Skocz do zawartości

Nowy prosi o radę.


Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam, ze napaliłem sie na ten sprzęta jak BYK. Z nieciepliwościa czekam na 1 ciepłe i such dni.

I tu złamałeś pierwszą zasadę nabywania używanego motocykla - nie napalać się. . Dobrze kogoś wziąć ze sobą żeby na spokojnie obejrzał motocykl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie to co napisalem tylko wtedy jezeli nigdy wczesniej nie jezdziles V2 i nie wiesz czego sie po nich spodziewac, jezeli jednak jezdziles to obylo by sie bez takich akcji. To po prostu inny swiat niz cztery w rzedzie.

 

 

Z tego co mi wiadomo VN 800 to też V2 i nie widze wiekszych problemow z jazda po przesiadce z Horneta czy na Horneta :icon_question: Ale mniejsza o to. :bigrazz:

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak zwana jazda na polsprzegle, na poczatku jazdy V2 chyba wszyscy stosuja te technike, a przy TL1000R tak jak pisze Cabaniero to ja sobie inaczej nawet nie wyobrazam. Imo na SV 650 z czasem sie z tego rezygnuje bo moc nie jest zbyt duza ale to jest V2 wiec na niskich biegach i na lekko otwartym gazie po prostu nie jedzie sie plynnie.

Też tak początkowo jeździłem :biggrin:

 

Kronos - spróbuj wylać kubeł zimnej wody na siebie i się nie napalaj - bo emocje źle doradzą. Miałem parkingówkę na swojej Zuzce - skończyło się na złamanej klamce sprzęgła, zarysowanym lusterku i kierunkowskazie (złożył się pod owiewkę i przy okazji porysował naklejkę). Mam crashpady, więc może to one uratowały owiewkę. Chociaż ciężko mi wyobrazić sobie jaka parkingówka doprowadza do połamania plastików. Może taka:

http://pl.youtube.com/watch?v=Vy2ci8a3GSA&feature=related

Cerb zwrócił uwagę na ogranicznik - musisz go obejżeć.

 

Svka jest lekka, do opanowania, tylko z gazem musisz uważać. Cerb napisał wszystko :crossy:

Edytowane przez Kirek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki Panowie teraz tak:

Jaki Kask ?

jaka kurtka ?

Tylko proszę bez cenowej przesady ja już się wybebeszam finanowo na motocykl :icon_mrgreen:

A gdyby ktoś miał instrukcje użytkowniak SV w wersji elektronicznej, będę zobowiązany.

Edytowane przez Kronos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki Panowie teraz tak:

Jaki Kask ?

jaka kurtka ?

Tylko proszę bez cenowej przesady ja już się wybebeszam finanowo na motocykl :biggrin:

Ilu motocyklistów - tyle opinii. Poszukaj na forum - kilka tematów się znajdzie.

Ja mam Suomy Vandal, kurtkę (Shield)i spodnie(Scorpion) Modeki. Wszystko razem daje radę, ale kask zmieniłbym na cichszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tornado albo tiger....

 

Ray, jak widzę dobry humor cię nie opuszcza... szkoda, że użyteczność kolejnej twojej wypowiedzi stoi w rażącej opozycji do skwapliwości, z jaką sadzisz takie g**ane kwiatki :lalag:

 

wracając do meritum pytania: odsyłam do działu "co jak kupić", jest mnóstwo opinii, przykładów, cen, linków. osobiście przypadł mi do gustu wątek pt. "ciuchy ze średniej półki" (albo jakoś tak): sporo konkretów, z cenami, itd

to samo dotyczy wyboru kasku, jest nawet temat przyklejony "kaskowy ranking" oraz w diabła pytań "kask do 500/ 750 /800 /850 zł" z pojedynczymi poradami

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Genialne prowadzenie, calkiem dobre zawieszenia, swietne hamulce (dla mnie sa ok), leciutki, malo pali, wtrysk paliwa, obsluga prosta ja konstrukcja cepa, regulacja wtryskow i zaworow co 24 tys km, dzwiek tlumika (oczywiscie nie orginalu) i silnik a wlasciwie wypadalo by napisac DZWIEK i SILNIK i postawic ze dwadziescia wykrzyknikow.

Cerb - zdrajca. Właśnie sprzedał swoją Zuzkę :lalag:

 

Usprawiedliwia go tylko to, że szuka Sv1000 :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ray, jak widzę dobry humor cię nie opuszcza... szkoda, że użyteczność kolejnej twojej wypowiedzi stoi w rażącej opozycji do skwapliwości, z jaką sadzisz takie g**ane kwiatki :biggrin:

 

 

Nie powinienes sie czepiac mojej wypowiedzi - jest ironiczna w pewnym sensie. Są to kaski w niskich cenach.Powinienes sie raczej doczepci do jego wypowiedzi, ze pyta o cos o czym bylo 100000 razy i nie uzywa opcji szukaj !

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęc niestety nie ma bo to nie jest oferta z netu tylko od znajomego. Nie mam tez powodów aby poddawac w watpliwosc to co mówi o stłuczce.PWWP rozumiem, ze Twój model to jest ten po lifcie ?

 

 

po lifcie, tu masz linka, cena 13000zl: http://www.allegro.pl/item301022414_suzuki...ok_13500zl.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...