Skocz do zawartości

Szkolenie motocyklistow.


p A q
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nikogo nie oceniamy i każdy niech jeździ jak chce i czym chce i gdzie chce i wcale nikogo nie namawiamy na to szkolenie.

 

 

To poczytaj sobie między innymi Twoje wypowiedzi.

 

 

Szkolenie zorganizowaliśmy sami na placu pod Rzeszowem i chodziło nam żeby w ogóle coś poćwiczyć przed sezonem a nie robić z tego jakieś wielkie halo czy się reklamować.

 

pAq wpadł na pomysł że jak już mamy tłuc dupę na jakimś placu to może niech ktoś to poobserwuję i powie co o tym myśli więc zwrócił się z prośbą do pana Krzysztofa który się zgodził. Uważam że to dla niego żaden zarobek tłuc dupę z Warszawy do Rzeszowa za marne 400 zł na dwa dni tylko po to by popatrzeć na jakiś leszczy męczących moto na placu.

 

I za to dzięki Panu Krzysztofowi, bo bardziej robi to z pasji niż dla zarobku :bigrazz:

 

 

Żeby nie było, wkłada pracę, więc zarobek w tej sytuacji to nic złego i nie tego się czepiam, raczej Waszego podejścia, a nie owego Pana.

 

Tomek Kulik robił takie szkolenia za free i podejżewam, że z taką samą pasją, aczkolwiek to jego sprawa, podziwiam go za chęci. Pan szkoleniowiec, może i z pasją to robi, ale czy go podziwiam, raczej zazdroszczę, że bieże kasę i może pracować w harmonii ze swoją pasją.

 

 

Chyba że dla Ciebie 400 zł to jakiś kosmiczny zarobek?

 

 

Kosmiczny nie, ale trochę się muszę narobić, żeby te 400 zł zarobić (a raczej blisko 500 :( )

 

Temat został przeniesiony z subforum bo brakowało dwóch chętnych. Szczerze to mogłem dopłacić te 50 zł i nie szukać nikogo, ale stwierdziliśmy że może warto pomysł rozpowszechnić i może więcej osób zechce się coś nauczyć.

 

 

To po co się pienicie, że nikt się nie zgłasza, trzeba było dopłacić.

 

Lecz każdy woli się uczyć latać na gumie itp. bo przecież co to za szpan umieć normalnie przejechać przez miasto :icon_razz:

 

Taki padały pytania jak ktoś sie zaczynał tym interesować więc to chyba o czymś świadczy.

 

Pozdro

 

O czym swiadczy?? Że więcej zapalonych stunterów niż moto turystów czy kierowców wyścigowych?? Sport jak sport, każdy jest dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz racje Miklas. Szukmy na sile ochotnikow na szkolenie i obrazamy kazdego kto nie chce sie zapisac nawet chociaz juz mamy pelny stan a nawet ponad. A te 400 zl to rzeczywisice majatek jesli odejmiesz od tego dojazd z Wawy do Rzszowa i z powrotem i jakies zarcie. Nie zalezy zeby sie nam zjechalo 20 motocykli wiec nie ma sie juz co spinac.

 

Pozdrawiam kursntow :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja

Stary po samych wyswietleniach wiedać ze kazdy ma to gdzieś,wiec albo nie ma czasu ,albo uwaza,ze mu to nie potrzebne. Co do samej kwoty ( bo widze,ze chyba to Cie boli najbarziej) to jest to 480 zł.Policz sobie ile będize kosztwać paliwo tam i spowrotem (z Warszawy do Rzeszowa jest 300 km w jedną strone) .Po drugie pan Rokicki udostępnia nam motocykl terenowy , do łapniecia czegoś z jazdy w terenie.Mowisz ze nie o pieniazki chodzi ,a cały czas o nich wspominasz - wiec przelicz sobie wszystko tak jakbyś ty miał tu przyjechac i zrobic takie szkolenie, czy tak bardzo by Ci sie opłacało.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki odpuście już Miklas-owi. :eek:

Ja tak mam z moimi córkami 8 letnimi - poprostu muszą sobie pogadać i już.

My się poznamy, wypijemy 'soczek' pogadamy, poszkolimy i będzie git.

Grunt to fajna zabawa połączona z nauką :wink:.

Byle do 15.03....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja

Stary po samych wyswietleniach wiedać ze kazdy ma to gdzieś,wiec albo nie ma czasu ,albo uwaza,ze mu to nie potrzebne. Co do samej kwoty ( bo widze,ze chyba to Cie boli najbarziej) to jest to 480 zł.Policz sobie ile będize kosztwać paliwo tam i spowrotem (z Warszawy do Rzeszowa jest 300 km w jedną strone) .Po drugie pan Rokicki udostępnia nam motocykl terenowy , do łapniecia czegoś z jazdy w terenie.Mowisz ze nie o pieniazki chodzi ,a cały czas o nich wspominasz - wiec przelicz sobie wszystko tak jakbyś ty miał tu przyjechac i zrobic takie szkolenie, czy tak bardzo by Ci sie opłacało.

 

 

Pozdrawiam

 

Najbardziej chodzi mi o Wasze nastawienie, po prostu naświetliłem Wam dla czego ludzie się do Was nie zgłaszają. Już to napisałem ale powtórzę, jak by mi ktoś reklamwał szkolenie w sposób " Jest szkolenie kolego, lepiej się zapisz, bo jak nie to chyba jakiś frajer jesteś i mistrz prostej" to raczej bym nie skorzystał.

 

Kolego didymos, adwokatów nie potrzebuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej chodzi mi o Wasze nastawienie, po prostu naświetliłem Wam dla czego ludzie się do Was nie zgłaszają. Już to napisałem ale powtórzę, jak by mi ktoś reklamwał szkolenie w sposób " Jest szkolenie kolego, lepiej się zapisz, bo jak nie to chyba jakiś frajer jesteś i mistrz prostej" to raczej bym nie skorzystał.

 

Kolego didymos, adwokatów nie potrzebuję.

 

Zanim trochę przyśmieliśmy że nie ma odzewu to minęło dwa tygodnie i nie było żadnego odzewu.

 

A jak się tak obrażasz z kilku anegdot z powodu szkolenia to już twoja sprawa.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miklas ale nam nie zalezy zebys ty przybyl na szkolenie i nikt nie ma zamiaru cie o to prosic a ty jakbys sie tlumaczyl dlaczego nie przyjdziesz. czy przeczytales wypowiedz enzo?? wyraznie powiedzial ze temat byl umieszczony 2 albo 3 tygodnie i nikt sie nie zapisywal.

 

Specyjalnie zrobilismy taka slaba reklame zeby sie nie zglosilo wiecej jak 6 uczestnikow ale skoto jest juz 7 chetnych to i takchyba byla zadobra :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma co bić piany, co kolwiek by ktoś nie oraganizował zawsze się znajdą jacyś sceptycy i maruderzy co im zawsze coś nie pasuję, ale taka to już polska natura że każdy na wszytko narzeka :biggrin:

 

 

Będzie świetna zabawa, pogodę też zamówiłem tylko bimber trzeba nastawić żeby był na wieczór :crossy: :banghead:

 

Więc do rychłego zobaczenia. Pozdro :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po raz pierwszy będę w Rzeszowie. Już się cieszę.

Na szkolenie/trening też się cieszę, bo samemu to się nie chce, a jak jest kilka osób to po prostu jest ciekawiej. Dodatkowo, jeśli można czerpać z doświadczeń lepszych od siebie motocyklistów to w ogóle bomba.

Do zobaczenia w przyszły weekend. Pogoda powoli dryfuje w kierunku 20 stopni i pełnego słońca :D

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze szkolenie sie juz zbiliza i lista jest juz zamknieta to kilka oficjalnych ogloszen parafialnych. Spotykamy sie u mnie o 10 najlatwiej trafic od strony Trzciany, jesli jeszcze ktos nie wie gdzie to jest to pytac na gg, na podworku bedzie kilka zajebistych moto wiec nie powinno byc problemu z trafieniem. Kazdy przywoli ze soba kilka pacholkow-butelek plastikowych, najlepiej zeby byly jakies wieksze 2 lub 5 l. Mozna tez wziac ze soba jakas kanapke, herbata bedzie. Na cos wiekszego do jedzenia wybierzemy sie dopiero wieczorkiem do rzeszowa cala grupa. Szkolenie rozpocznie sie kolo 10 30 po ustaleniu kilku szczegolow organizacyjnych.

 

Juz nie moge sie doczekac :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka uwag ogólnych do uczestników szkolenia od instruktora:

1. Należy dobrze przygotować motocykl do jazdy : hamulce, napęd, ciśnienie w oponach, paliwo.

2. Dobrze przygotować siebie do jazdy:kask, buty, spodnie, kurtka, śliniak, rękawiczki x2, pas nerkowy, deszczówka, ubranie termiczne,

3. Części zapasowe: klamka sprzęgła i hamulca przedniego.

4. Bańki plastikowe po 7 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka uwag ogólnych do uczestników szkolenia od instruktora:

1. Należy dobrze przygotować motocykl do jazdy : hamulce, napęd, ciśnienie w oponach, paliwo.

2. Dobrze przygotować siebie do jazdy:kask, buty, spodnie, kurtka, śliniak, rękawiczki x2, pas nerkowy, deszczówka, ubranie termiczne,

3. Części zapasowe: klamka sprzęgła i hamulca przedniego.

4. Bańki plastikowe po 7 szt.

 

Ciężki orzech do zgryzienia:

1. raczej wszystko sprawne

2. częściowo - bo ciuszki jeszcze nie dojechały

3. brak

4. tu chyba dam rade :crossy: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...