Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

po... Dz-dz,dz-dz-dzdz,dz... przeważnie jest jebudu !!! ja bym zajrzał do motorka

Ale się usmiałęm.Dobre-to znaczy mam nadzieje że tak nie będzie.Zresztą kupiłem go w serwisie u mnie na miejscu.Jestem tam BARDZO często.Jakby coś to oni się martwią.Wiem,wiem-poten zwalą wszystko na ciebie.W przyszłym tygodniu jade do innych serwisów pogadać.

U mnie nic takiego nie ma miejsca .Nieraz tylko jak za bardzo przymkne ssanie to na 3-4 biegu przy gwałtownym przyspieszeniu troszeczkie przymuli.

Muj nie lubi za długo ssania a jak dać mu gaz,to nieważne czy zimny,czy na ssaniu idzie do przodu jak rakieta/równiutko.

kolego raczej w tak extremalnych temperaturach nie testowałem. W moim przypadku jak moto jest nie rozgrzane to pracuje nierówno nawet jak jade na 3 biegu, ale nie jest to jakoś katastroficznie nierówno.

Może nie katastroficznie-wkońcu tak jerzdże.

DZIĘKI-DZIĘKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli ktoś z kolegów i koleżanek na akcesoryjny wydech w swojej banditce to niech nagra dźwięk albo video i wystawi na jakim serwerze to posłuchamy :bigrazz:

Przelotowa puszka w moim B6 (2 Mb, najlepiej zapisać i odtworzyć z dysku) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelotowa puszka w moim B6 (2 Mb, najlepiej zapisać i odtworzyć z dysku) :)

 

Brzmi ładnie, jaki jest koszt takiego wydechu??

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie wiem jak wam, ale mi ten link nie dziala....

 

racja, racja ot zwyczajnie nie działa :flesje:

 

 

Przelotowa puszka w moim B6 (2 Mb, najlepiej zapisać i odtworzyć z dysku) :biggrin:

 

brzmi ładnie tylko strasznie krótko dałeś posłuchac.

Moja puszka idzie poczta :biggrin: może jutro, zobaczymy, ale nie dam wam posłuchać bo nie potrafie tego zapisać wkleić czy jak tam zwał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyjątkowo oryginalna samoróbka, stworzona na bazie środkowego tłumika Mitsubishi :) Mnie wyniosła ok. 100 pln.

 

No to gratuluje

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka Ciekawostka

to jest opis bandyty robionego na zamowienie aktualnie na sprzedaż 1500 cm :wink:

a zdjecie jest tu http://www.moto-mark.pl/motocykle.htm

niestety musicie go sobie poszukać bo nie umiem wkleić samego motocykla

 

Ciekawe co taki potrafi ?? :bigrazz:

SUZUKI

 

MODEL: GSF Bandit

 

POJEMNOŚĆ: 1500cm3

 

ROCZNIK: 1999

 

PRZEBIEG: 2,500km

 

DODATKOWE: Bezwypadkowy, motocykl przerobiony na specjalne zamówienie właściciela salonu Suzuki, tylna obrecz koła 6,5cala (opona 200) firmy PVR, silnik oo pojemności 1500cm3.Moc 150 km.(tłoki firmy VISECO), kompletny układ wydechowy firmy AKRAPOVIC oraz wiele wiele innych nie seryjnych dodatków!!!

 

CHŁOPAKI NIE DAJCIE SIE ZWIEŚĆ !!

 

Jakie 1500 ? te ogłoszenie jest grubo przegięte, widze że ma orginalny cylinder i to już podpada bo orginalne kielichy mogą przyjąć szlif z 79mm na 81 tłoki, czyli na 1216cm, a już na max 83mm 1277cm a jeśli większe to Viseco ich nie robi co najwyzej jakaś firma od Dragsterów z tyningowymi cylindrami. Poza tym orginalny wał nie zniósł by obciążeń ( wymagane Carillo korbowody )

Ale może mieć jedną z tych dwóch opcji i może mieć te 150 km bo to jest możliwe w Bandytach bez wysiłku.

Żeby nie było że jestem goło słowny to katalog Viseco

 

http://www.wiseco.co.uk/_private/powersports/ps04-suzuki.pdf

 

A że można uzyskać 150 koni to zapraszam na stronke którą studiuje od pewnego czasu, pewnej przemiłej firmy która uchyla rąbek swojej pracy. Oni akurat używają tłoków JE, wałków od GSXR-a, polerują głowice i jeszcze pare sztuczek robią i heja...

 

http://www.holeshot.com/old/Bandit/bndt_project_charts.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam glupie pytanie : jakie paliwo taknowac w polsce do bandita? Bo w anglii to lalem unleaded i nie bylo jakis rodzajow.A u nas ?

 

Lej normalną 95 bezołowiową :)

 

p.s. Panowie, wczoraj na Motor Bike Show na Torwarze oglądałem Bandyte 1250 SA z bliska, no cudna maszynka, akurat egzemplarz miał akcesoryjne boczne owiewki, osłone na łańcuch i tylnie koło oraz Topcase'a, wyglądał SUPER :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lej normalną 95 bezołowiową :)

 

p.s. Panowie, wczoraj na Motor Bike Show na Torwarze oglądałem Bandyte 1250 SA z bliska, no cudna maszynka, akurat egzemplarz miał akcesoryjne boczne owiewki, osłone na łańcuch i tylnie koło oraz Topcase'a, wyglądał SUPER :icon_razz:

 

ja byłem w sobotę , ludzi było tyle że nie można było nawet spokojnie pooglądać motocykli a żeby pooglądać dziewczyny to trzeba było się ustawić w kolejce. Ogólnie za mało miejsca. Zadowolony jestem z serwisu kasku Shoei, dostałem szybkę, spojler , mechanizm szyby, pokrowiec i brelok.

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lej normalną 95 bezołowiową ;)

 

p.s. Panowie, wczoraj na Motor Bike Show na Torwarze oglądałem Bandyte 1250 SA z bliska, no cudna maszynka, akurat egzemplarz miał akcesoryjne boczne owiewki, osłone na łańcuch i tylnie koło oraz Topcase'a, wyglądał SUPER :clap:

 

no a zdjęcia :)

 

 

Lej normalną 95 bezołowiową :biggrin:

 

p.s. Panowie, wczoraj na Motor Bike Show na Torwarze oglądałem Bandyte 1250 SA z bliska, no cudna maszynka, akurat egzemplarz miał akcesoryjne boczne owiewki, osłone na łańcuch i tylnie koło oraz Topcase'a, wyglądał SUPER :buttrock:

 

w opisie masz :) to znaczy ze juz go masz ?? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a zdjęcia :icon_biggrin:

No niestety nie robiłem :biggrin: Ale mam jedno Rebela w blond peruce, tylko z telefonu musze ściagnąć ;)

 

w opisie masz :) to znaczy ze juz go masz ?? :biggrin:

Nie mam jeszcze w opisie, czekam aż go skręcą, tydzień-dwa i będzie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi dzisiaj nawet deszcz nie przeszkodził żeby polatać po przeszło 2 miesięcznej przerwie i :

- tabletki na przeziębienie 12 zł

-herbatka z prądem 5 zł

Wrażenia z jazdy B12 bezcenne

No stary...nie wiem jak zakwalifikować Twój wyczyn :)

Chyba wielki szacun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam .jaki wyczyn. wielu z nas nie konczy i nie zaczyna sezonu jako takiego hehe. latamy kiedy sie da. kiedy najdzie ochota ,po prostu wsiadam i jade bo mam chec :)

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...