Skocz do zawartości

KX 125 - Zielona Góra


Rekomendowane odpowiedzi

Stary wez mnie nie wkurwiaj! papiery są od motocykla, wszystkie numery zgadzaja się z ramą. W dokumentch pisze kx 125, motocykl wyrejestrowany, nie wiem jaki to rocznik więc sugeruje się papierami!

Pikus91 już Ci mówiełm 5 razy że w tamtej husce nic nie robiłem, nie dociera?

Moto33 najpierw musiałyby te Twoje cross'y przejść przegląd i musiał byś je zarejestrować, więc raczej nici z tego Twojego salonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary wez mnie nie wkurwiaj!

moze troche grzeczniej :buttrock: to nie obora....

 

Ale macie problem, pofaj nr. ramy i silnika, ktoś zadzwoni do servisu i bedzie wszystko jasne chociaz dla mnie sprawa jest jasna, to moze byc KDX z 99 ale napewno nie KX

dla porownania:

http://www.bikepics.com/pictures/1163101/

 

widze ze zalozyles konto na bikepicsie i wrzuciles tego peudo KX-a na 99 rok, czy mi sie wydaje czy jestes slepy, nie widziesz ze twoja maszyna nie ma nic wspolnego z innymi??

Edytowane przez damian-kmx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, widze że się nie rozumiemy... Nie obchodzi mnie to czy ma coś wspólnego z innymi maszynami czy nie ma, w papierach jest napisane 99 i koniec. Nie jest to żaden pseudo kx, poprostu ma sciągniętą tablice na numer i założoną lampe, z tyłu ma podpięty błotnik, poprowadzoną instalacje i to wszystko. Kolega prosił o poradę więc mu pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokrywa magneta od kdx-a. Nozka boczna w KX dziwne? rozumiem dospawana? Czujniki stopu zobacz czy sa w tylnej i przedniej pompce. podnozki dla pasazera w KX-ie? Miejsca na kierunkowskazy w KX-ie?

 

Jest to KDX tylko ze ladne zrobiony:)

 

Moja porada jest wyzej napisana czyli:

Jimmy jesli widziales ze kazdy jego motocykl byl dobry to sie mylisz:) kumpel od niego kupil husqvarne wr360 i byl taki luz na korbowodzie ze wysypaly sie iglieli zmielil to tlok reszta wiadomo koszt 2tys zl. Wlasciel mowil ze nie bylo nic grzebane przy silniku a byl tam czerwony silikon i polskie lozyska fag-a:) Zrobil na tym motocyklu okolo 200km. Czemu sprzedal? nie chce powiedziec:) Jedynie z tego co mowil to sie okazalo ze byl nowy olej. Wiec wnioski sami sobie wyciagnijcie:)

 

Ja bym od kolegi sobie odpuscil motocykl

Edytowane przez pikus91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju ludzie mówie ze to jest kx, wiem bo miałem kiedys kdxa i potrafie porównać. Taka pokrywa magneta jest w KXach, Nóżka boczna ? Gdzie tam widzisz nóżke boczną, owszem jest tylko uchwyt na nóżke i nie przyspawany lecz dokręcony śrubą która trzyma także tylną część ramy. Czujnik stopu jest jakoś kombinoway w tylnej pompce uszczelniony jakąś masą. Podnóżków pasażera nie ma, a kanapa jest tak samo długa w kdxach jak i w kxach. Miejsce na kierunki, bo dokupiona owiewka która ma homologacje, i tylny zadupek.

Twoje zdanie kolega już poznał. Motocykl jest ładny, technicznie również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak Krzysiek_1234 podziękuję za to moto. Za te pieniądze znalazłem 100% KX 250 1997 w stanie perfect, więc wolę zainwestować w niego. Pozdrawiam, i udanej sprzedaży!

 

dzięki wszystkim za komentarze!

 

pzdr

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...