Skocz do zawartości

CBR929 zawór wydechowy


lukaszcbr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak wyregulowac zawór wydechowy w tymze to modelu?? Czy mozna to zrobic samemu czy konieczne jest odwiedzenie serwisu?? Jesli tak to ile taka regulacja kosztuje?? przy schodzeniu z obrotów brzeczy przy tlumiku?? czy jak nie wyreguluje tego cos moze sie stac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wyregulowac zawór wydechowy w tymze to modelu?? Czy mozna to zrobic samemu czy konieczne jest odwiedzenie serwisu?? Jesli tak to ile taka regulacja kosztuje?? przy schodzeniu z obrotów brzeczy przy tlumiku?? czy jak nie wyreguluje tego cos moze sie stac??

po samej treści twojego posta można wnioskować, że powinieneś oddać moto do mechanika.

pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz za duzy luz to raczej cyka nie brzeczy... A jak za mały to jest to nie do usłyszenia...

 

Tak naprawdę cieżko powiedzieć co Ci tam brzeczy :)

 

Pomierzyć luzy to rzadna filozofia - dobry szczelinomierz na allegro to wydatek około 50zł.

Po takich pomiarach bedziesz wiedział czy w ogóle jest sens oddawac moto do regulacji - nikt Cie nie przekręci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wsyscy jesteśmy mądrzy, ech.... szkoda gadać:D właśnie spojrzałem na temat i olśnienie! przecież kolega pytał o ZAWÓR wydechowy, a my mu tutaj radzimy o regulacji zaworów. :) lukaszcbr wyprowadź nas z błędu i napisz o czym mowa :D

pozdroo

Edytowane przez gawlik.bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa o zaworze wtdechowym a nie zaworach, chodzi o EXUP. Wejdz na http://forum.fireblade.pl/ tutaj temat byl poruszany kilka razy tylko musisz poszukac. Ogolnie to z manualem mozesz zrobic bo jest to opisane albo poszukaj na tym forum wiem ze bylo bo sam z tego opisu korzystalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak chodzi o ZAWOR WYDECHOWY a nie o regulacje luzow zaworowych. czytalem na forum fireblade i jest tam opisane tylko po przeczytaniu tego ciezko sie zabrac samemu bo nie do konca jest to jasne, dlatego pytam moze ktos to robil i potrafi wytlumaczyc jak samemu wyregulowac, a jesli nie to moze chociaz ktos robil to w serwisie i wie jaki koszt jest....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kolega udzielił ci całkiem słusznej rady, bo piszesz głupoty.

 

skoro tak sie czepiamy szacunku to: Ci pisze się z dużej litery to raz. a po drugie nie sądze zeby kolega pisał głupoty, bo ma problem i się radzi...

 

a do kolegi od hondy mam pytanie: czy jestes w stanie powiedziec która część wydechu Ci brzęczy? czy zauważyłeś jakieś nie normalne zjawiska w sferze oddawania mocy? kiedy brzęczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzeczy gdy motocykl schodzi z obrotow i tylko wtedy. Brzeczy gdzies w kolektorze tego jestem pewien ,a z oddawaniem mocy to nie wiem bo tylko dwa razy jezdzilem i jak dla mnie to ciagnie duzo lepiej niz poprzednik sc28 :clap:

 

a jak możesz to sprawdź czy jest możliwość taka żeby brzęczało jak moto stoi na luzie... o co mi chodzi... nie wiem jak u Ciebie jest łączony kolektor. w mojej starej hondzie brzęczało połączenie rur z poszczególnych cylindrów w kolektor. wystarczyło odkręcenie jednego z kolanek i przykręcenie pod innym naprężeniem. pomogło i nigdy więcej nie słyszałem jej :) może pod takim kątem sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...