Skocz do zawartości

Petycja o tor


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

O dawno mnie tu nie bylo :banghead:

 

Ale jest taka akcja. Pytanie kieruje do ludzi z Olsztyna i okolic.

 

Razem z kilkoma kolegami z Barczewa mamy pomysł a żeby napisac petycje do burmistrza naszego miasta z prośbą o udostępnienie jakiegoś terenu pod budowę toru motocrossowego.

 

Jeśli ktoś chciałby się do nas przyłączyc to walcie na gg

 

Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie bym do czegoś takiego sie przyłączył tylko trochę daleko miałbym.(do Olsztyna mam 50km)

Sam tak myślałem zrobić ale u mnie w okolicy malućko jest z-cross'owanych wiec lipa. Ja u siebie coś dowiem sie jak to jest z takimi torami. ;)

Tak właśnie myślę że nici z tego bo w olsztynie jest tor. Ale sam pomysł dobry. :rolleyes: :wink:

Edytowane przez Moto33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watpie zeby wam sie udalo, zwlaszcza ze w odleglosci 10 km macie tor na lubelskiej, idealna lokalizacja, mozecie smialo offroadem pociac i po 15 mintach jestescie na torze, ktory jest konserwowany przez olsztynski klub

jak na moje to zrobcie sobie lepiej tor na "dziko" dowiadujac sie wczesniej, czy ziemia nie nalezy do prywatnej osoby

 

mlodzi, ambitni, a pewnie na gadaniu sie skonczy ;)

troche krytycznym okiem na to patrze, bo zalatwialem niejedna sprawe w roznych urzedach. a wiem, ze miasto czy gmina nie lubi oddawac swojej ziemi za darmo

 

czekam na dalsze info o postepach w realizacji planu :wink:

p.s. jak sie zrobi troszke cieplej i skonczy sie sesja (czyli okolice marca), to moze byscie wpadli do nas? moznaby posmigac razem. w kupie razniej, bo jest motywacja zeby wyprzedzic kumpli przed soba :rolleyes:

Edytowane przez thefex

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobowac zawsze warto ale musicie sami podac lokalizacje, wielkosc terenu, czy jest w poblizu zabudowan, i w koncu podac uzasadnienie, ktore nie moze brzmiec: bo nie mamy gdzie jezdzic/trenowac.

 

Tak jak napisal defeks ;p szanse jak wygrana w totka.

 

Aby trenowac na lubelskiej trzeba miec zgode motoklubu- tak oficjalnie :) Z barczewa macie nawet chyba szybciej niz ja - zanim przebije sie przez centrum to 25 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę idea godna ale... nie dacie rady i nie trzeba się bać tego słowa :crossy: . Popatrzcie, taki lubelski KM Cross naprawdę ma wielkie z tym problemy, mając przy tym worek argumentów i "wtyki" jak sądzę. Sami zobaczcie jak to wygląda, ręce opadają ale walczyć trzeba w imię :crossy: :crossy:

:icon_question: 1, 2, 3, i wreszcie 4 ... może wreszcie? :crossy: .

 

Pzdr.

Edytowane przez rispekt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za słowa otuchy. :icon_question:

Niestety wiemy z czym to sie wiąż ale mamy nadzieje że damy rade.

 

Póki co złożyłem podanie do burmistrza.

 

A widzę że u Ciebie rispekt rzeczywiście lipa.

 

Będziemy próbowac jak coś się ruszy to dam znac :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, z tym "nie dacie rady" to chyba za bardzo się zagalopowałem :wink: . Oczywiście działajcie bo trzeba! Proponuję np. zadzwonić do włodarzy KM Cross i podpytać jak taktycznie zagrywać w takiej sytuacji. Mając jakieś wskazówki zawsze łatwiej. Trzymam kciuki :icon_exclaim:

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym że bacia mojej dziewczyny jest radna. :buttrock: Dostałem błyskawiczną odpowiedz na swoje podanie. NIE

 

Ale nie tak całkiem nie. Powiedziała mi żebyśmy wybrali parę miejsc które by się nadawały i wtedy do nich napisali. I jeśli któreś z nich będzie należało do gminy to raczej bez problemu zostanie nam użyczone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gratuluje :crossy: :crossy:

 

Czym robicie? Łopatami czy ciężkim sprzętem?

Macie jakiś projekt czy na 'miejscu' wszystko ustalacie?

Długi będzie :crossy: ??

A i ile was tam jest?(do łopaty oczywiście :icon_evil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwirownia jest jak jedziesz z Barczewa w strone Jezioran. Zaraz za Kronowem skrecasz w las. Ciezko trochę wytlumaczyc musialbys sam zobaczyc. :crossy:

 

Narazie robilismy łopatami. Ale czekamy az koles bedzie miał chwile czasu to wpadnie z ciężkim sprzetem :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...