Skocz do zawartości

jakie pierscienie


Pavello
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Azotowanie cylindrow - a po co ?

Zeby uzyskac twarde scianki do ktorych nie dotra sie pierscienie ?

Juz zastosowanie pierscieni do poldka jest eksperymentem, jako ze cylindry Kaski wymagaja starego typu zeliwnych pierscieni - sadze ze miekszych od pierscieni polonezowskich, tyle ze te ostatnie sa pewnie najtanszym kompromisem.

Ceramiczne powloki na tlokach maja ulatwiac dotarcie i odprowadzanie ciepla.

 

Prince, mozliwe ze to mnie pytal Wojtas o docieranie, i teorie ktore slyszales o tzw "mocnym" docieraniu sa ode mnie.

Jezeli masz jakies watpliwosci to jest tu film mojej BSA po zmianie tlokow z pierscieniami i ok 100 km mocnego docierania.

 

http://s77.photobucket.com/albums/j60/adam...nt=BSAmovie.flv

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo luzu pasowania tłok-cylinder tłoków poldka luz0,07 nie jest za mały? gadałem juz paroma osobami które zakładły tłoki poldka i dowiedziałem sie od nich że najmniej to 0,09 .. a daja nawet 0.1..? prose o wasze zdanie na ten temat..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem na ruskich tłokach 0,1 i nie narzekam

 

Przytarcia się zdarzały ale z mojej winy.

Raz przytarł się jak zabrakło oleju, 2 drobne przytarcia niewiem czemu (przy zasuwaniu ponad 100 - silnik mial ok. 2000przebiegu) :lalag: - chyba przytarcia. No i wczoraj silnik zaczął mi się przycierać ale to również z mojej winy - malo oleju w silniku i na prawde strooome podjazdy (tak strome że nie udało mi sie jednego pokonać, nawet z rozpędem i pożądną oponą URALINA) i motor mi bokiem stanął i chyba olej nie dopływał bo na wolnych zaczął spowalniać, aby w końcu zgasnąć.

 

Tak więc kupujcie ruskie tłoki, one są zajebiste, dajcie porządny luz i cieszcie się z jazdy. RUSKI MOTOR = RUSKIE TŁOKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc kupujcie ruskie tłoki, one są zajebiste, dajcie porządny luz i cieszcie się z jazdy. RUSKI MOTOR = RUSKIE TŁOKI

Puzlos -^^ . nie szalej . Lej olej do moto bo nawet ruskie tłoki nie pomogą <rotfl>

No i jak byś miał tulejować cylindry pod rosyjskie tłoki to ciekawe czy też byś tak chojrakował ;P

mauser - zależy jak podejdziesz do składania , docierania , wymian oleju , itd . Sugerował bym raczej 8 albo dziewięć setek . Tyle powinieneś dostać na szrocie - targuj sie i walcz <rotfl>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Żarcik :lalag: - serio zrób takie pasowanie

Edytowane przez prince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...