę w sprawie zakupu Virago 535


Hajaszek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

poczytaj trochę archiwalnych postów na forum, proszę... temat trwałości współczesnych silników motocyklowych był wałkowany przynajmniej w 2 wątkach w ostatnim czasie, jeśli nie w dziale mechaniki to w sąsiednim sport/ turystyk

w skrócie: jeśli motocykl jest dobrze utrzymany, serwisowany, to jeszcze wiele kkm przed nim przy takim przebiegu

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj zapytaj na tym forum http://www.virago.com.pl/index.php pewno ktos ma tak 535 z tego rocznika i z tym przebiegiem slyszalem ze byly 535 z przebiegami przaszlo 120 tys i nie bylo klopotu. Moje prywatne zdanie jest takie ze 99% motocykli u handlarzy ma cofniety zegar wiec jak masz pewnosc co do tego przebiegu 65tys to bym sie nim nie martwil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wszystko jest kwestią ceny. Powiem Ci szczerze że osobiście wolałbym XV750 lub XV1100. Jeżeli to Twój pierwszy motorek to nie bój się pojemności, tamte są niewiele cięższe. Ja zaczynałem od XV 500 SE bo zakladałem że na początek nie będę szalał ale po trzech miechach przesiadłem się na VT1100 bo tamta najzwyczajniej szybko okazała się za ciasna.

 

(tak na marginesie XV500 mimo że starsza i mniejsza pojemność, ma mocniejszy i elastyczniejszy silnik, i może to kwestia gustu, ale moim zdaniem bardziej przypomina motocykl :) )

Edytowane przez michorg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...