Skocz do zawartości

YT poscig


gogulas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bede wnikał w to, ze tym akurat motocyklem dało sie odstawić ta Vectre...

Ale jestem zdania ze wdając sie w ten poscig Policja znacznie zwiększyła ryzyko powstania jakiejs masakry na drodze z udziałem motocyklisty i samych siebie włącznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez !!! ja tez !!!! :icon_mrgreen:

 

 

 

a kierowca totalna pi*da czy jak? 230max wyciagnac z 954? tyle to ja jezdze do rodzicow na obiad jak nie chce sie spoznic pfff... ale zeby uciekac z taka V???

 

jak moi koledzy z vectry WI czytaja to co pisze, zapraszam na maly sparing od kwietnia / maja i moja nowa przyjaciolka ;):D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez !!! ja tez !!!! :icon_mrgreen:

a kierowca totalna pi*da czy jak? 230max wyciagnac z 954? tyle to ja jezdze do rodzicow na obiad jak nie chce sie spoznic pfff... ale zeby uciekac z taka V???

 

jak moi koledzy z vectry WI czytaja to co pisze, zapraszam na maly sparing od kwietnia / maja i moja nowa przyjaciolka :buttrock::D:D

 

 

Dokładnie kierowca to był totalny leszszyk. Więc trafił najlepszy policjant na leszczyka bez prawka na moto i się jarali w TVN Turbo jak to nasza polska super wyposażona władza w Vectry V6 złapała szaleńca na mototcyklu, i już żaden mortocyklista szaleniec nie może się czuć pewnie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powienno być takich pościgów, o wiele więkeksze zagrożenie ze strony policji niż że strony moto, ale (...) policja mogła stanąć w świetle chwały że załapała motocykliste

 

Gdyby tablica rej nie byla na zawiasach, moze policjant zadowoliby sie nagraniem wyczynow goscia bez proby zatrzymania.

 

Dziwnie czyta sie zdanie "o wiele większe zagrożenie ze strony policji", jesli prawda jest ze biker nie mial prawka na moto (ani na auto?). A niby dlaczego wieksze? P jak sadze byl lepiej szkolony do takich poscigow co dowiodl lapiac bikera.

Poza tym to biker stworzyl zagrozenie a reakcja P byl tylko normalna tego konsekwencja. To ze nie stac nas w Polsce na cywilizowane metody scigania to znaczy ze trzeba tego zaniechac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest vectra 3,2 v6 250 koni, każda 600 bez problemu go zrobi. (ona max 240, ale naprawdę to 225-230).

 

Pan policjant przegiął straszliwie - stwarzał bardzo duże zagrożenie na drodze (jak wymijanie na pasie dojazdowym z prędkością 200.

 

Zauważcie, że te ich liczniki "trochę"dziwnie działają, leci 140 na początku, widać prędkość, przy końcu filmu bierze łuk drogi, na którym max 90, a na blacie 160.. hmmm

 

Następna sprawa to sytuacja około 30 sekundy. Za to powinni psa zwolnić. Mijał krótką dojazdówką, miał załączone światła i dźwięk, jeżeli przed busem gość zjechałby odrobinę w lewo - co jest normalne słysząc sygnał i chcąc puścić środkiem - rozpierducha jakich mało.

 

Motocyklista frajer max.

 

Odskakuje startując na skrzyżowaniu - potem, jeżeli jest przerwa między barierkami a najlepiej ze słupkiem po środku - np przejście dla pieszych, szybki stop i już jedzie w przeciwnym kierunku - pies jedzie dalej prosto aż ma możliwość zawrócenia.

wystarczy zjechać na chodnik, przejechać 50 metrów - oczywiście na pasie "pod prąd" - pies się nie przeciśnie a my mamy zapas minuty.

 

Pies nie może wjechać ci na dupę ani zepchnąć - czyli nie może zrobić prawie nic.

 

Następna sytuacja - około 2.05, mijał na zwężeniu tira, przecież mógł przyhamować, pies mu w tyłek nie wiedzie - też przychamuje, tylko że za 100 metrów motocykl spoko jedzie koło tira (zmieszczą się) a pies musi przychamować i się wlecze za tirem hahahahaha

 

Uciekałem już beemką przed wektrą (na śląsku) i zrobiłem ich na zawijkę.

 

prawy pas tir, oni około 150 metrów za mną na lewym - myk przed tira, potem na awaryjny pas (z prawej strony) po cheblach i sręt w prawo - oni się zorientowali ale przejechali (bo tir im zasłaniał zakręt i tyle. Skręciłem potem w prawo (czyli jechałem równoległą wiejską drogą ale w przeciwnym kierunku) i tyle mnie widzieli.

rejestracja (jak zwykle) ochlapana błotem nikt się nie zgłosił do właściciela (mojej dziewczyny) z mandatem czy wezwaniem.

 

Jeszcze jedna sprawa.

 

W turbo troche inaczej wyglądał ten film (oczywiście nie pokazali głupiej jazdy psa - ryzykanckiej). Chłopak w końcu ich odszedł, oni dymali za nim około 200 - coś koło minuty lub więcej . Poprostu go zgubili, droga jednak kończyła się w jakimś miasteczku rondem. Frajer z motocykla - uwaga ZAWRÓCIŁ!!!! i go zablokowali. Zwróćcie uwagę że w 3,47 i 3,48 są DWA MOTOCYKLE - czyli na samym końcu doganiają nie ten co trzeba motocykl - a tamten jakby w prezencie w nich wjeżdża przodem (tamten motor dalej jedzie)!!!! (granatowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zauważcie, że te ich liczniki "trochę"dziwnie działają, leci 140 na początku, widać prędkość, przy końcu filmu bierze łuk drogi, na którym max 90, a na blacie 160.. hmmm

 

 

Też mnie troche zastanawiało. Taki zakręt przy 100 pewnie zakończył by się poboczem.

Dobrze, że chłopak się nie rozwalił. Bo myślałem że tak się filmik skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie ścigać takiego barana na motocyklu, bo jest to zagrożenie dla bezpieczeństwa innych, a przede wszystkim jego!!! to po co w ogóle jest policja? Niech byle kmiot myśli sobie że z widłami wyskoczy a oni dadzą sie pobić lub zabić bo nie wolno im już praktycznie używać broni!! Tylko tym razem jechał na moto cymbał, który uciekał z błahego powodu, pewnie ze strachu, że nie miał dokumentów. Ale gdyby to był gangster, który przed chwilą zabił np. właściciela kantoru, to co byście wtedy powiedzieli? Ze trzeba mu odpuścić? A na pierwszy rzut oka każdy uciekający wyglada tak samo. Jeżeli chcemy żyć w bezpiecznym kraju to policja powinna mieć ogromne uprawnienia, włącznie ze strzelaniem do takich ludzi. Jeżeli uciekasz, to ponosisz konsekwencje na własne życzenie.

I powienieneś odpowiadać nie tylko za wykroczenia drogowe podczas pościgu, ale również za usiłowanie zabójstwa w stosunku do innych uczestników ruchu. I kara to nie mandat ale kilka lat pudła. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie ścigać takiego barana na motocyklu, bo jest to zagrożenie dla bezpieczeństwa innych, a przede wszystkim jego!!! to po co w ogóle jest policja? Niech byle kmiot myśli sobie że z widłami wyskoczy a oni dadzą sie pobić lub zabić bo nie wolno im już praktycznie używać broni!! Tylko tym razem jechał na moto cymbał, który uciekał z błahego powodu, pewnie ze strachu, że nie miał dokumentów. Ale gdyby to był gangster, który przed chwilą zabił np. właściciela kantoru, to co byście wtedy powiedzieli? Ze trzeba mu odpuścić? A na pierwszy rzut oka każdy uciekający wyglada tak samo. Jeżeli chcemy żyć w bezpiecznym kraju to policja powinna mieć ogromne uprawnienia, włącznie ze strzelaniem do takich ludzi. Jeżeli uciekasz, to ponosisz konsekwencje na własne życzenie.

I powienieneś odpowiadać nie tylko za wykroczenia drogowe podczas pościgu, ale również za usiłowanie zabójstwa w stosunku do innych uczestników ruchu. I kara to nie mandat ale kilka lat pudła. Takie jest moje zdanie.

 

:icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...