Skocz do zawartości

Yamaha XT 600 koła 17'-da rade jeżdzić w teren?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

Jestem tu nowy i mam pytanie..

 

Czy na Yamaszce XT 600 z w tej chwili założonymi kołami 17' (przerobiony na pseudo streeta) po założeniu porządnych gum ale w tym rozmiarze czyli 17 cali przód i tył da rade w jechać w lekki, nie hardy teren czy grozi to śmiercią? :icon_mrgreen:

 

Czy też trzeba zmienić koła na większe ? (koszta....)

Pytam, bo zastanawiam się nad kupnem takiej maszyny przywiezionej z Francji...

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szutrowkach albo na polnej/lesnej drodze dasz rade, ale jak przyjdzie przejechac przez jakas przeszkode, z taka mala srednica kola bedzie problem :D Jesli ma byc to maszyna typowo w teren to napewno mysl o zmianie kol. ( o ile xt moze byc typowo w teren :icon_evil: )

Edytowane przez peter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Jestem tu nowy i mam pytanie..

 

Czy na Yamaszce XT 600 z w tej chwili założonymi kołami 17' (przerobiony na pseudo streeta) po założeniu porządnych gum ale w tym rozmiarze czyli 17 cali przód i tył da rade w jechać w lekki, nie hardy teren czy grozi to śmiercią? :banghead:

 

Czy też trzeba zmienić koła na większe ? (koszta....)

Pytam, bo zastanawiam się nad kupnem takiej maszyny przywiezionej z Francji...

 

Pozdrawiam...

Po to są przednie koła takie duże w cross/enduro żeby kierowca nie czuł tak tego dobijania na dziurach(mniejsza koło wpada w większe dziurach) ,przejazdach przez kołki/drzewa itd. Czuć ogromną różnicę w jeździe na przednim laczku 17' i 21'. Więc jak coś to przednie koło powinno stykać do enduro bo w teren to nie za przyjemnie sie jeździ.

Na tył 17' i przód 21' powinno sie wmiarę dobrze jeździć.

Edytowane przez Moto33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...