Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

eee tam .jaki wyczyn. wielu z nas nie konczy i nie zaczyna sezonu jako takiego hehe. latamy kiedy sie da. kiedy najdzie ochota ,po prostu wsiadam i jade bo mam chec

Też tak bym robił ale z przyczyn formalno-prawnych nie mogłem.Moto kupiłem na początku grudnia a zarejestrowałem dopiero tydzień temu.Sprowadzałem z niemiec i wynikły małe problemy z fakturą.Teraz jak już jest wszystko OK to sie nagle zimie odwidziało i sypie jak najęta.Prognozy na marzec są jednak optymistyczne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak bym robił ale z przyczyn formalno-prawnych nie mogłem.Moto kupiłem na początku grudnia a zarejestrowałem dopiero tydzień temu.Sprowadzałem z niemiec i wynikły małe problemy z fakturą.Teraz jak już jest wszystko OK to sie nagle zimie odwidziało i sypie jak najęta.Prognozy na marzec są jednak optymistyczne.

Pozdrawiam

Rebel, po tamtej stronie Wisły jakiś mikroklimat jest? :D Przecież wszystko topnieje i ptaszki śpiewają :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rebel zmienil avatara hehe :clap:

rewelacja pewnie to fota z Motor Bike Show autorstwa klaudisza

no od razu lepiej się rozmawia z taka blondi :D

 

A mi dzisiaj nawet deszcz nie przeszkodził żeby polatać po przeszło 2 miesięcznej przerwie i :

- tabletki na przeziębienie 12 zł

-herbatka z prądem 5 zł

Wrażenia z jazdy B12 bezcenne :icon_eek:

Pozdro

 

 

ja dosiadałem virago na prosbę kolegi ktory kupil ja dla siebie, ale nie miał transportu

wrażenie bezcenne :crossy: zwłasza ze temperaturk wtedy ( koniec stycznie) była -2 ' C i jakieś 100 km jazdy

Ubrałem sie jak kosmonauta :biggrin: ale i tak przystanek co 20 km. na ciepłą herbatę niestety bez pradu :crossy:

TAK ŻE SEZON 2007 UWAŻAM ZA OTWARTY :clap: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegow- otoz nowy duzy Bandit na targach prezentowal sie bardzo ciekawie ... niestety .. a moze i stety to juz nie olejak.. ciekawe czy rowniez bedzie tak niezniszczalny jak jego wczesniejsze wcielenie? no i ten wtrysk.... Czekam na wrazenia z jazdy tym nowym stworkiem:) zalaczam foto - ktore nie jest najlepszej jakosci

 

http://img408.imageshack.us/my.php?image=2...mage0007mz8.jpg

 

 

 

http://img153.imageshack.us/my.php?image=2...mage0008yx1.jpg

 

 

Moja uwage przyciagnal potworek ze stajni Yamahy MT 01 przysiadlem sie nawet:)... jej nie wyobrazam sobie tego momentu ktory w tym modelu wynosi 150Nm... :cool: Bandit ma ok 91 i to wcale kto jezdzi wie ze nie jest malo. Wiec kto wie.. jak sie dorobie kiedys... to moze zdradze B12 :icon_biggrin:

 

http://img153.imageshack.us/my.php?image=2...mage0028lh9.jpg

 

pozdr

Rysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegow- otoz nowy duzy Bandit na targach prezentowal sie bardzo ciekawie ... niestety .. a moze i stety to juz nie olejak.. ciekawe czy rowniez bedzie tak niezniszczalny jak jego wczesniejsze wcielenie? no i ten wtrysk.... Czekam na wrazenia z jazdy tym nowym stworkiem:) zalaczam foto - ktore nie jest najlepszej jakosci

 

http://img408.imageshack.us/my.php?image=2...mage0007mz8.jpg

http://img153.imageshack.us/my.php?image=2...mage0008yx1.jpg

Moja uwage przyciagnal potworek ze stajni Yamahy MT 01 przysiadlem sie nawet:)... jej nie wyobrazam sobie tego momentu ktory w tym modelu wynosi 150Nm... :crossy: Bandit ma ok 91 i to wcale kto jezdzi wie ze nie jest malo. Wiec kto wie.. jak sie dorobie kiedys... to moze zdradze B12 :crossy:

 

http://img153.imageshack.us/my.php?image=2...mage0028lh9.jpg

 

pozdr

Rysiek

 

Rysiek o której godzinie byłeś na targach?? Jak ja byłem w sobotę to nie było gdzie palca wcisnąć

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiek o której godzinie byłeś na targach?? Jak ja byłem w sobotę to nie było gdzie palca wcisnąć

 

 

ja bylem ok 15,30 w sobote - bylo faktycznie tloczno.

aha zapomnialem dopisac ze gratuluje panom z kawasaki piekny popis krecenia do odcinki zimnego ZZR 1400 :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z moim Banditem... tzn. warsztat ma problem i nie wiem czy rzeczywiscie, czy mnie w jajo robia....

Drugi juz raz Bandit w ciagu dnia stal na deszczu, bo "miejsca maja malo". Prosilam, zeby zrobili go szybko i zabieram do siebie... bez echa.

Dodam, ze dopiero w styczniu go przywiozlam i ponoc stal juz jakis czas w Niemczech w serwisie...

Problem jest taki:

jak stoi w cieplym to odpala, jak w zimnym (czytaj: na dworze) i wilgotnym !! to nie...

PONOC nie trzyma kompresji, ponoc nie pali na trzeci gar, ale wczesniej (zanim wymienili olej i odblokowali na króćcach) jechal....ale moze to problem elektryki.... skoro jest wilgoc.... a przewodow na calej ich dlugosci NIE SPRAWDZALI...

Moze ktorys/ktoras z Was mial/a taki problem? Albo macie jakies przypuszczenie co moze byc powodem?

Jesli napisalam zbyt malo, zeby postawic "diagnoze" to piszcie, jestem laikiem w temacie mechaniki, wiec podpytam i dopisze co trzeba ;)

Z gory dziekuje.... :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z moim Banditem... tzn. warsztat ma problem i nie wiem czy rzeczywiscie, czy mnie w jajo robia....

Drugi juz raz Bandit w ciagu dnia stal na deszczu, bo "miejsca maja malo". Prosilam, zeby zrobili go szybko i zabieram do siebie... bez echa.

Dodam, ze dopiero w styczniu go przywiozlam i ponoc stal juz jakis czas w Niemczech w serwisie...

Problem jest taki:

jak stoi w cieplym to odpala, jak w zimnym (czytaj: na dworze) i wilgotnym !! to nie...

PONOC nie trzyma kompresji, ponoc nie pali na trzeci gar, ale wczesniej (zanim wymienili olej i odblokowali na króćcach) jechal....ale moze to problem elektryki.... skoro jest wilgoc.... a przewodow na calej ich dlugosci NIE SPRAWDZALI...

Moze ktorys/ktoras z Was mial/a taki problem? Albo macie jakies przypuszczenie co moze byc powodem?

Jesli napisalam zbyt malo, zeby postawic "diagnoze" to piszcie, jestem laikiem w temacie mechaniki, wiec podpytam i dopisze co trzeba :biggrin:

Z gory dziekuje.... :banghead:

 

Fakt,że są czułe na wilgoć, ale nie bez przesady jak pali w ciepłym to wszystko gra i nie ma co dziury w całym szukać. Chodzi ? to chodzi, mi sie zdaje że powód może być całkiem prozaiczny np: ssanie nie dociąga do końca (może cięgłowi trzeba pomóc przy gaźniku ),a może troszke do tego dodać minimalnie gazu ( one tak czasem lubią )...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubią cholery wilgoci - mój po jeździe w deszczu potrafi zgasnąć na wolnych obrotach - wtedy odpala dopiero po osuszeniu przewodów wysokiego napiecia i cewek... woda spod przedniego koła wali prościutko na w/w elementy ( myślałem nawet nad jakąś osłonką tegoż... )

 

Słyszałem że dobre efekty daje spryskanie przewodów preparatami wypierającymi wilgoć - sam jednak nie sprawdziłem...

 

:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia mi odopala bezproblemowo w kazdej pogodzie

 

kiedys jak go kupiłem i dopalałem w zime to raz mi wysiadł, zawiozłem do pewnego kolesia ktory "znał sie na rzeczy", wymienił swiece, bylo gdzies tez przebicie wiec to zlikwidował i od tego momentu pali bez zadnego problemu

 

 

P.S nadal trzymaja Ci motocykl na zewnoatrz ?? ja bym sie ostro wkór...

 

rob szybko sprzeta bo do sezonu juz nie długo a mialas mi sie nim pochawlić :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia mi odopala bezproblemowo w kazdej pogodzie

 

kiedys jak go kupiłem i dopalałem w zime to raz mi wysiadł, zawiozłem do pewnego kolesia ktory "znał sie na rzeczy", wymienił swiece, bylo gdzies tez przebicie wiec to zlikwidował i od tego momentu pali bez zadnego problemu

P.S nadal trzymaja Ci motocykl na zewnoatrz ?? ja bym sie ostro wkór...

 

rob szybko sprzeta bo do sezonu juz nie długo a mialas mi sie nim pochawlić :]

 

Cytryna... gdzie jest ten facet co zna sie na rzeczy??

 

No...powiem tak... druga wizyta z zaskoczenia i Bandit na deszczu.... :)

 

Daje im czas do konca tygodnia... jak wroce z balangi w Szczecinie zabieram sie za sprzeta... :icon_rolleyes:

 

Ja to sie naprawde wkur..... jak przyjdzie piekna pogoda, a moto bedzie niesprawne :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haaalo witam!

Zobaczcie na to:

http://www.yamaha-motor.co.jp/global/enter...stic/index.html

Modele do sklejania!! Tylko, że ja bym wolał sobie skleić Bandita.

 

Czy ktoś gdzieś w życiu spotkał w sieci taki model do sklejania Bandita? Bardzo mi się podoba.

Jak ktoś coś wie albo ma to się podzielcie.

Zdravim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...