Skocz do zawartości

Sprzegło KTM 125


Fenix_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec sprawa ma sie tak koszyk 1000zł jedna tarczka cierna 115 zl X8 przekałdka 60zł X9 totalnie sie nie opłaca

 

no tak jak pisałem ceny kosmiczne.

 

 

A wiec sprawa ma sie tak koszyk 1000zł jedna tarczka cierna 115 zl X8 przekałdka 60zł X9 totalnie sie nie opłaca wsumie to tarczki bedą jecze wmiare chyba pokombinuje troszke ze sprezynami i olejem :smile: :lapad: jakos sobie trzba radzic i powoli chyba bedzie trzeba zaczac myslec o nowym silniku jakis nowy model 250 ccm

Wie ktos gdze cos takiego mozna by znalesc taki silnik z osprzetem :evil::D:D

http://www.allegro.pl/item304368094_ktm_si..._380_cm_3_.html :flesje: to byłby najszybszy gokard na świecie :lalag:

Ciężko będzie kupić jakiś kompletny silniczek bo będziesz musiał zapłacić zaniego własnie ok 3000zł lub więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no jak juz wsadzać nowy silnik to przydało by ise zeby to było coś do czego będą części a nie jakiś kolejny archaizm bo wydasz na niego pewnie z 2000zł i zaraz znów coś padnie i będzie ta sama sytuacja. Moze od jakiegoś japończyka 125 albo coś takiego.

http://moto.allegro.pl/item301869690_kawas...125_silnik.html

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W GS nie tylko sprzęgło to drogi interes... wogole jak ci cos padnie w tym to tylko plakac do nich poprostu nie ma czesci(tłok pasuje chyba od SX 98) a tak to tragedia(wiem bo mialem takiego) lepiej bedzie kupic silnik od jakiegos japońca 125 albo 250 najlepiej to juz bedzie konkretnei zamiatalo a czesci dostaniesz wszedzie :clap: Albo od EGS 380 co Gawron podal link :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak dlatego sie zastanawiam nad jakims silnikiem ale nie krosowym tylko od normalnej szosówki mam na mysli GS 500 albo Kawasaki er5 normalny 4 sow tylko ciezar moze mnie zaskoczyc niewiem ile taki moze wazycz silniki krosowe sa dośc lekkie :biggrin: :wink: od takiej szosówki niewiem nie potrzbauje ultra lekkich sprzetów bo nie jezdze zawodowo tylko hobbystycznie :D a z pozatym takie pytanie czy czesci do nowych krosów sa takie drogie czy poprostu ktm jest taki drogi bo jak bylem to goscu brał zebatki do skrzyni na 3 i 4 bieg kazda kosztowala okolo 700-800 zł lol w silniku szosowym chyba czesci sie mniej zuzywaja:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak dlatego sie zastanawiam nad jakims silnikiem ale nie krosowym tylko od normalnej szosówki mam na mysli GS 500 albo Kawasaki er5 normalny 4 sow tylko ciezar moze mnie zaskoczyc niewiem ile taki moze wazycz silniki krosowe sa dośc lekkie :biggrin: :wink: od takiej szosówki niewiem nie potrzbauje ultra lekkich sprzetów bo nie jezdze zawodowo tylko hobbystycznie :D a z pozatym takie pytanie czy czesci do nowych krosów sa takie drogie czy poprostu ktm jest taki drogi bo jak bylem to goscu brał zebatki do skrzyni na 3 i 4 bieg kazda kosztowala okolo 700-800 zł lol w silniku szosowym chyba czesci sie mniej zuzywaja:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z pozatym takie pytanie czy czesci do nowych krosów sa takie drogie czy poprostu ktm jest taki drogi bo jak bylem to goscu brał zebatki do skrzyni na 3 i 4 bieg kazda kosztowala okolo 700-800 zł lol w silniku szosowym chyba czesci sie mniej zuzywaja:D

Ceny części do wiekszości crossówek są dość wyrównane. No takie elementy które nie są traktowane jako części eksploatacyjne i nie wymienia sie ich sezonowo czyli jakieś trybki, wodziki, dekielki zawsze są drogie.

 

No a w silniku motocykla szosowego części zdecydowanie mniej sie zużywają. Motocykl szosowy pod względem eksploatacyjnym można spokojnie traktować jak zwykłe auto. Natomiast silnik corssówki jak auto WRC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...