Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiałem się, czy nie wrzucić tego posta na forum główne, ale ponieważ dotyczy on bandziorka postanowiłem zapytac tutaj.

Otóż w niedalekiej przyszłości zamierzam wyposażyc się w moto. Moje zachcianki i oczekiwania są płynne i elastyczne, ale na szczęscie w miare spreecyzowane - biorę pod uwagę kilka sprzętów,w tym dużego bandziora. Jeździłem na geesie (i okazjonalnie na RW), więc b6 odpada, tym bardziej, że będzie to inwestycja na kilka sezonów.

W związku z tym, mam kilka pytań, które mnie nurtują :icon_mrgreen:

Czy to prawda, że b12 pali 10 litrów przy ostrym butowaniu w mieście??? Moto 50% km bedzie nawijało po mieście, więc to ważne. z tego co wyczytałem duży bandit zżera opone tylna i zestaw napędowy szybko, pytanie jak szybko? Jednym ze sprzetów, które rozważam jest gsxr 750 (prócz tego cbr sc 33, ew. gsxr 600), więc jestem przygotowany na to, że na częściach eksploatacyjnych się nie oszczędza. Ciekawi mnie jednak, czy z racji swojego końskiego momentu obrotowego b12 nie będzie się domagał wymiany opony i zestawu co 6 tyś. km? Są jakieś konkretne przypadłości banditów, o których należy wiedzieć?

Jeśli zdecyduje się na b12 to raczej na pewno na wersje N, z czasem doposażę ją w małą akcesoryjną owieweczkę - jest to zdecydowanie najbardziej "pociagający" naked :bigrazz:

PS. strasznie szybkie te duże bandziory???:)

Zależy co rozumiesz przez mocne butowanie po mieście, raczej 10L to można osiągnąć na torze w Poznaniu a nie w normalnym ruchu drogowym, bo to cy będziesz uważał za mocne butowanie to dla niego będzie normalna praca, ja swojemu nie oszczędzam i nie sądze by przekroczył 7L, jedynie przy prędkości 240 non stop wyszedł mi taki wynik. Łacuch mupiłem ostatnio nowy i praktycznie prze 10 tyś sie nie ruszył. Opony to jak inne ciężkie 100 konne maszyny, zdarzało mi sie zrobić 10 tyś na jednym komplecie i udało mi sie w 2 tygodnie zobaczyć druty. Szybka dla mnie to już mus bo nie chce mi sie latać poniżej 140, bo na dłuższa mete to poprostu męczące. A i jeszcze jedno są strasznie , ale to strasznie, strasznie szybkie.....hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co rozumiesz przez mocne butowanie po mieście, raczej 10L to można osiągnąć na torze w Poznaniu a nie w normalnym ruchu drogowym, bo to cy będziesz uważał za mocne butowanie to dla niego będzie normalna praca, ja swojemu nie oszczędzam i nie sądze by przekroczył 7L, jedynie przy prędkości 240 non stop wyszedł mi taki wynik. Łacuch mupiłem ostatnio nowy i praktycznie prze 10 tyś sie nie ruszył. Opony to jak inne ciężkie 100 konne maszyny, zdarzało mi sie zrobić 10 tyś na jednym komplecie i udało mi sie w 2 tygodnie zobaczyć druty. Szybka dla mnie to już mus bo nie chce mi sie latać poniżej 140, bo na dłuższa mete to poprostu męczące. A i jeszcze jedno są strasznie , ale to strasznie, strasznie szybkie.....hehe

 

Bandyta to mój trzeci motocykl,

Długo sie zastanawiałem nad wyborem, duzo lektury w necie oraz pytań do znawców tematu

teraz jestem zachwycony, a przegląd co 6 tyś. to nic w porównaniu z przyjemności z jazdy prawdziwa lokomotywą :buttrock: . P.s kazdy łańcuch, gumę, klocki itp.rzeczy mozna zajechać nawet wiele szybciej -jeśli sie tylko chce. Przy normalnej eksploatacji wszystko w normie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za link z gmolami

może to i paskudnie wygląda, ale mam w planach kilka szlifów :rolleyes: , bo jak mawiają najstarsi górale:

"jak sie nie wywrócis to sie nie naucys" :crossy:

 

 

mam jeszcze jedno pytanie jako poczatkujacy z gatunku głupich:

 

jaka wache leje sie do bandziora co by wysoko latał? 95, 98 czy może V power?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

producent zaleca 95 i ja się tego trzymam

czy zalanie 98 albo Vpover poprawi osiągi wątpie, jeśli nawet będą niezauważalne.

Ja zostaje przy 95

 

Pewnie dostanę od was mały opr. :rolleyes: ale jednak to zrobię... wracam do tematu opon.

co sądzicie o takim komplecie?

 

http://www.oponymotocyklowe.eu/index.php?p...uct&prod_id=188

http://www.oponymotocyklowe.eu/index.php?p...uct&prod_id=912

 

Kupował ktoś opony z tego sklepu??

 

muszę zaznaczyć że szukam opon w przystępnej cenie bo jestem biednym studentem :crossy:

 

zaproponujcie mi może jakieś konkrety, jakieś ofery ze sklepów internetowych... Gdzie najlepiej kupić opony żeby nie przepłacić i żeby były pewne?

 

W moim badycie mam Michelin MACADAM 90XM sprzedawane razem z b12 z 2002 r. polecam

przypadkowo mam numer i tylko numer do gościa ktory załatwia wszystkie opony w konkurencyjnych cenach 603977172;609658993 wszystkie szczegóły u dostawcy

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Los Bansitos ja tak poza tematem.Jest do kupienia B600 N z 2001 roku.Niebieski ,nowe ponki ,sprowadzony z Rajchu za 10,5tys.Jakaś ryska na prawym zegarze i brak prawego podnóżka pasażera.Oglądałem sprzęta w niedziele.Efekt wizualny jak dla mnie 4+/5-.

Info podam na PW dla zainteresowanych.

Pozdro

 

wzrockowo były by ok, pytam znawców tematu czy rama b12 jest większa od b6 a dokładniej czy rozstaw otworów mocujących gmole jest inny

Rama jest taka sama ale silniczek w B12 jakby troszke większy.A zatem gmolki też inne.Może to być drobiazg ale o znaczeniu fundamentalnym:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rama jest taka sama ale silniczek w B12 jakby troszke większy.A zatem gmolki też inne.Może to być drobiazg ale o znaczeniu fundamentalnym:D

 

 

No właśnie tego sie obawiam, a żadne sztuczne przedłużki czy tulaje nie wchodzą w grę

no nic szukam dalej....

będę wdzieczny za jakieś info albo link

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytalem dzisiaj "recenzje" :icon_rolleyes: mojego sprzeta czyli opis w SM z marcowego wydania tego roku. rzecz o gsx 1200 inazuma jesli kto nie wiem o jakie moto chodzi :icon_biggrin:

w sumie wszystko poprawnie , jedynie spalanie jest przynajmniej o litr przesadzone . 7.2l/100km. to motocykl spalil jak lecialem A4 ponad 200 z opola do zjazdu na olawe -strzelin potem do strzelina juz normalna droga i tam CPN do pelna . srednia wyszla 7.2l

z predkosciami ok 120- 170 km/h zadowala sie 6l/100km a w kolo komina po naszych lokalnych drogach+ miasto+gory mozna spokojnie zejsc ponizej 6l. :] kiedys latalem sobie lajtowo po kotlinie klodzkiej -a wiec gory i fajne widokowo trasy .ale jest takze gdzie odwinac;] i moto spalilo mi niecale 5.5l/100km.

mowie to z cala odpowiedzialnoscia jako urzytkownik takiego sprzeta. w tamtym sezonie zrobilem nim 10000km. .na temat podzespolow moge powiedziec tyle ze spoko starczy mi jeszcze na nastepny sezon -opona tyl [ktora nie byla nowa] sprzeglo ,lancuch i zebatki [moto nie stawialem na kolo] oraz reszta podzespolow[?] krore z racji duzej mocy wg. co niektorych szybko sie zuzywaja.

tyle ja -wielbiciel pieknej linii klasyka z mooocnym jak lokomotywa ,silnikiem:)

pozdrawiam banditowcow :]

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rama jest taka sama ale silniczek w B12 jakby troszke większy.A zatem gmolki też inne.Może to być drobiazg ale o znaczeniu fundamentalnym:D

No właśnie tego sie obawiam, a żadne sztuczne przedłużki czy tulaje nie wchodzą w grę

no nic szukam dalej....

będę wdzieczny za jakieś info albo link

POZDRO

 

 

znalazłem, nawet nie było trudno......

moze ci podpasują, powodzenia w licytacji ;)

 

chyba link sie cos zbuntował :bigrazz:

repeta!

 

http://allegro.pl/item165657353_bandit_120...nne_czesci.html

 

 

---------------------------------------

a na fotce moje marzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy,a luknijcie se na to:

http://www.womet-tech.pl/suzuki%20bandit.html

niedrogie

Nie da rady.Mocowanie do ramy na jedną śrubkę.Firma LSL ma solidne pady w swojej ofercie ale cena jest troszke wysoka.

No i nad tym mozna się już zastanowić.

rebel dziękuję za zaproszenie.Melduję się!

Pozdrawia Gittka-Banditka

Cała przyjemność po mojej znaczy Naszej stronie.Jak do tej pory jesteś jedyną amazonką-gittką-banditką i tym milej jest mi Ciebie powitać.

Panowie co jest z Wami.....powitać dziewcze jak należy :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem, nawet nie było trudno......

moze ci podpasują, powodzenia w licytacji :smile:

 

chyba link sie cos zbuntował :)

repeta!

 

http://allegro.pl/item165657353_bandit_120...nne_czesci.html

---------------------------------------

a na fotce moje marzenie

 

 

koledzy,a luknijcie se na to:

http://www.womet-tech.pl/suzuki%20bandit.html

niedrogie :flesje:

 

 

Dzięki Dzieki

te z allegro chyba będą ok, jednak wolę gmole

biorę sie za licytacje

POZDRO

 

rebel dziękuję za zaproszenie.Melduję się!

Pozdrawia Gittka-Banditka

 

P.S. Korzystając z okazji zapytam czy ktoś z was ma może zbędną szybę wysoką na sprzedaż?

 

Fakt-Przeoczenie

Kobieta na bandycie hmm...piekny widok :biggrin:

POZDRAWIAM GORĄCO i mam nadzieje do zobaczenie na trasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rebel dziękuję za zaproszenie.Melduję się!

Pozdrawia Gittka-Banditka

 

P.S. Korzystając z okazji zapytam czy ktoś z was ma może zbędną szybę wysoką na sprzedaż?

 

Witam serdecznie :flesje: Pierwsza kobitka-Bandzior :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...