Skocz do zawartości

olej w lagach


krawcu2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich mam kolejny problem z ilością oleju w lagach w motorze yamaha yzf 750r ile zaleca producent bo nie mogę tego znaleść a serwisówki jakoś nie da się zciągnąć ze strony podanej na forum z góry dziękuję za pomoc.

 

Witam

 

... da sie sciagnac a jesli juz naprawde nie dajesz rady i jestes zainteresowany serwisowka napisz do mnie na priv udostepnie Ci ja z mojego serwera :)

 

pozdrawiam

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki miałes wczesniej???????? Ja w tym sezonie nalałem 20w i okazał sie za twardy(zawiecha prawie w ogóle nie chodziła tak jak powinna). Jesli masz juz mocno ztyrane zawieszenie to może 20w jest ratunkiem, ale proponuje 15w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie jaki olej był wcześniej nie wiem bo od kupna jeszcze nie wymieniałem a 20w kupiłem bo facet w sklepie powiedział że taki bedzie doby zaleje go jutro i zobaczymy jak będzie ok to zostawie a jak bedzie jak wóz drabiniasty to zawsze idzie wymienić - dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie jaki olej był wcześniej nie wiem bo od kupna jeszcze nie wymieniałem a 20w kupiłem bo facet w sklepie powiedział że taki bedzie doby zaleje go jutro i zobaczymy jak będzie ok to zostawie a jak bedzie jak wóz drabiniasty to zawsze idzie wymienić - dzieki za pomoc

 

obawiam sie, ze roznicy w pracy silnika nie odczujesz do momentu kiedy ewntualnie bedzie juz za pozno... nie eksperymentuj, sprawdz w manualu tam do tego motocykla dedykowany jest olej 10W40. Nie zalewaj go dwudziestka zwlaszcza jak chcesz go odpalac i jezdzic nim teraz w niskich temperaturach.

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam sie, ze roznicy w pracy silnika nie odczujesz do momentu kiedy ewntualnie bedzie juz za pozno... nie eksperymentuj, sprawdz w manualu tam do tego motocykla dedykowany jest olej 10W40. Nie zalewaj go dwudziestka zwlaszcza jak chcesz go odpalac i jezdzic nim teraz w niskich temperaturach.

yyy... ten.... jakby to Ci powiedzieć, ale tu chyba mowa o oleju w lagach a nie silniku :icon_mrgreen:

pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy... ten.... jakby to Ci powiedzieć, ale tu chyba mowa o oleju w lagach a nie silniku :icon_eek:

pozdroo

 

przepraszam oczywiscie :icon_eek: moj poprzedni post uwazam za niewazny :)

 

pozdrawiam

 

PS. ja bym wlal 15W ale tak jak mowiles pojezdzisz i zobaczysz czy o to Ci chodzilo moze bedzie ok, zalezy jak bedziesz jezdzil i dodam jeszcze jako ciekawostke, ze oleje te mozna mieszac ze soba w roznych proporcjach dla uzyskania pozadanego efektu ale to juz taka zabawa :icon_eek:

Edytowane przez JanuszK30

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...