Skocz do zawartości

Problem z ruszeniem w KMX 125


piter16l
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie pisze mam problem aby ruszyć Kawą kmx 125! Odpalam motor wszystko ładnie pięknie chodzi rozgrzeje go jak zawsze gdzieś przez 5-10min i podczas wbijania biegu motor automatycznie mi gaśnie. mam pytania co to by mogło w nim być bo juz tydzień się z nim męcze i nie moge nic zrobić aby działał?

 

Z góry dzięki i czekam na odp.

 

pozdro :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może a napewno. Koło stopki bocznej jest taki czujnik, są 2 opcje albo go czyścisz-psiknij wd 40 lub podobnym specyfikiem. Albo Wywalasz go i problem raz na zawsze ginie... Aby go wywalić wywalasz go i tam w wtyczce będą 2 blaszki, łączysz je kablem, nastepnie należy je połączyć ze sobą, zlutować i najlepiej zaizolować.

 

Albo gorsza opcja: Przy wbijaniu biegu nie szarpie Ci motorem delikatnie do przodu? też tak miałem i sprzęgło wtedy do regulacji, lub nowe tarcze.

 

Opcja z nóżką jest baardzo prawdopodobna, życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mielisćie 100% racje. to było to ten czujnik mi się zawiesił! dizęki wam bardzo za pomoc już jest wszystko ok!

 

aha mam takie pytanie jaki olej najlepiej lać do kmx do silnika i jaka gęstość mnie interesuje?

 

pozdro i jeszcze raz dzięki za informacje w sprawie czujnika ;) ;) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do przekładni MOTUL TRANSOIL 10W40, do dozownika MIDLAND.. lub cokolwiek innego byle nie MIXOL! i byle nie orlenowski do 2t!

 

Nie wiem jak w klr.. u mnie w kmx tak to działa a i koledze w rs 125 też robiłem i tam trzebabyło 3 kable mostkować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj hondowski jest wysilony twuj rotax tez ja juz na kilkunastu motorach latam i naprawde nic moze naprawde lepszy olej to dluzej tlok czyma ale o ile 100 200km a i tak sie nie oplaci bo orlen kosztuje 12zl a castrole itp po 40 wiec nie ma sensu na moje kupowac niewiadomo czego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...