Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No to niedobrze, bad nius

 

ale żeby aż taie różnice w rozstawie ?

 

Myślałem że modyfikacji poddano tylko tyknią częśc ramy ... no to pewnie pozostanie gmol z larssona

 

 

Voti moje gmole jadą z Larssona, ale w zamówieniu wyraźnie zaznaczony był rocznik od 00-06, jak przyjada biorę się za montaż wtedy coś podpowiem

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie kochani, a gdzie kupie lusterka do mojego Bandita? Nie wiem jakie powinny byc (chodzi o wymiary), bo z wygladu to wydaje mi sie ze okragle i chromowane, nie?

Na allegro jakies sa, ale nie wiem czy takie jak ja potrzebuje :banghead:

 

Stoi juz w garazu (chlopaki z warsztatu chyba czytali i sie wystraszyli nalotu bandytow :biggrin: ), codziennie go odpalam i czekam na blachy ;)

 

:banghead: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Voti moje gmole jadą z Larssona, ale w zamówieniu wyraźnie zaznaczony był rocznik od 00-06, jak przyjada biorę się za montaż wtedy coś podpowiem

POZDRO

 

Gumbej no to czekam na opis sytuacji bo w sobote mam zamiar sobie je zamówić.

ty pewnie zamówiłeś 5810243 ?

a do starszego rocznika jest 5810288 i na zdjęciu ju z widze jest mocowanie pod silnikiem

w nowszym modelu na jakimś trójkącie a w starszym nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumbej no to czekam na opis sytuacji bo w sobote mam zamiar sobie je zamówić.

ty pewnie zamówiłeś 5810243 ?

a do starszego rocznika jest 5810288 i na zdjęciu ju z widze jest mocowanie pod silnikiem

w nowszym modelu na jakimś trójkącie a w starszym nie.

 

dokładnie, 5810243 no i czekam :bigrazz: jak zmontuję dam znak.

Jak dla mnie wzór chyba fajny zobacze jak to bedzie na motocyklu, miałem tez inny adres

od chłopaków z forum :biggrin: , ale sposób mocowania oraz spaw na zdjeciu był jakiś taki dziwny, zobaczymy POZDRO

 

Gumbej no to czekam na opis sytuacji bo w sobote mam zamiar sobie je zamówić.

ty pewnie zamówiłeś 5810243 ?

a do starszego rocznika jest 5810288 i na zdjęciu ju z widze jest mocowanie pod silnikiem

w nowszym modelu na jakimś trójkącie a w starszym nie.

 

dokładnie, 5810243 no i czekam :bigrazz: jak zmontuję dam znak.

Jak dla mnie wzór chyba fajny zobacze jak to bedzie na motocyklu, miałem tez inny adres

od chłopaków z forum :biggrin: , ale sposób mocowania oraz spaw na zdjeciu był jakiś taki dziwny, zobaczymy POZDRO

 

Gumbej no to czekam na opis sytuacji bo w sobote mam zamiar sobie je zamówić.

ty pewnie zamówiłeś 5810243 ?

a do starszego rocznika jest 5810288 i na zdjęciu ju z widze jest mocowanie pod silnikiem

w nowszym modelu na jakimś trójkącie a w starszym nie.

 

dokładnie, 5810243 no i czekam :banghead: jak zmontuję dam znak.

Jak dla mnie wzór chyba fajny zobacze jak to bedzie na motocyklu, miałem tez inny adres

od chłopaków z forum :biggrin: , ale sposób mocowania oraz spaw na zdjeciu był jakiś taki dziwny, zobaczymy POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Offtopic:

Gumbej bylam an tych wakacjach w Ustce i widziałem co chwile gościa na FZ6 szarym i raz bandziora.

 

Kto tam jeszcze ma bandziora oprócz ciebie?

 

Ustka to mała miejscowość, z tego co wiem B12 mam tylko ja :notworthy:, ale w sezonie zjeżdza tu mnóstwo

maszyn jak będziesz kiedys wal na priv

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z was sie orientuje czy bandit 600 oraz 1200 maja ten sam zbiornik paliwa?chodzi mi o roczniki z przedzialu 95-00 (bo pozniej to chyba cos pozmieniali)Ja mam bandit 600s '98.

Mam mala dziurke w zbiorniku i mi ucieka paliwo.Dzisiaj mialem przez to niefajna przygode.

A moze ktos wie gdzie mozna takowy nabyc co by mi pasowal ?Uzywany w dobrym stanie,nie przegnity.Bo na nowy to mnie chyba chwilowo nie stac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z was sie orientuje czy bandit 600 oraz 1200 maja ten sam zbiornik paliwa?chodzi mi o roczniki z przedzialu 95-00 (bo pozniej to chyba cos pozmieniali)Ja mam bandit 600s '98.

Mam mala dziurke w zbiorniku i mi ucieka paliwo.Dzisiaj mialem przez to niefajna przygode.

A moze ktos wie gdzie mozna takowy nabyc co by mi pasowal ?Uzywany w dobrym stanie,nie przegnity.Bo na nowy to mnie chyba chwilowo nie stac.

 

 

zobacz tu http://www.moto-mark.pl/czesci.htm chyba nawet jest na foto, co do modelu nie wiem , ważne, że to w sumie niedaleko od Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem że bandzior to twardziel 3 dni temu omega zajechała mi droge i rozjebałem mu przedni zdeżak błotnik i zarysowałem maske a bandzior cały

Przedni błotnik letko porysowany i tylny plastik pęknięty za zadupkiem ja zobiłem fikoła i stanąłem ma nogach (moto położyłem na prawy bok i nawet tłumik sie nie zarysował gmole zrobiły swoje pożądnie przerysowane już sobie wyobrażam co by było jak bym ich nie miał)

Dobrze że tak sie skończyło uważajcie na siebie bo po zimie mają jeszcze klapki na oczach

A zdrugiej strony ostatnio tak jakoś pewniacko sie czułem jeżdżąc i wyciągnąłem z tego wnioski

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rebel, Mar_cin, po ostatnim wspólnym śmiganku mój Bandit zjarał 7,7l/100km cool.gif Ale pocieszam się, że Wam raczej też nie mało... bigrazz.gif

Mój B12 spalił jakieś 6 literków a Mar_cina Fazek coś koło 5.

Ruso co Ty za paździerza kupiłeś ;) :D :D uhahahahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...