Skocz do zawartości

Narzędzia neo - co o tym sądzicie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Dzisiejszy temat rozchodzi się o jakość narzędzi firmy Neo. Wiem tyle że firma weszła na rynek niedawno, a jak pytałem się dilera Neo i Stanley'a to jakość ich jest porównywalna, a cena jednak nieco mniejsza. Co wy o tym sądzicie? Pozdro :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzają się.Przoduje Beta ale ogólnie jest kilka firm tańszych i dobrych między innymi Neo.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neo to cos jak Stanley, dobre materiały ale niepotrzebnie pochromowane i takie cukierkowo kolorowe, bo to wszystko tylko kosztuje a na walory praktyczne nie ma wpływu. Klucz ma być z dobrego materiału, to jest najważniejsze.

Ja mam różne sestawy kluczy firm których nazw nawet nie pamietam, ale są bardzo dobrej jakści. Jeżeli to ma być pierwszy zestaw kluczy który kupujecie to lepiej jakiś nie za wielki, tak żeby były najważniejsze klucze. A jezeli naprawde chcecie mieć dobrze wyposażony warsztat to najlepiej kupić kilka różnych zestawów, a nie jeden ze wszystkim kluczami, bo napewno nie będzie tam wszystkich kluczy. No chyba ze kogoś stać na profesjonalny zestaw, za 4 cyfrową kwote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neo to marka firmy Topex i dlatego do mnie nie przemawia. Ja kupiłem parę lat temu komplet w obi mają swoją markę nie pamiętam jak sie nazywa miały 4 gwiazdki. Grzechotką można odkręcać koła, klucze przetrwały remont traktoru i skrzyni biegów w Lublinie, pracę w gospodarstwie nie tylko jednym, często porzyczam. ogólnie są ok polecam. Aha zapomniałem polecił mi te klucze serwis, który serwisuje w mojej firmie wózki widłowe i używa ich ciągle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neo sprowadza ta sama firma co Topex, Pegasusa itd. Są to prawie najlepsze narzędzia od tego importera. Mam jeden zestawik i chwalę go sobie, może dlatego że mam za darmo :icon_mrgreen:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Neo to przyzwoita cena i bardzo dobra jakość.Używam tych narzędzi codziennie w pracy.Grzechotki wytrzymują, nasadki nie pękają nie tracą wymiaru.Jedyny mankament to wycierające się napisy określające wymiar nasadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...