Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a Rebelek mi upierdolił spineczke biggrin.gif Coś musiał .................. było by to nie w jego stylu............buhahhahahahaha buttrock.gif

Ło żesz ty !@#$%^&* ...bo nowe Bandziory jakieś takie pedalsko słabe spinki mają...buhahahahahahahahaha ,w moim wyciągnąłem cały komplet z zadupka (8 albo 10 szt) i nic ....wszystkie całe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

Od dwóch tygodni posiadam Bandita 1200 z 2006 po przebiegu ok. 6 tys. km.

Sam już zrobiłem jakieś 600 km.

Trochę jestem zdziwiony spalaniem. Po Warszawie pali mi ok. 6, 5 litra, myślałem że będzie znacznie więcej palił. Co prawda jeżdżę dosyć spokojnie ale i tak jestem zdziwiony.

Mam pytanie , czy do tego motorku zakładać amortyzator skrętu , czy nie jest to konieczne.

Chciałbym wypowiedzi kolegów, którzy z ty jeździli.

I jeszcze jedno, czy ten motor ma tendencję do wpadania w shimy i na co jest najbardziej czuły.

Taka ciekawostka , w latach osiemdziesiątych przez kilka lat jeździłem CZ 350, nawet bardzo ostro i nigdy nie zdarzyło mi się aby motor dostał shime, ciekawe dlaczego teraz tak to się często zdarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahhh, ponad tydzień temu kupiłem B6, 350 mil już zrobione :buttrock: Na razie bezstresowo :crossy:

 

Fotki, pokazują też małe tuningi, typu dioda czy zwój kabli pod zegarami hah..:cool:

 

http://campperx.ca.funpic.de/fotosy/Zdjeci...koka/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, problem polega jednak na tym, że zarówno roczniki 2006 jak i 2007 mają tą samą pojemność silnika 650ccm (dokładnie 656), ale ten wcześniejszy ma gaźnik i jest chłodzony powietrzem/olejem, a rocznik 2007 ma wtrysk i jest chłodzony cieczą.

Oczywiście chłodzenie nie ma znaczenia przy wymianie wydechu, ale może ma wtrysk??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rochę jestem zdziwiony spalaniem. Po Warszawie pali mi ok. 6, 5 litra, myślałem że będzie znacznie więcej palił. Co prawda jeżdżę dosyć spokojnie ale i tak jestem zdziwiony.

Mam pytanie , czy do tego motorku zakładać amortyzator skrętu , czy nie jest to konieczne.

Chciałbym wypowiedzi kolegów, którzy z ty jeździli.

I jeszcze jedno, czy ten motor ma tendencję do wpadania w shimy i na co jest najbardziej czuły.

Spalanie faktycznie imponujące jak na B12....ciekawe jakie prędkości osiągasz i jak wysoko kręcisz motor?

Co do shimmy to niestety ma tendencje do wpadania w nią. Amorek jak najbardziej sie przydaje (czy jest shimmy czy jej nie ma).

Mam praktycznie nowe oponki ,łożysko główki ramy po kontroli i dociągnięciu a motocykl jednak czasami sobie "zadrży" :buttrock:

Pozdrówka LosBanditos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa................no wlaśnie, nie chwaliłem sie............zamontowałem szybe..............sam, a Rebelek mi upierdolił spineczke :flesje: Coś musiał .................. było by to nie w jego stylu............buhahhahahahaha :flesje:

 

napisz jak się z tym pomyka, ostatnio stwierdziłem ze gdyby firmowa szybka była 3/4 cm wyzsza chyba mniej by deło tak przy 140/150 mam racje czy złudzenie ??

 

 

 

Co do shimmy to niestety ma tendencje do wpadania w nią. Amorek jak najbardziej sie przydaje (czy jest shimmy czy jej nie ma).

Mam praktycznie nowe oponki ,łożysko główki ramy po kontroli i dociągnięciu a motocykl jednak czasami sobie "zadrży" :clap:

Pozdrówka LosBanditos

 

oj zadrży, zadrży zwłaszcza jak wolno i poprawiam rękawice a kiera wolna :flesje:

-acha chopy zapodajcie link z tapeta na pulpit B12 bo mi sie juz moja znudziła a nie moge znaleźć nic fajnego jesli to nie problem oczywiście :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shimmy w Bandziorze?!!? hmmm.........może z Kuframi i pasażerem ale tak to mi sie nic takiego nie wydarzyło :icon_mrgreen:

 

Co do Szybki to poprawa jest, wiać to wieje ale o wiele mniej i przy 150-160 km/h nie urywa głowy, nie trzeba sie kłaść na bak :flesje:

 

Gumbej, wejdź na http://www.bikepics.com/ tam cos znajdziesz :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po lewej stronie nie wyglada ze duzo odstaja, a po prawej to zawsze bardziej odstaja bo gmole robi sie symetryczne zazwyczaj wiec automatycznie bardziej odstaja.

 

zamontowalem ostatnio w moim B6 , crash pady, zastanawialem sie nad gmolami, ale wybralem crash'e,

z tego co widze to wiekszasc Banditowcow montuje gmole, czy są jakies przeciwwskazania co do crash padow? moje sa zamontowane w ramie w miejsce dolnych srub na ktorych wisi silnik. zdjecia jak cos to pozniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra panie i panowie - mam pytanie

 

gdzie zapodac temat o owiewkach do Nek? chce sobie zapodac sa rozne rodzaje wysokosci szerokosci ect. co wybrac - tutaj ten watek zginie smiercia naturalna a mi by sie przydaly jakies namiary na firmy, zdjecia bajkow z owiewkami i inf od wlasciela jaka wysokosc.

 

co wogole daja takie owiewki wystajace 5cm ponad zegary? to tak z ciekawosci - w miescie jezdzi mi sie pysznie ale trasa jest straszna meka - czy pomysl owiewki to zmieni?

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wogole daja takie owiewki wystajace 5cm ponad zegary?

Nic. :icon_biggrin:

Jeździłem wcześniej B6n z owiewką akcesoryjną. Jazda w trasie z prędkością ok. 140-160 km/h była akceptowalna. Motek prezentował się całkiem ładnie :flesje:.

Owiewke taką kupisz w większości sklepów internetowych ,na Allegro.

Jest polski producent MGG , cała masa zachodnich z MRA i GIVI na czele. Do wyboru do koloru.

Pozdrawiam.

P.S.

Chłopaki z "Motomotion" na Połczyńskiej mają i zamontują od ręki.

Edytowane przez rebel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...