Skocz do zawartości

Majówka 2008 opcja 2-ga


vigaCMHQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i my również planujemy wyjazd w tamte okolice. co prawda miał być nocleg nad balatonem, ale ten adres w budapeszcie może być interesujący. powiedzcie mi tylko (jeśli mieliście z tym kiedyś do czynienia), płaci się za namiot, czy za namiot + osobę? (czyli: 1680, czy 1680+1960 huf?)

a pragę robimy w drodze powrotnej.

mam nadzieję, na spotkanie w trasie.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach ten bikernibycamping wyglada znacznie lepiej niż w rzeczywistości.

Są tam malutkie pokoiki i średniej wielkości podwórko+jakby barak-garaż+altanka.

Cisza,spokój dobry nastrój dla emerytów,nawet pani pilnuje,żeby zdjąć buty przed wejściem.

Po prostu taki domek prawie w centrum,do którego jedzie się chwilę metrem lub autobusem,do których idzie się 5min :) Niewątpliwie jest to najtańszy nocleg w okolicy i to jest jego JEDYNA zaleta.

Edytowane przez slony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakladalem podobny temat, planujemy nieduza ekipa z lubelskiego odwiedzic poludnowych sasiadow, fajnie by bylo sie przylaczyc.

Jezeli wiecie juz cos to napiszcie jakie noclegi preferujecie, czy takie aby sie przekimac i zeby sie na glowe nie lalo ( oczywiscie bez pchel i karaluchow) czy moze 5 - cio gwiazdkowe apartamenty ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakladalem podobny temat, planujemy nieduza ekipa z lubelskiego odwiedzic poludnowych sasiadow, fajnie by bylo sie przylaczyc.

Jezeli wiecie juz cos to napiszcie jakie noclegi preferujecie, czy takie aby sie przekimac i zeby sie na glowe nie lalo ( oczywiscie bez pchel i karaluchow) czy moze 5 - cio gwiazdkowe apartamenty ??

 

 

Zapraszamy do naszej grupy :buttrock:

 

Jeśli chodzi o wstepny plan wyjazdu to wygląda tak: (na 5cio gwiazdkowce nie mamy kasy - lepiej przepić)

 

1. Wyjazd z Warszawy w sobotę 26.04 godziny ranne - do ustalenia

2 Dotarcie i nocleg w jaskiniach - Piekielne Doły - Czechy - spaliśmy tam w ubiegłym roku. 26.04 - wieczór ZA DARMO

3. 27.04 - wyjazd i zakwaterowanie w Pradze - HOSTEL KLAMKOVA - fajna i tania meta

4. 27,28.04 - PRAGA i jej atrakcje

5. 28 - Wyjazd do Budaesztu - jeszcze nie mamy mety - ale pewnie padnie na ten kemping, jeśli nie to coś sie znajdzie.

6. 29, 30.04 /i opcjonalnie 01.05/ Budapeszt - obadamy jak wyjdzie w praniu :)

7. Być może Bratysława i koniecznie LIPTOVY MIKULAS - i AQUAPaRK :)

8. Powrót do kraju

Edytowane przez vigaCMHQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Amigos,

Sledze sobie temacik, nie deklaruje się bo u mnie decyzje zapadaja na kilkanaście godzin przed wyjazdem.

 

Troche na temat termalnych źródeł bo 2 tyg temu byłem i w Tatralandii w Liptowskim Mikulaszu i obok Liptowskiego w Basenowej (wymawia się to chyba Beszenowa).

I tak:

Tatralandia bardzo fajna......gdyby każde z Was ciagneło ze soba dzieci. Jest tam dla nich dużo atrakcji.

Park linowy (teraz nie był czynny), jakaś wioska kowbojska (też nieczynna), no i same baseny. Jeden w budynku i dwa na powietrzu z cieplutką wodą. Więc wybór w basenach żaden. Poza tym straszny tam McShit. Jakieś fastfoody w których ludziska gniota sie, leżące bułki na posadzce na które wchodzisz i kleja sie do stopy. Brrrrrr. Jak dla mnie syf. Za dodatkowa opłatą można skorzystać z sauen. Tam jest nieco lepiej.

Za to polecam Basenową. Chyba ze 6 basenów z róznymi temperaturami wody z czego jeden do pływania. Temp od 26 do ~43*C. No a sauenki tam to bajka. POLECAM!

Z Liptowskiego bedzie tam około 12km, bardzo łatwo tam trafić, co chwile są oznaczenia.

 

Troche sie rozpisałem z mało ważnym tematem, ale dobrze by było żeby ze wszystkiego byc zadowolonym ;)

 

Na Węgrzech polecam Eger, koniecznie do piwnic z wiadomymi trunkami musicie trafić ;)

Tokaj tez ładny, trunki te same tylko w dużo jaśniejszym kolorze :P

W Miskolcu tez są wody termalne, podobało mi sie, obiekt dużo starszy niz na Słowacji

W Miskolcu mam jeszcze namiar na biuro które proponuje noclegi, nawet idzie sie dogadać po polsku.

 

Spróbuję popytac znajomych o jakis namiar na noclegi w Budzie.....albo Peszcie :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morus ---> to co pisałem toi luźna propozycja i ogólny zarys kółka jakie zrobimy.

Co do konkretnych miejsc i odwiedzenia - dopieścimy jeszcze to - Eger - JAK NAJBARDZIEJ :)))))

 

klaudio ----> wierzę, że Cię u nas nie zabraknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeśli chodzi o wstepny plan wyjazdu to wygląda tak: (na 5cio gwiazdkowce nie mamy kasy - lepiej przepić)

 

 

ciekawa opcja, wstepnie mi sie podoba,

a i data 26 tez by pasowala, 29 i 30 kwiecien mam wolny, a reszte by sie urlopik wzielo, co do finansow to w 800 zl chial bym sie wyrpbic ze wszystkim.

Jak narazie od nas sie delkaruja 3 osoby ze mna, moze bedzie wiecej, co do samej podrozy to fajnie by bylo jaechac jakas malownicza traska, zeby oponki przytrzec itd :-)

 

Czyli wstepnie sie pisze, pogadam z kumplami jeszcze, ale powinni siezgodzic....

 

Co do samej trasy to mozna by po drodze odwiedzic np bieszczady, poljechac trasa na przemysl i spedzic jedna noc w zaprzyjaznionym pensjonacie 5 km od soliny w Myczkowie, tanio, milo i czysto.

A sama trasa z Jaroslaw - Przemysl - Soina to juz bajka :)

Edytowane przez aftys6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzylem tak sobie na ampe i by mozna smignac, z wawy przez lubelszczyzne w biesy, nastepnie slowacja >>>> wegry i spowrotna mańka czechy i przez tatry do domciu...

 

Co wy na to ??

 

 

Haha - nie w ta mańka - pjerwyj kierunek obieramy na CZECHY - poierwszy nocleg w JASKINIACH :buttrock:) - a przez SŁOWACJĘ powrót

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...