Skocz do zawartości

Opony


Rekomendowane odpowiedzi

Na moto bazarze czesto wystawiaja sie sprzedawcy z ciekawymi ofertami cenowymi opon. Niesteyo statnio jak byl w lodzi to za pozno przyszedlem i wszystko co bylo ciekawe zostalo sprzedane. Ma ktos moze namiary na takich ludzi albo sam sie zajmuje sprzedaza? Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego szukasz ?? Może ja coś pomogę ...

 

Zalezy jakie sa ceny myslalem o roznych mozliwosciach (120 i tyl 180)

 

-michelin power ct2

-dunlop sp max qualifier

 

Podaj ceny opon jak możesz sportowych i sportowo-turysyyucznych z michelin, dunlop i pirelli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzien dzisiejszy mam na miejscu :

Dunlop Sportmax Qualifier 120/70 + 180/55, cena 799zł (ostanie 2 komplety !!)

Michelin Pilot Sport 120/70 + 180/55, cena 799zł

Oprócz tego mogę sprowadzić dowolny komplet, z tym że cena będzie już nieco wyższa, np:

- Dunlop Roadsmart 120/70 + 180/55 - 1000zł

- Michelin Pilot Power 2CT 120/70 + 180/55 - 1150zł

i inne :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Michelin Pilot Sport niestety nie mialem kontaktu,

ale Dunlop Sportmax Qualifier wypasiona guma... :flesje: jeszcze ani razu mnie nie zaskoczyla ... :cool:

bardzo dobrze trzyma na mokrym jak i na suchym

 

ja bym wybrał dunlopka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam pilot powery :biggrin: Mój kumpel zakupił qualifiery a ja pilot powery, i obydwaj stwierdziliśmy, że nie ma porównania, na korzyść michelina. Za tą cenę zdecydowanie polecam, ja za sam tył dałem chyba 550 zł... a co do pilot powerów, to przy zakupie zwróć uwagę czy nie są z wadliwej partii. Michelin prowadził akcję wymiany przednich gum w tym rozmiarze.

Edytowane przez Wiertara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam pilot powery :biggrin: Mój kumpel zakupił qualifiery a ja pilot powery, i obydwaj stwierdziliśmy, że nie ma porównania, na korzyść michelina. Za tą cenę zdecydowanie polecam, ja za sam tył dałem chyba 550 zł... a co do pilot powerów, to przy zakupie zwróć uwagę czy nie są z wadliwej partii. Michelin prowadził akcję wymiany przednich gum w tym rozmiarze.

 

A jak to sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzic wadliwa wersje kapcia... :crossy: A nie jak roznice sprawdzic :clap:

 

 

chybo chodzilo jak sprawdzic jaka to wadliwa partia.

W SM 12/07 chyba byla reklama.

 

Właśnie chodziło mi o to jak sprawdzić że jest to wadliwa wersja. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Dunlop Sportmax Qualifier wypasiona guma... :clap: jeszcze ani razu mnie nie zaskoczyla ... :clap:

bardzo dobrze trzyma na mokrym jak i na suchym

 

Na ilu gumach juz smigales ? i jak ?

 

Michelin

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodziło mi o to jak sprawdzić że jest to wadliwa wersja. Pozdr

 

Nie pamiętam dokładnie, była o tym cała strona we wszystkich gazetach motocyklowych, prowadzili akcje wymiany za darmo. Pamiętam, że dotyczyło to przednich gum "made in france". Był jeszcze jakiś szczegół, ale nie mogę tych gazet znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...