Skocz do zawartości

Stunt: coś dla fanów Raptownego - wywiad z Hubertem Dylongiem


Młody
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ten sam co przeganiał samochodem innego pana klnąc i wrzeszcząc?

 

No, mi no podoba sie, nie, ale no są lepsi no nie? wywiad no może być nie ale mógłby być lepszy nie?, nie robi piorunującego wrążenia nie, a zdjęcia w tym wywiadzie nie zaskakują nie?, a skoro to taki wywiad telewizyjny na skale ogólnopolską nie, to tam raczej są (lub być powinny) jego najlepsze kawałki nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko ilu z tych co go krytykują widziało co potrafi na żywo;]

Właśnie. Jak by to widzieli, to co on wypraiwa na motocyklu by przestali wygadywać głupoty.

:icon_evil: :crossy: :crossy: dla niego za stunt.

Pozdro

Edytowane przez Nero13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten co zapowiadajacy to z ulicy wziety...

 

Chyba z jakiejś osiedlowej uliczki ;)

 

A Raptowny nieźle wymiata. Mimo, że stunt w/g mnie nie ma wiele wspólnego z motocyklizmem to chciałbym chociaż w połowie tak opanować motocykl :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba z jakiejś osiedlowej uliczki :)

 

A Raptowny nieźle wymiata. Mimo, że stunt w/g mnie nie ma wiele wspólnego z motocyklizmem to chciałbym chociaż w połowie tak opanować motocykl :biggrin:

 

zrzucil dres z siebie do nagran...

 

btw. jak to nie ma wiele wspolnego ? Rozwin swoja mysl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrzucil dres z siebie do nagran...

 

btw. jak to nie ma wiele wspolnego ? Rozwin swoja mysl

 

Wytlumaczę na przykładzie. Jadę na zlot a tam jedną z atrakcji są pokazy stuntu. Chłopaki nieźle zasuwali :biggrin: ale po pokazie rozmawiam z nimi i co się okazuje: po drogach nie jeżdza bo zebatka w rozmiarze 15 cali (i 1356593 zębów) praktycznie uniemożliwia normalna jazdę. Na zlot przyjechali busem z lawetą - całe 100 km :wink: Stunt to taka sztuka dla sztuki jak budowanie pięknych customów którymi nie da się jeździć. Niby wszystko kręci się wokół motocykli ale zastosowań praktycznych brak. To taka moja opinia i nie musi się z nią nikt zgadzać ale ja tak właśnie to czuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytlumaczę na przykładzie. Jadę na zlot a tam jedną z atrakcji są pokazy stuntu. Chłopaki nieźle zasuwali :biggrin: ale po pokazie rozmawiam z nimi i co się okazuje: po drogach nie jeżdza bo zebatka w rozmiarze 15 cali (i 1356593 zębów) praktycznie uniemożliwia normalna jazdę. Na zlot przyjechali busem z lawetą - całe 100 km :biggrin: Stunt to taka sztuka dla sztuki jak budowanie pięknych customów którymi nie da się jeździć. Niby wszystko kręci się wokół motocykli ale zastosowań praktycznych brak. To taka moja opinia i nie musi się z nią nikt zgadzać ale ja tak właśnie to czuję.

 

 

No zgadza sie... Niestety cos za cos... Ja mam znajomego co troche smiga i ma dwa motory... Jeden do stuntu a jeden w trasy. Mysle ze to chyba najlepsze rozwiazanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzicie a taki Criss Pfeiffer np w kontrakcie ma zapis iz nie moze jezdzic na motocyklu po ulicach azeby nic mu sie nie stalo.Rozumiem jego sponsorow bo pozniej takie sumy by im poprzechodzily obok nosa ze to glowa mala,gdyby nie robili pokazow :)

Ja tam szanuje kazdego kto dal pokaz np podczas ExtremeMoto na Bemowie(albo innych zawodów-pokazów) bo jak by nie patrzec motocykl opanowany miec musza.Jak sie komus nie podoba co oni robia..to niech sam sprobuje przeciez to takie proste? :)

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytlumaczę na przykładzie. Jadę na zlot a tam jedną z atrakcji są pokazy stuntu. Chłopaki nieźle zasuwali :banghead: ale po pokazie rozmawiam z nimi i co się okazuje: po drogach nie jeżdza bo zebatka w rozmiarze 15 cali (i 1356593 zębów) praktycznie uniemożliwia normalna jazdę. Na zlot przyjechali busem z lawetą - całe 100 km :rolleyes: Stunt to taka sztuka dla sztuki jak budowanie pięknych customów którymi nie da się jeździć. Niby wszystko kręci się wokół motocykli ale zastosowań praktycznych brak. To taka moja opinia i nie musi się z nią nikt zgadzać ale ja tak właśnie to czuję.

 

no wlasnie ja sie nie zgadzam ale w jakiejs czesci masz racje

 

Waldi i po co ten film?

 

zeby poznac go lepiej :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...